• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pabianice +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Pabianicami

(113)
  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Aleksandrów Łódzki

    • 1 349 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 7 665 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Konstantynów Łódzki

    • 599 000 zł cena
    • 226 m2 powierzchnia
    • 2 651 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Łask

    • 899 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 7 135 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Rąbień AB

    • 1 180 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 7 663 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Krzywiec

    • 850 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 5 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Sanie

    • 610 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Konstantynów Łódzki

    • 960 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 5 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wiewiórczyn

    • 599 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Jamborek

    • 799 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 11 098 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PPHU "Kałuccy"Domus Nieruchomości Jacek Kałucki
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Sielankowej Scenerii Kwiatkowic
    1 / 11
    Dom w Sielankowej Scenerii Kwiatkowic

    Kwiatkowice

    • 360 360 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 2 025 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Konstantynów Łódzki

    • 1 500 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 9 741 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ARLI Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Konstantynów Łódzki

    • 1 199 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 8 385 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Konstantynów Łódzki

    • 880 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom Łódź Śródmieście

    Łódź » Śródmieście

    • 22 500 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Atrakcyjna kamienica w super lokalizacji /obok Piotrkowskiej / budowana jako ekskluzywna nieruchomość apartamentowa Budynek po ekskluzywnym, kapitalnym remoncie części wspólnych...

  • Nowoczesna stodoła w 4 tygodnie / na zgłoszenie

    Ksawerów

    • 99 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 1 998 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Dom na działce inwestora. Przedstawiamy Państwu ofertę na zakup nowego domu 35m2 z antresolą - model MTB ONE. W skład oferty wchodzą wszystkie elementy sprefabrykowane w naszej...

  • 1 / 4
    sprzedam dom jednorodzinny w cenie mieszkania

    Łask

    • 490 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny położony we wsi Borszewice ok 8km do Łasku. Dom ma 200 m2 i dwie kondygnacje, strych i piwnicę. Na każdej z kondygnacji są: 3 pokoje,kuchnia i łazienka....

  • Dom Aleksandrów Łódzki ul. Mickiewicza

    Aleksandrów Łódzki » ul. Mickiewicza

    • 22 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia kwatery pracownicze w domu wolnostojącym w Aleksandrowie Łódzkim przy ulicy Mickiewicza. Teren zamknięty, możliwość parkowania. Pokoje 1, 2, 3 osobowe z Tv. 2 łazie...

  • Dom Łódź Górna

    Łódź » Górna

    • 1 900 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do wynajęcia mieszkanie na parterze domku jednorodzinnego przy ulicy Plenerowej. Niezależne wejście od ulicy Amatorskiej. Działka ogrodzona zagospodarowana. Automatyczne podlewani...

  • Dom Łódź Widzew ul. Spartakusa

    Łódź » Widzew » ul. Spartakusa

    • 5 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia duży dom w Łodzi przy ulicy Spartakusa. Możliwy wynajem dla rodzin lub dla Firm (działalność lub kwaterunek pracowników) Wynajem długoterminowy. Dom jest czterokond...

  • 1 / 4
    Dom Łódź Górna ul. Panoramiczna

    Łódź » Górna » ul. Panoramiczna

    • 3 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom