• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Świątnikami Górnymi

(350)
  • 1 / 2
    Pozwolenie na rozbudowę Starego Młynu

    Kraków

    • 2 500 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję wyjątkową ofertę sprzedaży działki z pozwoleniem na budowę i robudowę Starego Młynu. o powierzchni3900 m2. położonej w Krakowie - Bronowice / Mydlniki, w otoczeniu starodrz...

  • Nowy dom 118m2 z poddaszem, na zamkniętym osiedlu, zielona okolic...

    Kraków

    • 649 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Przedstawiamy nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, w malowniczej okolicy rzeki Wilga. Inwestycja znajduje się tuż za granicą administracyjną Krakowa w o...

  • Dom Łazany

    Łazany

    • 520 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 3 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesna połowa bliźniaka - Łazany, gm. Biskupice | działka 579 m² | projekt Archon Na sprzedaż połowa bliźniaka realizowana według cenionego projektu Dom w Riveac...

  • SPRZEDAZ DOMU OKOLICE WIELICZKI
    SPRZEDAZ DOMU OKOLICE WIELICZKI

    Wieliczka

    • 650 000 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 1 885 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom ORCHIDEA jest w zabudowie wolnostojącej, studnia . Budowany z najlepszych materiałów w stanie deweloperskim - do wykończenia według własnego uznania. Podpiwniczony - w przyziem...

  • Dom Kraków Tyniec, Tyniec, Podgórki Tynieckie
    Dom Kraków Tyniec, Tyniec, Podgórki Tynieckie

    Kraków

    • 1 550 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 15 347 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | NOWE DOMY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ - PODGÓRKI TYNIECKIE, KRAKÓW Stan wykończony | 202,10 m² | do wyboru 2 segmenty | od 15 000 zł/m² Nowoczesny dom...

  • Dom Kraków Krowodrza, Azory, Wysockiego
    Dom Kraków Krowodrza, Azory, Wysockiego

    Kraków

    • 3 000 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AZORY , okolice ul. Ehrenberga ,DOM W CICHEJ , SPOKOJNEJ OKOLICY W BLISKOŚCI PARKU. DWA TRZYPOKOJOWE MIESZKANIA I LOKAL USŁUGOWY 50 M2 Z OSOBNYM WEJŚCIEM. KAŻDE MIESZKANIE Z OSOBNĄ...

  • dom orchidea okolice Wieliczki
    dom orchidea okolice Wieliczki

    Wieliczka

    • 1 800 000 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 5 218 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    : DOM ORCHIDEA w zabudowie wolnostojącej ,ogrodzony +studnia . + przydomowa oczyszczalnia .Najlepsze materiały w stanie deweloperskim - wykończenie według własnego uznani...

  • Kupię dom wolno stojący w Krakowie

    Kraków

    • 2 500 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Kupię dom wolno stojący w Krakowie 150-200 m2. Budżet do 2,5,-mln.zł. tel.[tel] [email]

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Kraków Kraków-Podgórze, Kraków-Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 11 900 000 zł cena
    • 920 m2 powierzchnia
    • 12 935 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedaż 2/3 udziału w kamienicy z lat 30. nowoczesna konstrukcja architektoniczna, bez zadłużeń i wad prawnych. W dobrym stanie technicznym, czterokondygnacyjna, ogrzewanie z MPEC...

  • zakupię

    Kraków

    • 200 000 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    zakupię domek do generalnego remontu Kraków lub powiat krakowski

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Świnna Poręba

    • 610 000 zł cena
    • 309 m2 powierzchnia
    • 1 975 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Brzeźnica

    • 1 195 000 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 6 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Wadowice
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Paszkówka

    • 599 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 656 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Wadowice
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Marcyporęba

    • 359 000 zł cena
    • 363 m2 powierzchnia
    • 989 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Jaszczurowa

    • 515 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 717 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Nowe Dwory

    • 899 000 zł cena
    • 193 m2 powierzchnia
    • 4 659 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Skawinki » ul. Źródlana

    • 1 050 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Barwałd Średni

    • 699 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 3 820 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Wadowice
    Biuro nieruchomości

  • Dom Jaszczurowa

    Jaszczurowa

    • 339 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 2 712 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJA Jaszczurowa przepięknie położona miejscowość w górach tuż obok Jeziora Mucharskiego. Do Wadowic niespełna 15 minut, bielsko ok 55 minut, Kraków ok 1.10 minut. Cał...

  • Dom Mucharz

    Mucharz

    • 519 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mucharz pięknie położona miejscowość nad brzegiem jeziora z widokiem na góry tym Królową Pobliskich Gór Babia Górę. Jeśli chcesz mieszkać w pięknym wyjątkowym miejscu i cudownym...

  • Dom Jaszczurowa

    Jaszczurowa

    • 689 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 2 552 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w Tarnawie Górnej zaledwie 5 minut od Jeziora Mucharskiego i 15 minut od Wadowic. Doskonała lokalizacja, spokój, cisza i piękne widoki. Bardzo zadbany dom położony u podnóż...

  • Dom Łączany ul. Wiślana

    Łączany » ul. Wiślana

    • 649 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 057 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Łączony spokojna miejscowość położona nad Wisłą. sklepy, restauracja, szkoła przedszkole. Cała infrastruktura spokojnego pięknego życia. Dom położony na ładnej prostokątnej dz...

  • Dom Grzechynia

    Grzechynia

    • 1 450 000 zł cena
    • 537 m2 powierzchnia
    • 2 701 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Wyjątkowy k...

  • Działka zagrodowa z domem w stanie do wykończenia

    Budzów

    • 749 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 3 943 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budzów ( powiat suski, województwo małopolskie )Na sprzedaż działka zagrodowa o pow. ok. 2900 m2 z rozpoczętą budową – idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Istnieje możliwość dok...

  • Budzów - dom na widokowej działce

    Budzów

    • 499 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 2 533 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Uwaga!!!NOWA NIŻSZA CENA!BYŁO 550.000 PLN - JEST 499.000 PLNNa sprzedaż dom w Budzowie (powiat suski) – idealna okazja dla miłośników własnej aranżacji i pięknych widoków!Budzów to...

  • Dom mieszkalno-usługowy do generalnego remontu
    1 / 16
    Dom mieszkalno-usługowy do generalnego remontu

    Brzeźnica

    • 375 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 2 233 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MARTA ZAJDA-CZUBCZYŃSKA Agent prowadzący [tel] Dom do generalnego remontu z lat 1960-1965, o powierzchni 168 m2, położony na działce o nr 19/30 o powierzchni 8,46 ara w miejscowoś...

  • Dom rekreacyjny 41,5 m² Grzechynia, działka 934 m²

    Grzechynia

    • 415 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 122 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowy dom rekreacyjny w Grzechyni o powierzchni użytkowej 41,5 m², położony na działce 934 m² w wyjątkowej lokalizacji – bezpośrednio przy górskim potoku, w sąsiedztwie...

  • Nowoczesny dom z dużą działką 20 min od Skawiny

    Kossowa

    • 1 199 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 8 213 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cena: 1 199 000 PLN (do negocjacji)Szukasz domu, w którym Twoja rodzina naprawdę odpocznie – z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dojazdem do Krakowa?Ten wolnost...

  • Dom Jaszczurowa gm. Mucharz
    1 / 12
    Dom Jaszczurowa gm. Mucharz

    Jaszczurowa

    • 790 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny dom z widokiem na Babią Górę – Idealny dla rodziny lub pod inwestycję (Pensjonat/Hotel) Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość o ogromnym potencjale, położoną na...

  • Na sprzedaż dom z widokiem na Jezioro Mucharskie
    1 / 16
    Na sprzedaż dom z widokiem na Jezioro Mucharskie

    Mucharz

    • 870 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż dom jednorodzinny z przepięknym widokiem na jezioro w Mucharzu, wybudowany w latach 2002 - 2010. Budynek ma 3 kondygnacje po...

  • Dom Nowe Dwory gm. Brzeźnica
    1 / 13
    Dom Nowe Dwory gm. Brzeźnica

    Nowe Dwory

    • 679 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 244 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny położony w bardzo dobrej lokalizacji w Nowych Dworach, bezpośrednio przy drodze powiatowej. Dom o powierzchni netto ok. 160 mkw, rozlo...

  • Dom Jaszczurowa gm. Mucharz
    1 / 12
    Dom Jaszczurowa gm. Mucharz

    Jaszczurowa

    • 590 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 19 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domek letniskowy / całoroczny +  działka widokowa 10 ar na odludziu w górach – osada na sprzedaż, zlokalizowana w Beskidzie Małym, na wysokości prawie 650 m.n.p.m., z pięknym...

  • Dom całoroczny z bala w Beskidzie Małym
    1 / 16
    Dom całoroczny z bala w Beskidzie Małym

    Świnna Poręba

    • 599 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 4 160 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli szukasz wyjątkowego domu w malowniczej części Małopolski, miejsca do zamieszkania na stałe lub domu weekendowego, to zobacz ofertę domu w malowniczej Świnnej Porębie w Beskid...

  • Dom Paszkówka gm. Brzeźnica
    1 / 12
    Dom Paszkówka gm. Brzeźnica

    Paszkówka

    • 2 500 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność przedstawić wyjątkowy parterowy dom o powierzchni 250,90 m2, którego bryła nawiązuje do tradycyjnej architektury dworku polskiego. Dom wyróżnia się stylowym i uni...

  • Dom Lanckorona
    1 / 12
    Dom Lanckorona

    Lanckorona

    • 249 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 113 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek mieszkalny położony na działce o powierzchni 11,99 ara zlokalizowany w Lanckoronie przy ul. Paleckiej. Budynek z lat 40-tych XX wieku, nadający się do remontu....

  • Dom Jaszczurowa gm. Mucharz
    1 / 11
    Dom Jaszczurowa gm. Mucharz

    Jaszczurowa

    • 398 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 920 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom letniskowy – całoroczny, wybudowany w 2019 roku z wysokiej jakości materiałów, wykonany w technologii szkieletowej, pokryty blacho dachówką. Całość ocieplona wełną mineralną o...

  • Dom Grzechynia gm. Maków Podhalański
    Dom Grzechynia gm. Maków Podhalański

    Grzechynia

    • 1 100 000 zł cena
    • 537 m2 powierzchnia
    • 2 049 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa; Na sprzedaż nieruchomość o wyraźnym potencjale inwestycyjnym, przygotowana pod proje...

  • Dom Brzeżnica gm. Brzeźnica Paszkówka, Paszkówka, Leśna
    1 / 15
    Dom Brzeżnica gm. Brzeźnica Paszkówka, Paszkówka, Leśna

    Brzeźnica

    • 600 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 4 110 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mamy przyjemność zaprezentować NOWOŚĆ w ofercie sprzedaży - wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w okolicach Skawin y w miejscowości Paszkówka. Dom o powierzchni 146,5 m...

  • Dom Brzeżnica gm. Brzeźnica Paszkówka, Paszkówka, Leśna
    1 / 9
    Dom Brzeżnica gm. Brzeźnica Paszkówka, Paszkówka, Leśna

    Brzeźnica

    • 895 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 6 131 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Marcyporęba gm. Brzeźnica, św. Marcina
    1 / 15
    Dom Marcyporęba gm. Brzeźnica, św. Marcina

    Marcyporęba

    • 990 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 5 184 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż, zlokalizowany w miejscowości Marcyporęba - Brzeźnica. Prezentowany dom jest gotowy do z...