• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Pabianicami

(109)
  • Dom 180 m² z ogrodem i tarasem – Widzew
    1 / 16
    Dom 180 m² z ogrodem i tarasem – Widzew

    Łódź

    • 1 150 000 zł cena
    • 351 m2 powierzchnia
    • 3 277 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny, 3-kondygnacyjny dom o powierzchni 180 m² zlokalizowany na Widzewie w Łodzi, przy ulicy Brzezińskiej. Idealna propozycja dla rodziny ceniącej wygodę, bliskość miasta i...

  • SIEDLISKO dom + 3 ha ziemi

    Budy Wolskie

    • 1 490 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 10 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż siedlisko, dom w stylu kanadyjskim oraz działka o powierzchni 3 ha / 30.000,- m2 /ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYDZIELENIA MNIEJSZEJ POWIERZCHNI DZIAŁKI . NIERUHOMOŚC...

  • Przestronny dom w Łodzi Ruda Pabianicka
    1 / 16
    Przestronny dom w Łodzi Ruda Pabianicka

    Łódź

    • 1 250 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu dla swojej Rodziny, a może domu w doskonałej lokalizacji do dalszego najmu? Ten przestronny dom w Łodzi przy ul. Przestrzennej spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Z im...

  • Bliźniak nowoczesne osiedle z ogrodem
    1 / 16
    Bliźniak nowoczesne osiedle z ogrodem

    Łódź

    • 1 229 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 9 104 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Duży dom w Zgierzu
    1 / 15
    Duży dom w Zgierzu

    Łódź

    • 997 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 2 624 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Duży wygodny dom, idealny dla rodziny lub firmy. Opis nieruchomości: Nieruchomość w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Zgierz, blisko Łodzi. Nieruchomość z dużym potencjałem wykorz...

  • Twój prywatny resort przy Lesie Popioły.
    1 / 13
    Twój prywatny resort przy Lesie Popioły.

    Stara Gadka

    • 2 499 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 11 624 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Łódź Górna, Ruda Pabianicka

    Łódź » Górna

    • 1 050 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 8 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom o pow. 125m2, usytuowany na działce o pow. 880m2, w cichej i spokojnej dzielnicy Rudy Pabianickiej. Nieruchomość położna wśród domów jed...

  • Dom Starowa Góra ul. Kasztanowa

    Starowa Góra » ul. Kasztanowa

    • 1 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom z działką położona w w powiecie łódzkim wschodnim, w gminie Rzgów. Przez miejscowość przebiega droga krajowa nr 91. Transport publiczny obsługują łódzkie MPK (li...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Łódź Górna, Ruda Pabianicka

    Łódź » Górna

    • 1 050 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 8 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Starowa Góra ul. Kasztanowa

    Starowa Góra » ul. Kasztanowa

    • 1 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Łódź Łódź-Górna, Górna
    1 / 7
    Dom Łódź Łódź-Górna, Górna

    Łódź

    • 430 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z duszą i ogromnym potencjałem stwórz swoją wymarzoną przestrzeń od podstaw! Szukasz nieruchomości, którą możesz całkowicie dopasować do własnej wizji? Ta oferta to idealna pro...

  • Dom Łódź Łódź-Widzew, Stoki
    1 / 4
    Dom Łódź Łódź-Widzew, Stoki

    Łódź

    • 964 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 8 608 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta sprzedaży trzech domów w zabudowie szeregowej w Łodzi w osiedlu Stoki - Sikawa 1) dom skrajny o pow. 112,13 m2, 4 - pokojowy z garażem i ogrodem o pow. 261m2 Cena Ofertow...

  • Dom Budy Wolskie gm. Aleksandrów Łódzki
    1 / 12
    Dom Budy Wolskie gm. Aleksandrów Łódzki

    Budy Wolskie

    • 3 400 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 15 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania nieruchomość gruntowa w rejonie Aleksandrowa Łódzkiego! Świetna lokalizacja- teren wiejski, zieleń, spokój a jednocześnie blisko do Łodzi oraz do wjazdu na drogę S14....

  • Dwa domy na jednej dzialce
    Dwa domy na jednej dzialce

    Aleksandrów Łódzki

    • 699 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 6 787 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na dzialce o pow.300m2 stoja 2 domy.Mieszkalny o pow.76m2,oraz drugi dom o pow.32m2 nam sluzy jako tzw.letniak.Garaz murowany z kanalem.Piwnica znajduje sie pod mniejszym domem.Str...

  • Działka ROD z domem na sprzedaż - Łódź, ul. Przyklasztorze, 300...

    Łódź

    • 100 005 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż zadbana działka ROD o powierzchni 300m, położona w świetnej lokalizacji -Łagiewniki, przy Klasztorze sektor B. Działka ogrodzona zgodnie z wymogami ROD. Idealna na wy...

  • Sprzedam dom 210m Zdrowie
    1 / 5
    Sprzedam dom 210m Zdrowie

    Łódź

    • 1 050 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom 210 m2, w spokojnej, zielonej okolicy Parku na Zdrowiu. Trzy kondygnacje z możliwością podziału na trzy oddzielne mieszkania. Remont w 2020r. wodn-kan, elektryczny. Media miejs...

  • Dom jednorodzinny funkcjonalny wolnostojący nowoczesny 120m2
    1 / 8
    Dom jednorodzinny funkcjonalny wolnostojący nowoczesny 120m2

    Bychlew

    • 950 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednorodzinny funkcjonalny wolnostojący nowoczesny o powierzchni całkowitej 178m2 wybudowany w 2015 roku, z urządzonym ogrodem tarasem i zadbana działką około 900m2 obsadzoną...

  • Twoja wizja, nasz fundament. Stan surowy z 2025r
    1 / 10
    Twoja wizja, nasz fundament. Stan surowy z 2025r

    Dziektarzew

    • 590 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 3 353 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marzysz o domu, który wykończysz dokładnie tak, jak chcesz - bez kompromisów i bez poprawek po poprzednich właścicielach? Ta nieruchomość daje Ci pełną swobodę aranżacji i jest ide...

  • Dom Wygoda Mikołajewska gm. Lutomiersk
    1 / 15
    Dom Wygoda Mikołajewska gm. Lutomiersk

    Wygoda Mikołajewska

    • 600 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 3 615 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opiekun oferty: Katarzyna Czyżewska tel. [tel] Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 166,54 m2, posadowiony na dużej działce 3400 m2, z sadem i widokiem na las. Teren z licznym...

  • Ekologiczny dom w stanie deweloperskim na nowym osiedlu
    1 / 10
    Ekologiczny dom w stanie deweloperskim na nowym osiedlu

    Łódź

    • 1 121 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom o powierzchni 117.67 mkw w zabudowie bliźniaczej na nowo powstałym, zamkniętym osiedlu FORREST. Dom jest w stanie surowym, deweloperskim. Cechy: - ekologiczny, zgodn...