• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Pabianicami

(113)
  • Dom Łódź Polesie ul. Władysława Syrokomli

    Łódź » Polesie » ul. Syrokomli

    • 3 500 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do wynajęcia duży wygodny dom przy ulicy Syrokomli w Łodzi. Dom w zabudowie bliźniaczej. Garaż. Za domem działka do dyspozycji najemcy.Na działce znajduje się budynek gospodarczy...

  • Dom Łódź Widzew ul. Dobrej Wróżki

    Łódź » Widzew » ul. Dobrej Wróżki

    • 500 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Kwatery pracownicze Łódź- Andrzejów. Dobry dojazd na Widzew. Dom wolnostojący. Do dyspozycji ogród. Możliwość zakwaterowania 2 niezależnych ekip- w 3 pokojowym mieszkaniu -ok. 6...

  • Dom Łódź Bałuty ul. Jasińskiego

    Łódź » Bałuty » ul. Jasińskiego

    • 1 134 900 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 9 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lub zakupu piękne mieszkanie w nowym domu w zabudowie szeregowej przy ulicy Jasińskiego. Doskonała lokalizacja blisko Parku Julianowskiego. Mieszkanie posiada 2 pozio...

  • Dom Łódź Górna

    Łódź » Górna

    • 1 250 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 18 383 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do wynajęcia mieszkanie na parterze domku jednorodzinnego przy ulicy Plenerowej. Niezależne wejście od ulicy Amatorskiej. Działka ogrodzona zagospodarowana. Automatyczne podlewani...

  • Dom Łódź Widzew ul. Jemiołowa

    Łódź » Widzew » ul. Jemiołowa

    • 14 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia dom w Łodzi przy ulicy Jemiołowej. Dom przygotowany pod kwatery pracownicze. Pokoje 2 i 3 osobowe. Dom w pełni umeblowany i wyposażony. 6 sypialni, kuchnia, łazien...

  • Dom Łódź Bałuty ul. Romanowska

    Łódź » Bałuty » ul. Romanowska

    • 25 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy kwatery pracownicze przy ulicy Romanowskiej. Pokoje 2, 3 osobowe oraz większe. Do dyspozycji monitorowany parking na terenie zamkniętym. Cena: 25 zł/os Przy długim w...

  • Sprzedam dom

    Antoniew

    • 500 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dzialka budowlana o pow. 3141 mkw. szerokość ok. 21 metrów, głębokość ok. 150 metrów. Stan budynku do zamieszkania. 160 m² (125 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje (2 sypialnie),...

  • Sprzedam dom wolnostojący z poddaszem użytkowym.

    Łódź

    • 770 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jednorodzinny dom o powierzchni użytkowej 130,60 m2, usytuowany w Łodzi, na osiedlu domów jednorodzinnych Romanów ul. Holenderska 16, na działce o powierzchni 644 m2. Cicha i spoko...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom na Kwatery - do 16 osób
    Dom na Kwatery - do 16 osób

    Łódź

    • 4 100 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Dom w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Teofilów ok Rojna. Dom przestronny, usytuowany na niezależnej działce o powierzchni ok 400m2. Doskonała komunikacja z każdym punktem miasta,...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Dobroń

    • 330 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Huta Dłutowska

    • 899 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 6 563 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rąbień

    • 835 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 4 395 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam kamienicę

    Łódź

    • 7 350 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 2 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Witam .Sprzedam kamienicę w centrum łodzi w bezpośrednim sąsiedztwie "przystanku łódzkiego metra".100% własność tel [tel]

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Cyprianów

    • 990 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 5 531 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Drużbice

    • 1 800 000 zł cena
    • 335 m2 powierzchnia
    • 5 374 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domino
    Biuro nieruchomości

  • Jedyny taki dom w Grotnikach!!
    1 / 20
    Jedyny taki dom w Grotnikach!!

    Grotniki

    • 1 150 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 9 427 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Grotniki

    • 1 800 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Florentynów

    • 750 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Lipiny

    • 1 490 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 7 526 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Łobódź

    • 1 070 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 9 908 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Ruda-Bugaj

    • 850 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 15 179 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Stoki

    • 319 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 127 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom 83m2 i warsztat 200m2 - idealna lokalizacja!
    1 / 20
    Dom 83m2 i warsztat 200m2 - idealna lokalizacja!

    Stary Adamów

    • 1 799 360 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 16 817 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Ustronie

    • 320 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Byszewy

    • 1 290 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 7 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Łobódź

    • 420 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 353 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Ruda-Bugaj

    • 756 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 6 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • ** PIĘKNY DOM ** ŚWIETNA LOKALIZACJA **
    1 / 20
    ** PIĘKNY DOM ** ŚWIETNA LOKALIZACJA **

    Bukowiec

    • 1 400 360 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 6 733 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Twój wymarzony dom czeka właśnie na Ciebie
    1 / 13
    Twój wymarzony dom czeka właśnie na Ciebie

    Zawady

    • 790 360 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 8 065 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Krzepczów

    • 280 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wiączyń Dolny

    • 2 000 000 zł cena
    • 38 714 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PPHU "Kałuccy"Domus Nieruchomości Jacek Kałucki
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wiączyń Dolny

    • 1 690 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Korczew

    • 1 100 000 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 4 662 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Łask
    Biuro nieruchomości

  • Dom Ustronie

    Ustronie

    • 1 850 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 10 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wolnostojący z 2012 r. o pow. 180 m2 wykończony w wysokim standardzie, położony na działce o pow. 693 m2 w Zgierzu (obręb Ustronie) koło Grotnik. Na tereni...

  • Dom Ługi ul.

    Ługi

    • 750 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 3 732 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w stanie surowym zamkniętym / 200 m2 / 3256 m2 działki / Ługi gm. StrykówNa sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, o powierzchni użytkowej 200 m2, położony w m...

  • Dom Andrespol ul. Rokicińska

    Andrespol » ul. Rokicińska

    • 1 300 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 5 910 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy, dwupiętrowy dom o powierzchni 220 m², położony na działce 708 m² w dobrze skomunikowanej części Andrespola - zaledwie 11 km od centrum Łodzi.Najważniejsze i...

  • Dom w stanie surowym otwartym - Zwierzchów
    1 / 15
    Dom w stanie surowym otwartym - Zwierzchów

    Zwierzchów

    • 448 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 4 227 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: Dom w stanie surowym otwartym – Zwierzchów k. Bełchatowa Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, zlokalizowanego w miejscowości Zwierzchów, w pobliżu Beł...

  • Może To Twoje Miejsce na Ziemi ?
    1 / 16
    Może To Twoje Miejsce na Ziemi ?

    Rosanów

    • 740 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 3 426 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Kupujący nie płaci prowizji! Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Przed prezentacją podpisywany...

  • Rezydencja W Zielonym Zakątku :)
    1 / 16
    Rezydencja W Zielonym Zakątku :)

    Dzierżązna

    • 1 620 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 364 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Nieruchomość mieści się w malowniczej i spokojnej miejscowości DZIERŻĄZNA koło...

  • Dom z charakterem i ogrodem pełnym zieleni Stoki
    1 / 16
    Dom z charakterem i ogrodem pełnym zieleni Stoki

    Stoki

    • 1 200 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z charakterem i ogrodem pełnym zieleni – ul. Skalna Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 160 m², oddany do użytku w 1990 roku, położony na urokliwej działce o metra...

  • Nieliczni zdobyli Moskwę – Ty też możesz!
    1 / 16
    Nieliczni zdobyli Moskwę – Ty też możesz!

    Moskwa

    • 1 450 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 5 179 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Nowe

    Dom Dobra

    Dobra

    • 2 560 000 zł cena
    • 449 m2 powierzchnia
    • 5 702 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o pow. użytkowej 449 m2 , położony w malowniczej miejscowości Dobra (gmina Stryków, powiat zgierski), w bliskim sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Wz...

  • Nowe

    Dom Wiączyń Dolny

    Wiączyń Dolny

    • 1 950 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 10 956 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny parterowy dom wolnostojący o pow. całkowitej 178 m2 w Nowosolnej (obr. Wiączyń Dolny). Ogrodzona działka o pow. 1594 m2 (szer. 35 x...