• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Pabianicami

(113)
  • Dom Wygoda Mikołajewska gm. Lutomiersk
    1 / 15
    Dom Wygoda Mikołajewska gm. Lutomiersk

    Wygoda Mikołajewska

    • 600 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 3 615 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opiekun oferty: Katarzyna Czyżewska tel. [tel] Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 166,54 m2, posadowiony na dużej działce 3400 m2, z sadem i widokiem na las. Teren z licznym...

  • Ekologiczny dom w stanie deweloperskim na nowym osiedlu
    1 / 10
    Ekologiczny dom w stanie deweloperskim na nowym osiedlu

    Łódź

    • 1 121 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom o powierzchni 117.67 mkw w zabudowie bliźniaczej na nowo powstałym, zamkniętym osiedlu FORREST. Dom jest w stanie surowym, deweloperskim. Cechy: - ekologiczny, zgodn...

  • Dom i Taras jest tu też garaż
    1 / 15
    Dom i Taras jest tu też garaż

    Łódź

    • 349 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 540 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ZAKUP tylko i wyłącznie za gotówkę Na sprzedaż piętro domu o powierzchni 63 m², położone w dzielnicy Łódź Górna – Chojny. Nieruchomość znajduje się w budynku z cegły, wybudowanym...

  • Dom z widokiem na las.
    1 / 16
    Dom z widokiem na las.

    Łask

    • 839 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 6 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować ofertę nieruchomości na sprzedaż, pięknego, wolnostojącego jednorodzinnego domu, o pow. użytkowej 137.44 m2, położonego w spokojnej części Kolumny, zi...

  • Szybki dojazd, wolniejsze życie – dom w Księstwie
    1 / 15
    Szybki dojazd, wolniejsze życie – dom w Księstwie

    Aleksandrów Łódzki

    • 1 250 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 7 669 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz wytchnienia od miejskiego zgiełku i smogu, nie chcąc jednocześnie rezygnować z wygody, jaką daje bliskość metropolii? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w malowni...

  • Gotowy dom "Plastuś", 12min od Łodzi
    1 / 16
    Gotowy dom "Plastuś", 12min od Łodzi

    Konstantyna

    • 1 290 000 zł cena
    • 265 m2 powierzchnia
    • 4 868 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • w stanie deweloperskim, na działce o pow. 3 490 m2
    1 / 13
    w stanie deweloperskim, na działce o pow. 3 490 m2

    Łódź

    • 635 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 5 991 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż parterowy dom w stanie deweloperskim o pow. całk. 106.24 m², położony w dzielnicy Łódź-Widzew osiedle Feliksin. Działka o powierzchni 3 490 m2, z wjazdem bezpośrednio p...

  • Domek 68m do aranżacji bądź dostępny pod klucz
    1 / 15
    Domek 68m do aranżacji bądź dostępny pod klucz

    Łódź

    • 560 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 236 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom 68 m² | działka 270 m² | Łódź Górna – Rokicie Możliwość wykończenia według własnych potrzeb | Na sprzedaż nowo powstający dom jednorodzinny o powierzchni 68 m², położony na dz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom w zabudowie bliźniaczej – Łódź, Radogoszcz Zachód
    1 / 2
    Dom w zabudowie bliźniaczej – Łódź, Radogoszcz Zachód

    Łódź

    • 650 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 4 453 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom z 1962 roku położony w spokojnej części Radogoszcza Zachód. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni ok. 591 m². Parametry nieruchomości: powierzchnia ca...

  • Dom Górna- Retro Bryła- Nowoczesny potencjał
    1 / 16
    Dom Górna- Retro Bryła- Nowoczesny potencjał

    Łódź

    • 1 180 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 5 620 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przestronny dom z ogromnym potencjałem – Twoja szansa na coś wyjątkowego! Są domy, które po prostu istnieją. I są takie, które mają w sobie historię, charakter i nieskończone możl...

  • Dom Aleksandrów Łódzki ul. Piotrkowska

    Aleksandrów Łódzki » ul. Piotrkowska

    • 1 399 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 10 519 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowy dom jednorodzinny - skandynawska jakość, nowoczesność i ekologiaNa sprzedaż unikatowy dom jednorodzinny, którego charakter i jakość wykonania spotyka się niemal wyłącznie...

  • Bezpośrednio sprzedam dwa budynki Nowosolna
    1 / 7
    Bezpośrednio sprzedam dwa budynki Nowosolna

    Łódź

    • 880 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 4 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam bezpośrednio z powodu wyjazdu za granicę dwa budynki wolnostojace w Łodzi Nowosolnej (administracyjnie dzielnica Lodz-Widzew). Budynki są nowe. Rok oddania 2023. Jeden bud...

  • Luksusowa rezydencja z basenem i bacówką, 1,2 ha
    1 / 16
    Luksusowa rezydencja z basenem i bacówką, 1,2 ha

    Jadwinin

    • 4 220 000 zł cena
    • 771 m2 powierzchnia
    • 5 474 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż imponująca willa rezydencjonalna położona na przepięknej, niemal 1,2-hektarowej działce w Jadwininie koło Pabianic w miejscu gwarantującym ciszę, prywatność i szybki do...

  • Elegacki dom na Złotnie- spokojna i cicha ulica
    1 / 16
    Elegacki dom na Złotnie- spokojna i cicha ulica

    Łódź

    • 2 500 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 15 924 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Elegancki dom na Złotnie – spokojna i cicha ulica Cena: 2 500 000 zł Są domy, które oferują przestrzeń. Są takie, które dają komfort. I są takie, które łączą jakość, ciszę, funkc...

  • Murowany dom 120 m z działką 2500 m przy lesie–Łódź, Krzywiec
    1 / 15
    Murowany dom 120 m z działką 2500 m przy lesie–Łódź, Krzywiec

    Krzywiec

    • 630 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż murowany dom jednorodzinny położony w miejscowości Krzywiec, ok. 30 lat temu wybudowany, do wykończenia według własnego gustu. Opis nieruchomości: dom podpiwniczony,...

  • Parterowy dom koło Pabianic, Fotowoltaika, Solary..
    1 / 16
    Parterowy dom koło Pabianic, Fotowoltaika, Solary..

    Dobroń

    • 1 370 000 zł cena
    • 214 m2 powierzchnia
    • 6 402 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Komfortowy dom parterowy z dopracowanym ogrodem w Dobroniu. Przyjdź zaproponuj swoją cenę. To dom, który trzeba zobaczyć, by poczuć jego unikalny klimat. Jeśli szukasz miejsca, kt...

  • Dom Łódź Stare Złotno rynek pierwotny ul.

    Łódź

    • 799 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 6 550 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na Złotnie dostępny jest dom z działką w stanie surowym zamkniętym - to idealna okazja dla tych, którzy marzą o własnym domu, ale chcą mieć jeszcze trochę swobody w wykończeniu i a...

  • Sprzedam dom.
    1 / 10
    Sprzedam dom.

    Łódź

    • 1 750 000 zł cena
    • 497 m2 powierzchnia
    • 3 522 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Idealne miejsce na Twój dom, siedzibę firmy czy ekskluzywne bliźniaki - sam zdecyduj! Lokalizacja: Północno-zachodnie obrzeża Łodzi, blisko autostrad ale w otoczeniu natury! Pomi...

  • Sprzedam willę w Centrum Łodzi bezpośrednio
    1 / 16
    Sprzedam willę w Centrum Łodzi bezpośrednio

    Łódź

    • 2 600 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam wygodną, przestronną willę w centrum Łodzi w cichej i spokojnej okolicy na Rokiciu przy środmieściu. W pobliżu szkoła, złobek, apteka, sklepy: Dino, Żabka, Biedronka, Lidl...

  • Dom Łódź Śródmieście

    Łódź » Śródmieście

    • 12 500 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy wyjątkową kamienicę z początku XX wieku, położoną w atrakcyjnej części miasta. Budynek wymaga kompleksowej renowacji, ale dzięki swojej architekturze i lokali...