• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Nowym Dworem Mazowieckim

(193)
  • Dom Chotomów gm. Jabłonna Chotomów
    1 / 15
    Dom Chotomów gm. Jabłonna Chotomów

    Chotomów

    • 1 600 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 7 374 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny wolnostojący dom posadowiony na starannie zagospodarowanej ponad 1000 metrowej działce zlokalizowanej w cichym zakątku centrum Chotomowa. Dom o klasycznej bryle bez gar...

  • Domek letniskowy przy plaży w Wieliszewie
    1 / 16
    Domek letniskowy przy plaży w Wieliszewie

    Wieliszew

    • 595 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domku letniskowego blisko wody? Zapraszam do Wieliszewa! Gratka dla rodzin z dziećmi czy wędkarzy! Domek letniskowy, który dzięki ogrzewaniu na pelet (nowy piec) może być...

  • Rewelacja Ostatni Wolnostojący Dom w Ofercie z Garażem
    Rewelacja Ostatni Wolnostojący Dom w Ofercie z Garażem

    Łomianki

    • 1 225 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 10 209 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dzień dobry ! Posiadam do sprzedania wolnostojący dom z samodzielną działką w Łomiankach/Dziekanów leśny. Dom sprzedaje bezpośrednio bez podatku i bez żadnej prowizji. Stan dewelop...

  • Dom Łomianki Buraków, Prochownia
    Dom Łomianki Buraków, Prochownia

    Łomianki

    • 1 199 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 6 971 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    - Przestronny segment środkowy 172 m2 (5 - 6 pokoi) - Osiedle zamknięte w Łomiankach Prochowni 3 km od granicy Warszawy - Indywidualny, nowoczesny i funkcjonalny projekt - Ogródek,...

  • Dom w prestiżowej dzielnicy Legionowa.

    Legionowo » ul. Bałtycka

    • 2 970 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 13 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, wolnostojącego, funkcjonalnego rodzinnego/wilopokolenowego domu zlokalizowanego w najbardziej prestiżowej i najstars...

  • Blisko szkoły ,dom, oddzielny garaż,duża działka .

    Łomianki » ul. Szkolna

    • 1 650 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osoba prowadząca Rafał [tel]Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji .Do sprzedania nieruchomość zabudowana domem , osobnym budynkiem gospodarczym z garażem i dużym ogrodem...

  • Dom Jabłonna rynek pierwotny ul.

    Jabłonna

    • 990 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Butikowe domy premium w zielonej Jabłonnie.Są miejsca, które od pierwszego spojrzenia mają w sobie spokój, światło i obietnicę dobrego życia.W Jabłonnie powstaje kameralna inwestyc...

  • Dom do wykończenia w cichej części Serocka
    1 / 8
    Dom do wykończenia w cichej części Serocka

    Legionowo

    • 840 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 5 491 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    opiekun oferty-Irena-6********79; Kupujący zwolniony z płacenia podatku PCC. Świetna propozycja dla osób szukających ciszy i spokoju, szukających schronienia od zgiełku dużego mias...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Kępa Kiełpińska gm. Łomianki,
    Dom Kępa Kiełpińska gm. Łomianki,

    Kępa Kiełpińska

    • 1 395 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 9 118 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący znajdujący się w Kępie Kielpińskiej na obrzeżach Łomianek. Jest to wwspałe miejsce dla ludzi tęskniących za spokojem, naturą, dla których pr...

  • Wyjątkowy dom wolnostojący! - Legionowo/Józefów
    1 / 16
    Wyjątkowy dom wolnostojący! - Legionowo/Józefów

    Legionowo

    • 1 049 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 8 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowość! Atrakcyjny dom wolnostojący na granicy Józefowa i Legionowa - w sąsiedztwie pięknego lasu - idealne miejsce dla rodziny z dziećmi! Zapraszam na dzień pokazowy w dniu 25.04....

  • Dom Boża Wola gm. Baranów,
    1 / 9
    Dom Boża Wola gm. Baranów,

    Boża Wola

    • 780 000 zł cena
    • 256 m2 powierzchnia
    • 3 047 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w stanie surowym w Bożej Woli ! Działka 2274 m2 ! 0% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO! Ogłoszenie zawiera wizualizacje poglądowe przedstawiające przykładową koncepcję wykończenia i za...

  • Dom wolnostojący. Rezerwat Wikliny Wiślane.
    1 / 16
    Dom wolnostojący. Rezerwat Wikliny Wiślane.

    Nowe Grochale

    • 1 500 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 8 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wykończony i całkowicie wyposażony dom o powierzchni użytkowej 147,11 m2 (168 m2 po skosach) + wolnostojący garaż 25 m2 oraz dwa tarasy w k...

  • Dom w pełni wykończony. Kampinos. Cybulice Duże.
    1 / 15
    Dom w pełni wykończony. Kampinos. Cybulice Duże.

    Cybulice

    • 1 624 500 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wykończony i całkowicie wyposażony dom o powierzchni użytkowej 150,9 m2 + 20,2 m2 powierzchnia gospodarcza (garaż i kotłownia/spiżarnia) +...

  • ✅Zobacz>>>Przestronny dom w Legionowie✅
    1 / 14
    ✅Zobacz>>>Przestronny dom w Legionowie✅

    Legionowo

    • 6 200 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Przestronny dom w świetnej lokalizacji w Legionowie. Do wynajęcia dom o powierzchni 114 m2 z ogródkiem. Nowoczesny, trójkondygnacyjny budynek znajduje się w środkowej części zabudo...

  • Dom z basenem w Łomiankach, 5 pokoi, działka 799m2
    1 / 16
    Dom z basenem w Łomiankach, 5 pokoi, działka 799m2

    Łomianki

    • 2 500 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 8 772 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z basenem na sprzedaż – Łomianki, ul. Dolna Na sprzedaż elegancki dom jednorodzinny z basenem i sauną, położony w spokojnej i prestiżowej części Łomianek przy ul. Dolnej. Nie...

  • Dom w którym odetchniesz
    1 / 15
    Dom w którym odetchniesz

    Nasielsk

    • 986 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 7 145 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nie pobieram wynagrodzenia od strony kupującej! Masz dość miejskiego hałasu, korków i braku przestrzeni? Chcesz wracać po pracy do miejsca, które Cię wycisza, daje Ci przestrzeń...

  • Nowoczesny dom, wykończony w wysokim standardzie
    1 / 12
    Nowoczesny dom, wykończony w wysokim standardzie

    Łomianki

    • 2 500 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 22 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, wykończony w wysokim standardzie i przygotowany do natychmiastowego zamieszkania. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o...

  • Dom Łomianki, Kiełpin
    1 / 15
    Dom Łomianki, Kiełpin

    Łomianki

    • 1 260 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 10 678 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bez prowizji od Nabywcy. Nowoczesny, funkcjonalny segment 118 m2 z garażem i ogrodem, wykończony w 2021r w Łomiankach Kiełpinie. Świetna lokalizacja łącząca spokój i bliskość natu...

  • Dom w cenie mieszkania na sprzedaż w Brzozówce

    Brzozówka » ul. Tarnowska

    • 349 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużym potencjałem aranżacyjnym, położony w miejscowości Brzozówka (ul. Tarnowska), tuż przy granicy Tarnowa. Nieruchomość zlokalizowana jest w spoko...

  • Na sprzedaż dom w Brzozówce, Lisia Góra

    Brzozówka » ul. Warszawska

    • 349 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż solidnie wybudowany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 120 m², położony na dużej działce o powierzchni 17 arów, w miejscowości Brzozówka (gmina Lisia Góra),...