dom na sprzedaż
11 maj 2026

Dom Łódź Bałuty, Julianów-Marysin-Rogi

woj. Łódzkie pow. Łódź gm. Łódź
Dodane 58 minut temu, Poniedziałek, 11 maj 2026 13:20
6 000 000 zł 560 m2
6 000 000 zł 560 m2 10 715 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 560 m2
Cena za metr 10 715 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K37532659

Opis

Na sprzedaż dom o charakterze rezydencjonalnym o pow. 560 m2 położony w sąsiedztwie
domów jednorodzinnych na Bałutach (os. Rogi). Działka o pow. 3313 m2 w otulinie Lasu Łagiewnickiego.

Parter:
- reprezentacyjny salon z kominkiem i wyjściem na ponad 100-metrowy taras
- w części dziennej znajduje się przestronny gabinet oraz 2 pokoje
- niezależna kuchnia
- 4 przestronne sypialnie, pokój kąpielowy
- łazienka, 2x wc
- przedsionek, kotłownia, pom. gospodarcze
- wiata garażowa w bryle budynku

Poddasze:
- duża przestrzeń do dowolnej aranżacji, zadaszony taras
- sypialnia z balkonem i widokiem na ogród
- łazienka, 2x wc, pom. gospodarcze (pralnia, suszarnia)

Dodatkowe informcje:
- media: prąd, siła, woda, gaz, kanalizacja
- ogrzewanie: gazowe, kominkowe
- solary, klimatyzacja, alarm
- internet: światłowód Toya
- ogrodzenie murowane / metalowe
- możliwy najem na działalność gospodarczą np. dom opieki, przedszkole, gabinety,
cena i warunki do uzgodnienia
- przystanki MPK w odległości 1 min pieszo

Zapraszamy na prezentację

Zadzwoń pod numer: +48 Pokaż numer telefonu tel. kom. i umów się na spotkanie

Nasze oferty znajdziesz na stronie internetowej: banknieruchomosci . net

______________________________________________________________________________________________________________________________________ Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Opis nieruchomości pochodzi od Klienta oferującego i może podlegać aktualizacji. Prosimy upewnić się, że dana oferta jest aktualna.