• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Knurowem

(111)
  • 1 / 4
    Dom Rybnik Centrum

    Rybnik

    • 1 990 000 zł cena
    • 634 m2 powierzchnia
    • 3 139 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    | Kamienica znajduje się w Rybniku na ul. Powstańców Śląskich. Powierzchnia działki 407 m 2 . Obiekt składa się z parteru oraz z 3 pięter. Parter obejmuje powierzchnie...

  • WYJĄTKOWA REZYDENCJA+BUDYNEK BIUROWY/PREMIUM

    Zabrze

    • 4 500 000 zł cena
    • 368 m2 powierzchnia
    • 12 229 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WSPANIAŁA REZYDENCJA KLASY PRMIUM !!! NIESAMOWITY OGRÓD Z BASENEMWYSOKIEJ WYDAJNOŚCI NOWA INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA (MONTAŻ GRUDZIEŃ 2022) ZNACZĄCO OBNIŻA KOSZTY UTRZYMANIA BUDYNKU...

  • Budowa Energooszczędnych Domów

    Ruda Śląska

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy wiesz, że jednym kredytem 2% sfinansujesz zakup działki i budowę domu? Nie musisz posiadać wkładu własnego, wystarczy, że znajdziesz działkę do kwoty 150 000 zł Cała inwestyc...

  • Wybudujemy Dom Na Twojej Działce

    Gliwice

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Energooszczędny SmartDom

    Rybnik

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom na sprzedaż 500,00 m², oferta nr CYFE279 nowość
    Dom na sprzedaż 500,00 m², oferta nr CYFE279 nowość

    Gliwice » Bojków

    • 660 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Opis oferty Prezentuje Państwu piękny dom w Gliwicach w dzielnicy Bojków.Nieruchomość złożona z: • wiatrołap 7,5 m.kw• przedpokój 16 m.kw• łazienka 8 m.kw• sypialnia 18 m.kw• salon...

  • 1 / 3
    Na sprzedaż 50% udziałów w kamienicy położonej w centrum Świętoch...

    Świętochłowice

    • 949 000 zł cena
    • 408 m2 powierzchnia
    • 2 326 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Oferta inwestycyjna: Na sprzedaż 50% udziałów w kamienicy położonej w centrum Świętochłowic. Lokalizacja: woj. śląskie, Świętochłowice ul. Katowicka 16 [url] 50% udziałó...

  • Dom do wynajecia

    Gierałtowice

    • 3 100 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    oferuje do wynajmu parter w domu 50 m2, lub caly dom 100m2. mieszkanie parter: 2 pokoje z kuchnia i lazienka - prysznic. Mieszkanie wymaga odswiezenia, i remontu - ogrzewanie mon...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam dom jednorodzinny w Nieborowicach

    Nieborowice

    • 1 200 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 6 704 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny wybudowany 2014r. Dom jest przestronny i wygodny. Parter o powierzchni 100 m2 składa się z hallu z klatką schodową, salonu około 35 m połączonego z kuchn...

  • Nieruchomość - Czerwionka-Leszczyny

    Czerwionka-Leszczyny

    • 844 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 3 162 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 09.03.2026 roku GL1G/GU/1104/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnik...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Zabrze

    • 990 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 11 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Gliwice
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Dobieszowice

    • 830 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 534 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Wymysłów

    • 750 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Wymysłów

    • 999 999 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 6 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rogoźnik

    • 839 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 3 571 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Siemion.pl sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Rogoźnik

    Rogoźnik

    • 840 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Rogoźnik, połowa bliźniaka w stanie do wykończenia. Budynek został wykończony w 2024r do stanu pełnego deweloperskiego wraz z ogrzewaniem centralnym i piecem 2-funkcyjnym Bosch z...

  • Dom Rogoźnik

    Rogoźnik

    • 890 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 296 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Jankowice

    Jankowice

    • 399 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 1 596 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Przedstawiamy Państwu dom jednorodzinny dwukondygnacyjny, podpiwniczony o powierzchni użytkowej ok 200 m2 na działce 1044m2. Dodatkowo w cenie sąsiadująca działka o powierzchni...

  • Dom Bobrowniki Sączów

    Bobrowniki

    • 500 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 3 677 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Prezentacja oferty sprzedaży domu w Sączowie Szczegóły dotyczące nieruchomości Lokalizacja : Sączów, ul. Pocztowa Rok zakończenia budowy : 20...

  • 1 / 4
    Nieruchomość zabudowana - Szczerbice

    Szczerbice

    • 14 355 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Piotra Szczygieł osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt GL1G/GUp...

  • Łańce - piętro domu do wynajęcia
    1 / 11
    Łańce - piętro domu do wynajęcia

    Łańce

    • 2 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Przedstawiamy Państwu piętro domu o powierzchni ok. 45 mkw, do wynajęcia, składające się z trzech pokoi oraz łazienki razem z WC. Jeden z pokoi może spełniać rolę kuchni. Koszt naj...

  • Dom Bobrowniki, Sienkiewicza
    1 / 15
    Dom Bobrowniki, Sienkiewicza

    Bobrowniki

    • 440 000 zł cena
    • 226 m2 powierzchnia
    • 1 947 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Polecamy do sprzedaży piętrowy dom z użytkowym poddaszem o powierzchni 226 m2, podpiwniczony, usytuowany na działce o powierzchni 290 m2, znajdujący się w Bobrownikach. Dom idealny...

  • Udział w nieruchomości zabudowanej - Lyski

    Lyski

    • 53 538 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 24.06.2025 roku GL1G/GU/512/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika...

  • 1 / 4
    Nieruchomość zabudowana - Szczerbice

    Szczerbice

    • 12 201 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 814 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Żytna

    Żytna

    • 230 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 2 255 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i] Szukasz domu z dala od zgiełku wielkiego miasta? Przyjdź i zobacz ten dom. [/i] Na sprzedaż niewielki dom o powierzchni 102 metrów kwadratowych, położony na działce o powier...

  • Dom Raszczyce

    Raszczyce

    • 239 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 1 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Prezentujemy Państwu Nową Ofertę - Dom w Stanie Surowym Zamkniętym Jeśli szukasz nieruchomości z potencjałem to właśnie znalazłeś - Nieruchomość ta zabudowa jes...

  • Dom Jankowice gm. Świerklany
    1 / 11
    Dom Jankowice gm. Świerklany

    Jankowice

    • 549 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 4 428 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Jankowice przy ulicy Podlesie na działce o powierzchni 333 m2. Budynek o powierzchni użytkowej ok. 101,5 m2, a ca...

  • Dom Dobieszowice gm. Bobrowniki,
    1 / 15
    Dom Dobieszowice gm. Bobrowniki,

    Dobieszowice

    • 799 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 3 074 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko u nas! Prezentujemy Państwu przestronny oraz funkcjonalny dom wolnostojący znajdujący się w Dobieszowicach. Dom wykończony jest w wysokim standardzie ; znajduje się w zielone...

  • 1 / 4
    Nieruchomość zabudowana - Szczerbice

    Szczerbice

    • 10 371 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Mszana

    Mszana

    • 820 000 zł cena
    • 282 m2 powierzchnia
    • 2 908 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Prezentujemy Państwu Nową Ofertę Nieruchomości - Dom Jednorodzinny położony na dużym terenie z możliwością podziału - Dom oddany do Użytku w 2015r. Cała parcel...

  • Dom z ogromnym potencjałem Kobiór!
    1 / 8
    Dom z ogromnym potencjałem Kobiór!

    Kobiór

    • 499 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 341 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeżeli szukacie miejsca w którym chcecie spędzić czas w bliskości z naturą z dala od zgiełku pracy, a zarazem z możliwością aktywnego korzystania z dobrodziejstwa natury – DOBRZE T...

  • Dom Turza Śląska gm. Gorzyce
    1 / 15
    Dom Turza Śląska gm. Gorzyce

    Turza Śląska

    • 680 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 180 m2 posadowiony na dużej działce o powierzchni 3985 m2. (W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka bud...

  • Dom Pogrzebień gm. Kornowac
    Dom Pogrzebień gm. Kornowac

    Pogrzebień

    • 799 000 zł cena
    • 256 m2 powierzchnia
    • 3 122 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Stylowy dom z przestrzenią i charakterem - Pogrzebień Tylko u nas | Bez prowizji od Kupującego Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej części...

  • Dom Bobrowniki,
    Dom Bobrowniki,

    Bobrowniki

    • 420 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 3 854 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS! Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący położony w Bobrownikach Będzińskich, o powierzchni użytkowej 109,8 m², usytuowany na zagospodarowanej działce o powierzchni 203...

  • Dom Czyżowice ul. Środkowa

    Czyżowice » ul. Środkowa

    • 489 999 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 140 m², położony na działce o powierzchni 372 m² w spokojnej i przyjaznej okolicy Czyżowic, przy ul. Środko...

  • Dom Jankowice

    Jankowice

    • 350 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 2 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i] Szukasz domu do własnej aranżacji z prywatnym lasem? Jeżeli tego szukasz to ten dom jest dla Ciebie. [/i] Na sprzedaż dom z lat 70-tych, który położony jest na działce o pow...

  • Dom Szczerbice

    Szczerbice

    • 1 020 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 7 907 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam solidnie wykonany, gustownie wykończony, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 129 mkw. WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ w wyjątkowo zielonej okolicy z niecod...

  • Dom Gogołowa ul. Leśna

    Gogołowa » ul. Leśna

    • 560 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję nowoczesny dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony w Gogołowej, w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie znajduję się na granicy Świerkla...

  • Dom Jankowice rynek pierwotny ul.

    Jankowice

    • 319 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Marzysz o własnym domu, w którym zrealizujesz wizję idealnej przestrzeni dla siebie i bliskich?Ta oferta może być początkiem Twojej nowej historii.Powierzchnia całkowita: 180 m² (...

  • Nieruchomość - Szczerbice

    Szczerbice

    • 135 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 979 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 20.12.2023 roku GL1G/GU/1233/2023 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnik...

  • Dom, 104 m², Szczerbice

    Szczerbice

    • 49 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 472 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia z dnia 03.10.2025 roku GL1G/GU/827/2025 syndyk masy upadłości Damian Bolacki sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika Pat...