• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Świdnikiem

(80)
  • Duży dom na Mazurach z piękną działką

    Lublin

    • 2 800 000 zł cena
    • 256 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż duży dom z duszą i ogrodem marzeń w sercu Mazur – Prostki w województwie warmińsko-mazurskim. Są domy, które po prostu istnieją – i są takie, które się pamięta. Ten do...

  • Domy PREMIUM - wybierz swoją lepsza połowę, bezpośrednio
    Domy PREMIUM - wybierz swoją lepsza połowę, bezpośrednio

    Lublin

    • 1 295 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 8 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA INWESTYCJA - JUŻ W SPRZEDAŻY Nowoczesny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o indywidualnym projekcie i nowoczesnej formule z tarasem i ogrodem. Prawdziwy DOM, a nie m...

  • Piękny dom do wprowadzenia, okolice Zalewu Zemb.

    Lublin

    • 1 750 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 10 480 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta tylko w Biurze KNC CITyLUBLIN: polecam do zakupu atrakcyjny dom wolnostojący o pow. 167 m² położony na ładnej zagospodarowanej działce. Dom posiada 3 kondygnacje naziemne. B...

  • Dom Lublin Szerokie, Ustronna
    Dom Lublin Szerokie, Ustronna

    Lublin

    • 939 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 7 891 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 119,14 m², zlokalizowany w budynku czterolokalowym, po dwa segmenty. Powierzchnia przynależnej działki 402,56 m2. Idealna propozycja dla...

  • Dom Lublin Szerokie, Ustronna
    Dom Lublin Szerokie, Ustronna

    Lublin

    • 969 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 8 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 119,14 m², zlokalizowany w budynku czterolokalowym, po dwa segmenty. Powierzchnia przynależnej działki 431 m2. Idealna propozycja dla rod...

  • Dom Lublin,
    Dom Lublin,

    Lublin

    • 1 499 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Budynek z 1962 roku oraz lokal usługowy z 1991 r. na działce o pow. 851m2 w Lublinie, ul. Wertera. Połówka bl...

  • Dom Jakubowice Konińskie gm. Niemce, Jakubowice Konińskie
    Dom Jakubowice Konińskie gm. Niemce, Jakubowice Konińskie

    Jakubowice Konińskie

    • 1 630 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący, parterowy w Jakubowicach Konińskich o powierzchni 200 mkw., posadowiony na działce o powierzchni 1900 mkw. Trzy sypialnie, dwie łazienki. Duży garaż. Oferta do...

  • Dom Głusk,
    1 / 6
    Dom Głusk,

    Głusk

    • 797 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 6 533 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy 5 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej ( połączony garażami) w standardzie deweloperskim, o powierzchni 122,38 m2, na działce o powierzchni 400 m2 w Mętowie, gmina Głusk, woj....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Żabia Wola gm. Strzyżewice,
    Dom Żabia Wola gm. Strzyżewice,

    Żabia Wola

    • 799 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 659 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osiedle MONO to niestandardowa oferta na Lubelskiej mapie, w skład której wchodzą 2 budynki każdy dwulokalowy. NAJWIEKSZYM ATUTEM inwestycji jest jej LOKALIZACJA- przedmieścia połu...

  • Dom Zemborzyce Podleśne gm. Konopnica, Zemborzyce Podleśne
    Dom Zemborzyce Podleśne gm. Konopnica, Zemborzyce Podleśne

    Zemborzyce Podleśne

    • 1 850 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 6 852 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa okazja! Przedstawiamy komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 176 m² (całkowitej 270 m²), usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 2950...

  • Dom Lublin Ponikwoda,
    Dom Lublin Ponikwoda,

    Lublin

    • 1 990 000 zł cena
    • 221 m2 powierzchnia
    • 9 005 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Elegancki dom wolnostojący z wyjątkowym, zadbanym ogrodem i garażem Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o rezydencjonalnym charakterze — wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok...

  • Dom Lublin Felin, Józefa Franczaka
    Dom Lublin Felin, Józefa Franczaka "Lalka"

    Lublin

    • 899 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 6 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA INWESTYCJA W KALINÓWCE - BLIŹNIAKI PRZY UL. LAUROWEJ TERMIN ZAKOŃCZENIA BUDOWY: III KWARTAŁ 2026 *** Kontakt: [tel] *** Biuro Sprzedaży Dewelopera 0% PCC, 0% PROWIZJI Dewe...

  • Dom Uniszowice gm. Konopnica,
    Dom Uniszowice gm. Konopnica,

    Uniszowice

    • 1 690 000 zł cena
    • 296 m2 powierzchnia
    • 5 710 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym o pow. całkowitej 296,90m2, użytkowej 162,40m2 na działce o...

  • 5 pok. dom z garażem i ogrodem na wznies. nad wodą

    Lublin » Zemborzyce

    • 1 300 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    5 pokojowy dom z garażem i pięknym ogrodem na wzniesieniu przy jeziorzeZemborzyce - dom 170 m2 oraz własną działką 1300 m2. Budynek:170 metrów powierzchniwolnostojącyrok budowy 194...

  • Sprzedam dom pod Lublinem
    1 / 16
    Sprzedam dom pod Lublinem

    Świdnik Duży

    • 920 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 5 169 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom pod Lublinem w miejscowości Świdnik Duży Drugi 7km od Lublina i 5km od Świdnika rok budowy 2006 dom do zamieszkania od zaraz bez pośredników o powierzchni użytkowej 17...

  • Świdnik Duży Drugi, 178m2, 5 pok

    Świdnik Duży

    • 885 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 4 972 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Świdnik Duży Drugi, 178m2, salon + 4 pokojeDom (1/2 bliźniaka) 2 kondygnacje naziemne; rok budowy: 2006; pow. ok. 178 m²; technologia budowy: murowana, pustak komórkowy ( półtora p...

  • Dom Dys gm. Niemce,
    1 / 10
    Dom Dys gm. Niemce,

    Dys

    • 950 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 6 507 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość w zabudowie bliźniaczej z 2024r., usytuowana w nowym kompleksie domów w Dysie 5 min od IKEA o pow. całkowitej 146 m2. Budynek mieszkalny jednorodzinny, dwulokalowy z g...

  • Dom Lublin Sławinek
    1 / 15
    Dom Lublin Sławinek

    Lublin

    • 1 999 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 7 996 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z OGRÓDKIEM | 5 SYPIALNI I 2 ŁAZIENKI I GABINET I SALA KINOWA I BAR I SALA KOMINKOWA I OGRÓD I TARAS I DZIAŁKA I DLA RODZINY KAMERALNA OKOLICA I 5 min DO CENTRUM I UMEBLOWANY I...

  • Dom Dys gm. Niemce
    1 / 11
    Dom Dys gm. Niemce

    Dys

    • 1 250 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 8 562 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Poszukujesz przestronnego domu z możliwością samodzielnej aranżacji? Marzysz o własnej przestrzeni na osiedlu w cichej i spokojnej okolicy? Mam dla Ciebie ofertę specjalną! W spoko...

  • Dom Lublin Szerokie, Słupian
    1 / 15
    Dom Lublin Szerokie, Słupian

    Lublin

    • 1 750 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 13 158 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z OGRÓDKIEM | 2 SYPIALNIE + GARDEROBA I 2 TARASY I BALKON | GARAŻ | DZIAŁKA 317 m | SOLARY | UZDATNIACZ WODY I DLA RODZINY 2+1 ZAMIAST APARTAMENTU I WYGODNY I DYSKRETNY I KAMER...