• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Pabianicami

(113)
  • Dom Łódź Andrzejów ul. Juliusza Osterwy

    Łódź » ul. Osterwy

    • 755 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 7 191 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom bliźniak w spokojnej okolicy - Łódź Widzew, Andrzejów, ul. Osterwy 2APowierzchnia domu: 105 m² | Działka: 528 m²Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 1980 roku,...

  • Dom Ludowinka ul.

    Ludowinka

    • 499 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 317 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJIOferujemy domek rekreacyjny posadowiony na działce budowlanej (przeznaczenie w Planie miejscowym - zabudowa jednorodzinna i letniskowa). Wyobraź sobie po...

  • Na sprzedaż duży dom na Mazurach z pięknym ogrodem
    1 / 15
    Na sprzedaż duży dom na Mazurach z pięknym ogrodem

    Łódź

    • 2 800 000 zł cena
    • 256 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż duży dom z duszą i ogrodem marzeń w sercu Mazur – Prostki w województwie warmińsko-mazurskim. Są domy, które po prostu istnieją – i są takie, które się pamięta. Ten dom...

  • Dom Łódź Ruda Pabianicka ul. Przestrzenna

    Łódź » ul. Przestrzenna

    • 1 450 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz domu dla swojej Rodziny, a może domu w doskonałej lokalizacji do dalszego najmu? Ten przestronny dom w Łodzi przy ul. Przestrzennej spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Z im...

  • Rąbień k. Łodzi, sprzedam dom
    1 / 16
    Rąbień k. Łodzi, sprzedam dom

    Rąbień

    • 820 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z duszą i potencjałem Rąbień, gm. Aleksandrów Łódzki. Powierzchnia: 240m² (180m² użytkowa), działka 1128m² Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji: * Piętro (do zamieszkani...

  • 1 / 2
    Dom Łódź Śródmieście

    Łódź » Śródmieście

    • 14 500 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 2 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Inwestycyjna Perła Czeka w Sercu Łodzi! Monumentalna Kamienica do Remontu Generalnego z pełną dokumentacją! Marzysz o inwestycji, która połączy historyczny splendor z ogromnym po...

  • REZYDENCJA W ZIELONYM ZAKĄTKU :)
    REZYDENCJA W ZIELONYM ZAKĄTKU :)

    Łódź

    • 1 650 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyłącznie u Nas :) Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Nieruchomość mieści się w malowniczej i spokojnej miejscow...

  • Dom Tuszyn
    1 / 2
    Dom Tuszyn

    Tuszyn

    • 1 100 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny 140m², działka437m²-gotowy do zamieszkania!Rozkład pomieszczeń Parter-Salon z jadalnią otwarty na kuchnię, tworzący dużą, jasną przestrzeń dzienną Ła...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Aleksandrów Łódzki

    • 920 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 6 970 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Łask

    • 400 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 3 419 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Łask
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Łask

    • 725 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 5 709 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Łask
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Łask

    • 530 000 zł cena
    • 385 m2 powierzchnia
    • 1 377 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Łask
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Rąbień AB

    • 710 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 734 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Rąbień AB

    • 1 650 000 zł cena
    • 281 m2 powierzchnia
    • 5 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Sanie

    • 680 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Aleksandrów Łódzki

    • 990 000 zł cena
    • 227 m2 powierzchnia
    • 4 362 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    Dom Łódź Śródmieście

    Łódź » Śródmieście

    • 14 600 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 3 477 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Oferujemy do sprzedaży kamienicę przedwojenną położoną w ścisłym centrum Łodzi. Obecnie budynek ma powierzchnię 4000m2 istnieje możliwość rozbudowy ok 1500m2 - pozwolenie Cena...

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Bychlew

    • 499 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 2 655 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • ***Przestronny dom w cichej i spokojnej okolicy***
    1 / 20
    ***Przestronny dom w cichej i spokojnej okolicy***

    Podłaszcze

    • 699 360 zł cena
    • 301 m2 powierzchnia
    • 2 324 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Kolonia Karczmy

    • 1 500 000 zł cena
    • 282 m2 powierzchnia
    • 5 320 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości