• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Knurowem

(111)
  • 1 / 2
    Nieruchomość - Gliwice

    Gliwice

    • 22 550 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Artura Leszczyńskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt OP1...

  • Dom Jejkowice

    Jejkowice

    • 599 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 3 057 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieruchomość mieszkalno-usługowa położona przy głównej ulicy w miejscowości Jejkowice - bardzo dobrej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Powierzchnia działki 11...

  • Dom Rybnik Grabownia

    Rybnik » Grabownia

    • 1 399 000 zł cena
    • 294 m2 powierzchnia
    • 4 759 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Przed Państwem Nowa Oferta - Tylko u Nas Dom Rybnik - Grabownia Jednorodzinny Dom wolnostojący wraz z garażem w bryle nie podpiwniczony - wybudowany na pięknie z...

  • Dom w zabudowie szeregowej - do wprowadzenia - oś. Leśne
    1 / 16
    Dom w zabudowie szeregowej - do wprowadzenia - oś. Leśne

    Łaziska Górne

    • 789 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 5 677 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy w Łaziskach Górnych na osiedlu Leśnym na działce o powierzchni 140 metrów kwadratowych. Dom w zabudowie szeregowej wybud...

  • 2025 Twój Dom, Twoje Marzenie – Świętochłowice.
    1 / 13
    2025 Twój Dom, Twoje Marzenie – Świętochłowice.

    Świętochłowice

    • 1 350 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 7 804 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OKAZJA ŻYCIA! Dom Marzeń w Zielonej Części Świętochłowic – Twoja Oaza Szczęścia! Wyobraź sobie miejsce, gdzie każdy dzień zaczyna się spokojem, a kończy szczęściem. Poranna kawa...

  • Dom Rybnik Paruszowiec

    Rybnik » Paruszowiec-Piaski

    • 879 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 279 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Do sprzedania dom z 2005 roku w zabudowie szeregowej o powierzchni 140 m2 położony w cichej i spokojnej dzielnicy - Paruszowiec na działc...

  • Inteligentny dom bez dodatkowych nakładów
    1 / 16
    Inteligentny dom bez dodatkowych nakładów

    Ruda Śląska

    • 1 290 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 7 634 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu ofertę skrajnego segmentu w Rudzie Śląskiej dzielnica Wirek ul. Polna. Na działce 516m2 usytuowany jest budynek piętrowy o łącznej pow. 169,21 m2 w tym dwust...

  • Dom Gliwice Bojków
    1 / 15
    Dom Gliwice Bojków

    Gliwice

    • 1 649 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 7 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom marzeń z inteligentnym systemem Smart w Gliwicach Bojkowie. Na parterze tego funkcjonalnego,nowoczesnego bliźniaka z 2023 r./elementem wspólnym jest jedynie garaż/ znajdziesz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam dom modułowy, wakacyjny, rekreacyjny, letniskowy
    1 / 15
    Sprzedam dom modułowy, wakacyjny, rekreacyjny, letniskowy

    Gliwice

    • 29 990 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom modułowy dla 2 osób, całoroczny, ocieplony, klimatyzacja + ogrzewanie, wc plus mini kuchnia, taras. Transport HDS do 100 km gratis :) (tiny house, wakacyjny, rekreacy...

  • Rezydencja - Perła na Górnym Śląsku
    1 / 16
    Rezydencja - Perła na Górnym Śląsku

    Gliwice

    • 4 300 000 zł cena
    • 511 m2 powierzchnia
    • 8 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Unikatowa, perfekcyjna rezydencja w stylu secesji pruskiej, wystrój pałacowy. Rezydencja ma charakter willi przemysłowca z przełomu XIX i XX wieku. Budynek wybudowany w 2005 roku z...

  • Dom Smolnica gm. Sośnicowice
    1 / 15
    Dom Smolnica gm. Sośnicowice

    Smolnica

    • 1 499 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 8 977 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz nowoczesnego, komfortowego i bezpiecznego miejsca dla siebie i swojej rodziny? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej z 2021 rok...

  • Nieruchomość zabudowana - Kuźnia Nieborowska

    Kuźnia Nieborowska

    • 90 858 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 511 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Magdaleny Borowik osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt XII GUp...

  • 1 / 2
    Nieruchomość zabudowana - Gliwice

    Gliwice

    • 28 700 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 312 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Ornontowice
    1 / 8
    Dom Ornontowice

    Ornontowice

    • 567 240 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 3 480 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA PROMOCYJNA CENA DO KOŃCA LUTEGO 2026 r. CENA DO NEGOCJACJI Na sprzedaż nowoczesny piętrowy dom z przestronnym salonem, ogrodem i balkonem. Dom w zabudowie szeregowej o p...

  • Dom Gliwice

    Gliwice

    • 1 490 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 5 731 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Wyjątkowy dom w przestrzeń, komfort i jakość jakiej szukasz! Jeśli marzysz o przestronnym solidnie wykonanym domu w spokojnej i zielonej okolicy, to właśnie znalazłeś c...

  • Dom Orzesze rynek pierwotny

    Orzesze

    • 645 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 3 377 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom wolnostojący w cichym i spokojnym miejscu! Idealna oferta dla rodzin z dziećmi! Marzysz o pięknym domu dla swojej rodziny? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sp...

  • Dom Rybnik Centrum
    1 / 11
    Dom Rybnik Centrum

    Rybnik

    • 849 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 830 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KAMIENICA Z OGRODEM !!!! Dostępna od razu po podpisaniu umowy . Idealna pod inwestycję !!! Kamienica znajduje się 3 minuty pieszo od rybnickiego rynku ,oraz zaledwie 2 minut...

  • Nieruchomość zabudowana - Kuźnia Nieborowska

    Kuźnia Nieborowska

    • 106 892 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 601 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• 1 / 2
    Nieruchomość zabudowana - Gliwice

    Gliwice

    • 34 850 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 379 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rybnik

    • 899 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 997 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości