• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gościno +20 km
  • Brzumin
  • Hańczowa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Zakroczym

(4)
  • Działka Zakroczym ul.

    Zakroczym

    • 23 100 000 zł cena
    • 109 000 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną, położoną w Zakroczymiu, w powiecie nowodworskim.Nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 110 000 m2, z obowiązującym miejscowym plan...

  • Na sprzedaż działka budowlana 1841m2 Utrata 14 - Zakroczym !
    Na sprzedaż działka budowlana 1841m2 Utrata 14 - Zakroczym !

    Zakroczym

    • 184 000 zł cena
    • 1 841 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1840m2 - uzbrojona. Obreb 02 - 14 nr działki 14 ul . Utrata. Działka znajduje się pośrodku Gałach - Zakroczym. Dojazd do działki jest od...

  • Dom wolnostojący w otoczeniu drzew. Zakroczym.
    1 / 16
    Dom wolnostojący w otoczeniu drzew. Zakroczym.

    Zakroczym

    • 879 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 3 907 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 325 m2 (100 m2 piwnica z pomieszczeniami, 125 m2 parter, 100 m2 1 piętro, 3 kondygnacje do zagospodarowania) z lat 60-tych na działce 129...

  • syndyk sprzeda - nieruchomość gruntowa
    syndyk sprzeda - nieruchomość gruntowa

    Zakroczym

    • 10 452 138 zł cena
    • 43 451 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk masy upadłości INVEST-MOT Sp. z o.o. w upadłości, w postępowaniu upadłościowym sygn. akt WA1M/GUp/77/2023, ogłasza sprzedaż z wolnej ręki, w drodze przetargu pisemnego i auk...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Stare Grochale

    • 1 399 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 8 911 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana 1000m2, Nowe Grochale
    1 / 3
    Działka budowlana 1000m2, Nowe Grochale

    Nowe Grochale

    • 105 000 zł cena
    • 1 008 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Nowe Grochale, gmina Leoncin, o powierzchni 1008 m², położona w malowniczym otoczeniu Otuliny Kampinoskiego Parku Narodowego. Idealne m...

  • Dom wolnostojący. Rezerwat Wikliny Wiślane.
    1 / 16
    Dom wolnostojący. Rezerwat Wikliny Wiślane.

    Nowe Grochale

    • 1 500 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 8 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wykończony i całkowicie wyposażony dom o powierzchni użytkowej 147,11 m2 (168 m2 po skosach) + wolnostojący garaż 25 m2 oraz dwa tarasy w k...

  • Działka budowlana 1007m2, Nowe Grochale
    1 / 3
    Działka budowlana 1007m2, Nowe Grochale

    Nowe Grochale

    • 110 000 zł cena
    • 1 007 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Nowe Grochale, gmina Leoncin, o powierzchni 1007 m², położona w malowniczym otoczeniu Otuliny Kampinoskiego Parku Narodowego. Idealne m...

  • Działka budowlana 1008m2, Nowe Grochale
    1 / 4
    Działka budowlana 1008m2, Nowe Grochale

    Nowe Grochale

    • 110 000 zł cena
    • 1 008 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• PARK KAMPINOS | 2008r. | 3 POKOJE | DZIAŁKA 600 m2
    PARK KAMPINOS | 2008r. | 3 POKOJE | DZIAŁKA 600 m2

    Stare Grochale

    • 939 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 6 956 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    [ CENA DO NEGOCJACJI ] [ KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI ] PEŁNA WŁASNOŚĆ KSIĘGA WIECZYSTA GRUNTY UREGULOWANE MOŻLIWOŚĆ KUPNA MIESZKANIA NA KREDYT :: KRÓTKO: BLISKO PARK KAMPINOS / D...