• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Świdnikiem

(80)
  • Dom Zezulin Niższy gm. Ludwin
    1 / 11
    Dom Zezulin Niższy gm. Ludwin

    Zezulin Niższy

    • 580 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 2 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca, które łączy nowoczesny styl z urokiem natury? Ta oferta przedstawia funkcjonalną przestrzeń dla osób ceniących ciszę, spokój oraz możliwość przystosowania wnętrza...

  • Dom 246m2 -Cena do negocjacji!- Zezulin gm. Ludwin
    1 / 12
    Dom 246m2 -Cena do negocjacji!- Zezulin gm. Ludwin

    Zezulin Pierwszy

    • 580 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 2 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Lublin
    1 / 15
    Dom Lublin

    Lublin

    • 1 769 999 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcesz zamieszkać na NAJPIĘKNIEJSZYM osiedlu domów jednorodzinnych na obrzeżach Lublina? Mamy stąd tylko 2 minuty drogi do granic miasta i nie więcej niż 15 minut na lubelski Depta...

  • Dom Wolnica gm. Jabłonna
    1 / 15
    Dom Wolnica gm. Jabłonna

    Wolnica

    • 795 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 228 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz siedliska, gospodarstwa lub domu do remontu w dobrej cenie? Zależy Ci na dużej działce z dobrym dojazdem do Lublina, Bychawy lub Piask? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedmio...

  • Dom 300m2 możliwość podziału na Mieszkania, Lublin
    1 / 14
    Dom 300m2 możliwość podziału na Mieszkania, Lublin

    Lublin

    • 1 105 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 684 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Poszukujesz dużego domu w Lublinie, dla rodziny bądź pod inwestycje? Sprawdź tę ofertę! Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położon...

  • Dom Lublin Szerokie
    1 / 15
    Dom Lublin Szerokie

    Lublin

    • 1 495 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z OGRÓDKIEM | 4 SYPIALNIE I 2 ŁAZIENKI I GABINET I TARAS I BALKON | GARAŻ | DZIAŁKA 595 m I DLA RODZINY KAMERALNA OKOLICA I 12 MINUT DO CENTRUM I UMEBLOWANY I GOTOWY DO ZAMIESZ...

  • Dom Wilczopole gm. Głusk,
    1 / 3
    Dom Wilczopole gm. Głusk,

    Wilczopole

    • 899 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 7 024 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Sprzedaży Dewelopera 0% PCC, 0% PROWIZJI Lublin, ul. Wygodna Wilczopole - Premiera Nowej Inwestycji Zaledwie 15 minut od CENTRUM Lublina !!! 200 m od pętli autobusowej !!!...

  • Dom Lublin, Północna
    1 / 14
    Dom Lublin, Północna

    Lublin

    • 740 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 8 132 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego zlokalizowanego przy ul. Północnej 14 w centrum Lublina. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 235 m2 oznaczonej w miejscowym pl...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sławin duży dom w świetnej lokaliz

    Lublin » Sławin » ul. Gojawiczyńskiej

    • 890 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 4 121 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania duży dom w świetnej lokalizacji. W pobliżu cała infrastruktura miejska, potrzebna do codziennego funkcjonowania- szkoła, przedszkola, przystanek MPK, sklepy. Jednocz...

  • NOWOCZESNY DOM 93 m2, LEONÓW, 7 KM OD LUBLINA
    1 / 16
    NOWOCZESNY DOM 93 m2, LEONÓW, 7 KM OD LUBLINA

    Niemce

    • 550 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 5 914 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej, położone w miejscowości Leonów – zaledwie 7 km od Lublina i 3 km od Niemiec. To idealna propozycja...

  • Sprzedam dom pod Lublinem
    1 / 12
    Sprzedam dom pod Lublinem

    Świdnik Duży

    • 920 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom w miejscowości Świdnik Duży Drugi 7km od Lublina i 5km od Świdnika. Parter duży salon, kuchnia, łazienka , kotłownia, garaż, spiżarnia, duża szafa wnękowa. Na poddaszu...

  • Sprzedam dom na Ponikwodzie 330 m2 na działce 585m2
    1 / 8
    Sprzedam dom na Ponikwodzie 330 m2 na działce 585m2

    Lublin

    • 2 400 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący z garażem o powierzchni 240 m2, wybudowany w 2004 roku na działce o powierzchni 585 m2. Dom posiada dwie kondygnacje z poddaszem mieszkalnym o powierzchn...

  • Sprzedam Siedlisko
    1 / 4
    Sprzedam Siedlisko

    Rudka Kozłowiecka

    • 500 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę w całości budowlaną w miejscowości Rudka Kozłowiecka (17 km od Lublina), działka jest ogrodzona, znajduje się na niej budynek, który wymaga remontu bądź wyburzenia...

  • Dom z pasją (Kijany/Spiczyn)
    1 / 15
    Dom z pasją (Kijany/Spiczyn)

    Kijany

    • 2 500 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jedyny w swoim rodzaju dom zbudowany z pasją. Ta posiadłość w Kijanach (gm. Spiczyn) zdecydowanie wymyka się definicjom. To nie jest zwyczajna oferta – to zaproszenie do świata, w...

  • Dom jednorodzinny parterowy Prawiedniki
    1 / 6
    Dom jednorodzinny parterowy Prawiedniki

    Prawiedniki

    • 1 090 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 6 856 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom bezpośrednio od właściciela, bez podatku PCC. Budynek w końcowej fazie realizacji, do oddania w sierpniu. Powierzchnia domu 159m2, działka 9,5 ara. Wygodny i efektowny dom...

  • 4 mieszkania w kamienicy sprzedam
    1 / 4
    4 mieszkania w kamienicy sprzedam

    Lublin

    • 680 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Cztery mieszkania w jednej kamienicy jako całość do remontu o powierzchni 35 m każde (energia elektryczna woda kanalizacja miejskie, piece ogrzewanie akumulacyjne na ogrodzonej d...

  • Dom Lublin Węglinek, Kwarcowa
    1 / 8
    Dom Lublin Węglinek, Kwarcowa

    Lublin

    • 1 197 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 9 893 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Inwestycja Q4 to wygoda, ekonomia, standard premium, super lokalizacja ! Przedstawiam wyjątkową propozycję energooszczędnych domów przy ul. Kwarcowej. Q4 to inwestycja składająca...

  • Dom, garaż, działka, 15min do centrum Lublina

    Mełgiew

    • 1 300 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 5 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gmina Mełgiew - dom o powierzchni 225 m2. Garaż 3-stanowiskowy. Działka 15 a.Budynek:225 metrów powierzchniwolnostojącyrok budowy 2003 - po świeżym remonciewymurowany z pustaków ce...

  • Dom, Lublin, Dziesiąta, 150m2, 6pok

    Lublin » Dziesiąta

    • 1 150 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, Lublin, Dziesiąta, Budynek:-ok 150m2-6 pokoi-wymurowany z gazobetonu-ocieplony styropianem -dach z blachodachówki-1975 rok- ogrzewanie gazowe- kominek oraz ozdobna koza- na po...

  • Siedlisko na działce 99a 20 minut od Lublina.

    Struża

    • 399 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 3 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ** Siedlisko z potencjałem i szybkim dojazdem S17 do/z Lublina **STRUŻA-KOLONIA gm.Trawniki - polecam do zakupu atrakcyjne siedlisko z potencjałem położone na dużej działce o pow....