• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gdynia +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Gdynią

(206)
  • Dom Chwaszczyno ul. Adama Mickiewicza

    Chwaszczyno » ul. Mickiewicza

    • 2 230 000 zł cena
    • 174 m2 powierzchnia
    • 12 817 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący z pompą ciepłą oraz fotowoltaiką (9,4kW)LOKALIZACJA:Dom zlokalizowany jest w Chwaszczynie, na granicy Gdyni i Gdańska. Cicha i spokojna okol...

  • Dom Rumia ul. Hutnicza

    Rumia » ul. Hutnicza

    • 2 999 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 13 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny, elegancki dom w Rumi- idealny dla osób poszukujących nieruchomości łączącej domowy azyl, z oddzielną przestrzenią do prowadzenia przedsiębiorstwa.Zaprojekt...

  • Dom Banino ul. Franciszka Tredera

    Banino » ul. Tredera

    • 16 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w ustronnej i spokojnej części Banina, nieopodal pól uprawnych, na skraju zabudowy jednorodzinnej i szeregowej. Przystanek autobusowy 300m,...

  • Dom Mosty ul. Mahoniowa

    Mosty » ul. Mahoniowa

    • 1 222 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy świetny dom, w bardzo atrakcyjnej cenie w Mostach obok Gdyni!DOM:Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 188 m². Powierzchnia użytkowa domu wynosi 169,40 m² ( w tym gar...

  • Dom Sopot Kamienny Potok ul. Kaszubska

    Sopot » Kamienny Potok » ul. Kaszubska

    • 3 175 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 19 969 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    LOKALIZACJA:Sopot to jedno z najbardziej prestiżowych i atrakcyjnych miejsc do życia oraz wypoczynku w Polsce. Nadmorskie miasto położone między Gdańskiem a Gdynią łączy kameralny...

  • Dom Bojano gm. Szemud, Złota
    1 / 4
    Dom Bojano gm. Szemud, Złota

    Bojano

    • 899 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 7 309 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój dom blisko Trójmiasta - komfort, natura i wygoda w jednym Marzysz o przestrzeni dla siebie i bliskich, ale nie chcesz rezygnować z wygód miejskiego życia? W Bojanie powstaje...

  • Dom Mosty ul. Cedrowa

    Mosty » ul. Cedrowa

    • 1 190 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 12 527 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednorodzinny - dwulokalowy w Mostach znajdujący się 900 m od plaży w Mechelinkach . Może pełnić funkcję klasycznego domu jednorodzinnego lub kontynuować swoją rolę jako stabil...

  • Dom Bojano rynek pierwotny ul. Nad Rozlewiskiem

    Bojano » ul. Nad Rozlewiskiem

    • 949 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 7 136 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    NOWOCZESNY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ, GARAŻ W BRYLE BUDYNKU - 4 SYPIALNIETermin oddania do użytkowania do 31.03.2026Lokal: B1L2, OGRÓD 222m2 - ŚRODKOWYLOKALIZACJA Bojano przy ul....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Rumia rynek pierwotny ul. Czereśniowa

    Rumia » ul. Czereśniowa

    • 669 952 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 6 381 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    DOM 6 pokojowy W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ, planowany odbiór marzec/kwiecień 2026, stan deweloperski LOKAL 30A/2DOMMieszkanie o pow. 104,68m2 usytuowane w środkowej części szeregu w sta...

  • Dom Osłonino ul. Nad Gizdepką

    Osłonino » ul. Nad Gizdepką

    • 2 000 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 12 988 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż stylowy Dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 154,10 m2 położony na Działce o powierzchni 1290 m2.Widok na Morze/Zatokę PuckąNieruchomość znajduję si...

  • Dom Połchowo ul. Mleczna

    Połchowo » ul. Mleczna

    • 2 200 000 zł cena
    • 224 m2 powierzchnia
    • 9 822 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Willa z potencjałem - 10 min do morza!Luksusowy dom pod Trójmiastem z inteligentnymi funkcjami i granitowym tarasem - tylko 10 minut do plaży!*BEZ PROWIZJI* LOKALIZACJA:Połchowo to...

  • Dom Pogórze ul. Szkolna

    Pogórze » ul. Szkolna

    • 1 499 000 zł cena
    • 295 m2 powierzchnia
    • 5 082 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    LOKALIZACJA:Nieruchomość położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Pogórze (gmina Kosakowo), przy ul. Szkolnej - jednej z bardziej poszukiwanych lokalizacji w okolicy. To ide...

  • Dom Bojano ul. Folwarczna

    Bojano » ul. Folwarczna

    • 890 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 9 082 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny i funkcjonalny dom o pow. 98 m² w Bojanie. Świetna lokalizacja dla rodzin szukających spokoju i przestrzeni.LOKALIZACJABojano to dynamicznie rozwijająca się miejscowość,...

  • Dom Mosty ul.

    Mosty

    • 2 250 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 11 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w Mostach koło Gdyni, zaprojektowany z myślą o komforcie, prywatności i estetyce. Wyjątkowy, przestronny, wolnostojący dom o powierzchni 197m² w Mostach, usytuowany na malownic...

  • Dom Koleczkowo ul. Jesionowa

    Koleczkowo » ul. Jesionowa

    • 1 499 000 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 6 434 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NA SPRZEDAŻ DOM WOLNOSTOJĄCY Powierzchnia użytkowa domu: 232,61 m²Powierzchnia działki: 1 940 m²Stan: gotowy do zamieszkania  W miejscu, gdzie cisza spotyka przestrzeń…Przedstawiam...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Mechelinki

    • 1 299 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 10 392 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom Banino ul. Jeziorna

    Banino » ul. Jeziorna

    • 699 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 767 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Przedstawiamy Państwu nowoczesny skrajny szereg w miejscowości Banino o całkowitej powierzchni 90 m², z powierzchnią użytkową wynoszącą 69,32 m². Zadbany, gotowy do zamieszkania, w...

  • Dom Bojano gm. Szemud, Woskowa
    1 / 17
    Dom Bojano gm. Szemud, Woskowa

    Bojano

    • 1 999 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 9 611 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolno stojący położony w Bojanie, w gminie Szemud, 20 km od Gdyni, o powierzchni użytkowej 202,7 m2, posadowiony na działce 1180 m2, parterowy z poddaszem użytkowym i garażem w...

  • Dom Chwaszczyno ul. Św. Wojciecha

    Chwaszczyno » ul. Wojciecha

    • 1 570 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 477 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM - HOTEL PRACOWNICZY! Obiekt bardzo dobrze prosperujący.Dom - Kwatery Pracownicze obecnie przygotowany dla 14 osób z możliwością  zaadoptowania mniejszego budynku na dodatkowe 6...

  • Dom Warzenko ul.

    Warzenko

    • 2 700 000 zł cena
    • 463 m2 powierzchnia
    • 5 832 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    LOKALIZACJA:Warzenko to malownicza miejscowość położona zaledwie kilkanaście minut od Gdańska, oferująca idealne połączenie spokoju natury i bliskości miasta. To doskonałe miejsce...