• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kraków
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Pabianicami

(109)
  • Nowe

    Dom Łódź Bałuty, Julianów ul. gen. Józefa Bema

    Łódź » Bałuty » ul. Bema

    • 6 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o pow. 300 m2 zlokalizowany na Julianowie w okolicy ul. Bema . Działka o pow. 458 m2, dwie bramy na pilota. Parter: Salon z wy...

  • Nowe

    Dom Łódź Bałuty, Marysin

    Łódź » Bałuty

    • 3 000 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 2 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w prestiżowej części Łodzi, w bliskim sąsiedztwie Lasu Łagiewnickiego i Arturówka . Wolnostojący dom z basenem, połączony z drugim budynkiem...

  • Nowe

    Dom Łódź Bałuty, Julianów-Marysin-Rogi

    Łódź » Bałuty

    • 6 000 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom o charakterze rezydencjonalnym o pow. 560 m2 położony w sąsiedztwie domów jednorodzinnych na Bałutach (os. Rogi). Działka o pow. 3313 m2 w otulinie Lasu Łagiewnic...

  • Nowe

    Dom Łódź Polesie, Retkinia Zachód-Smulsko ul. Gimnastyczna

    Łódź » Polesie » ul. Gimnastyczna

    • 6 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do wynajęcia nieruchomość w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 270 m2 na Smulsku (zachodnia strona Łodzi) w okolicy ul. Gimnastycznej . Działka o pow. 257 m2. Możliwość...

  • Nowe

    Dom Łódź Górna, Rokicie

    Łódź » Górna

    • 2 800 000 zł cena
    • 542 m2 powierzchnia
    • 5 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wolnostojący dom mieszkalny o pow. 242,6 m2 wraz z zakładem produkcyjnym o pow. 260 m2 na Górnej (os. Rokicie) w okolicach ul. Św. Franciszka z Asyżu. Działka o po...

  • Nowe

    Dom Łódź Polesie

    Łódź » Polesie

    • 2 780 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 3 089 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość o łącznej pow. 900 m , zlokalizowana w dzielnicy Polesie (os. Lublinek). Obiekt aktualnie pełni funkcję usługowo-mieszkalną, co czyni go atrakcyjną pro...

  • Nowe

    Dom Łódź Górna

    Łódź » Górna

    • 2 700 000 zł cena
    • 490 m2 powierzchnia
    • 5 511 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek użytkowo mieszkalny o łącznej pow. 490 m2 na Górnej przy ul. Rzgowskiej . Działka o pow. 1478 m2. Część użytkowa po warsztacie samochodowym o pow. (250...

  • Nowe

    Dom Łódź Bałuty, Radogoszcz

    Łódź » Bałuty

    • 7 700 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Do wynajęcia reprezentacyjny dom w zabudowie szeregowej o pow. 220 m2 , idealny na siedzibę firmy lub prowadzenie działalności usługowej, jak np. gabinety medyczne, psychologi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowe

    Dom Łódź Bałuty, Julianów

    Łódź » Bałuty

    • 1 950 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedmiotem sprzedaży są dwie niezależne nieruchomości zabudowane domami wolnostojącymi o powierzchni 350 m oraz 300 m , zlokalizowane na Julianowie jednej z najbardziej cen...

  • Nowe

    Dom Łódź Bałuty, Julianów-Marysin-Rogi

    Łódź » Bałuty

    • 20 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do wynajęcia dom o charakterze rezydencjonalnym o pow. 560 m , położony w prestiżowej i spokojnej części Bałut (os. Rogi), w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość...

  • Nowe

    Dom Ksawerów

    Ksawerów

    • 17 000 zł cena
    • 490 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do wynajęcia reprezentacyjny dom wolnostojący o pow. użytkowej 389,28 m2 w Ksawerowie (powiat Pabianicki). Zagospodarowana działka o pow. 5109 m2 z domem gospodarczym o pow. 3...

  • Nowe

    Dom Łódź Bałuty, Julianów ul. Generała Józefa Bema

    Łódź » Bałuty » ul. Bema

    • 6 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do wynajęcia dom wolnostojący o pow. 225 m2 na Bałutach w sąsiedztwie Parku Julianowskiego . Działka o pow. 1247 m2. Teren ogrodzony. Układ pomieszczeń: - parter 75 m2 -...

  • Dom przy ul. Rokicińskiej-idealny pod inwestycję
    1 / 14
    Dom przy ul. Rokicińskiej-idealny pod inwestycję

    Łódź

    • 1 260 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 5 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa nieruchomość na granicy Łodzi i Andrespola z ogromnym potencjałem — idealna zarówno dla dużej rodziny, jak i inwestora szukającego domu pod wynajem, działalność usługową,...

  • Twój prywatny wymiar absolutnego spokoju
    1 / 16
    Twój prywatny wymiar absolutnego spokoju

    Łódź

    • 1 790 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 13 770 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budzisz się w przestrzeni, gdzie całkowicie zaciera się granica między naturą a technologią. Słyszysz jedynie szum wiatru z pobliskich drzew, popijając poranną kawę. Twoje stopy cz...

  • Wyjątkowy dom jednorodzinny - skandynawska jakość,
    1 / 15
    Wyjątkowy dom jednorodzinny - skandynawska jakość,

    Aleksandrów Łódzki

    • 1 399 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 12 272 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż unikatowy dom jednorodzinny, którego charakter i jakość wykonania spotyka się niemal wyłącznie w krajach Skandynawii. Nieruchomość została zaprojektowana i zrealizowana...

  • Dom Łódź Wiskitno ul. Transportowa

    Łódź » ul. Transportowa

    • 1 099 900 zł cena
    • 318 m2 powierzchnia
    • 3 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny dom w Łodzi z garażem i fotowoltaiką na starych zasadach!Szukasz komfortowego, gotowego do wprowadzenia domu dla swojej rodziny?Ta wyjątkowa nieruchomość przy ul. Transp...

  • dom mieszkalny Tuszyn, ul. Poddębina
    dom mieszkalny Tuszyn, ul. Poddębina

    Tuszyn

    • 650 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 5 653 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w Tuszynie ul. Poddębina 45 Oferuję do sprzedaży nieruchomość położoną w spokojnej i zielonej części Tuszyna, przy ul. Poddębina 45. Dom usytuowany jest na dział...

  • ŁÓDŹ-JULIANÓW, ul. Sowińskiego, dom 105 m2
    ŁÓDŹ-JULIANÓW, ul. Sowińskiego, dom 105 m2

    Łódź

    • 955 000 zł cena
    • 273 m2 powierzchnia
    • 3 499 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ŁÓDŹ - JULIANÓÓW, ul. Sowińskiego, dom wolnostojący o pow.  mieszkalnej 105 m2 plus poddasze i wysoka piwnica na działce 520 m2. Media - woda miejska, kanalizacja, prąd, gaz. Ogrze...

  • Dom marzeń 190 m2 działka 1400 m2 Rąbień ab
    Dom marzeń 190 m2 działka 1400 m2 Rąbień ab

    Rąbień AB

    • 2 650 000 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 14 022 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ### Dom marzeń na sprzedaż Rąbień AB, tuż pod Łodzią! Świetna lokalizacja tylko kilka minut od wjazdu na S14! Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy dom, który spełni oczekiwani...

  • Bliźniak na Zdrowiu w Łodzi !
    Bliźniak na Zdrowiu w Łodzi !

    Łódź

    • 949 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję dom jednorodzinny w dzielnicy Zdrowie w Łodzi ul. Sułkowskiego. Dom znajduje się na ul. Sułkowskiego w bezpośredniej  bliskości dwóch dużych kompleksów zieleni - Brusa oraz...