• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Gdynią

(206)
  • Dom Rumia,
    1 / 15
    Dom Rumia,

    Rumia

    • 996 600 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 328 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA , KAMERALNA INWESTYCJA TRZYPOZIOMOWYCH DOMÓW Z PODDASZEM I PRYWATNYMI OGRODAMI POWSTAJE W SPOKOJNEJ CZĘŚCI RUMI PRZY ULICY MORELOWEJ! OSIEDLE MORELOWE to propozycja skierowan...

  • Dom Banino ul.

    Banino

    • 1 550 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 10 403 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom w zabudowie bliźniaczej w Baninie - dodatkowy pokój na paterze Nieruchomość:Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony dom w zabudowie bliźniaczej (lewy segment) o powierzchni...

  • Wyjątkowa willa w centrum Sopotu
    1 / 15
    Wyjątkowa willa w centrum Sopotu

    Sopot

    • 4 200 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość znajduje się w Sopocie - dzielnica willowa, niska zabudowa, dobre sąsiedztwo, wszechobecna zieleń, liczne tereny rekreacyjne: Hipodrom, parkowy Pas Nadmorski. Dom za...

  • Dom Mosty ul. Polna

    Mosty » ul. Polna

    • 880 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 1 258 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWA CENA! DUŻY POTENCJAŁ NA APARTAMENTY NA WYNAJEM ZE WZGLĘDU NA LOKALIZACJĘ (obiekt widoczny przy wjeździe do miejscowości z doskonale wyeksponowanym miejscem na informacje/re...

  • Dom bliźniak z garażem i fotowoltaiką
    Dom bliźniak z garażem i fotowoltaiką

    Tuchom

    • 780 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ‎Przytulny, gotowy do zamieszkania dom z ogródkiem i niskimi kosztami utrzymania ‎ ‎Oferuję do sprzedaży 3 kondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej 69,66 m2 (ok. 90 m² po podłodze...

  • Dom Rumia, Wita Stwosza
    1 / 15
    Dom Rumia, Wita Stwosza

    Rumia

    • 1 948 000 zł cena
    • 408 m2 powierzchnia
    • 4 775 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący z dwoma niezależnymi mieszkaniami | Rumia | 279 m² | działka 810 m² Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom zlokalizowany w Rumia przy ul. Wita Stwosza Nierucho...

  • Dom Nowy Tuchom ul. Wspólna

    Tuchom » ul. Wspólna

    • 1 890 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 8 958 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Parterowy dom premium na działce 1070m2 z możliwości zaadoptowania poddasza + 187m2  - Nowy Tuchom, 20 minut od GdańskaNa sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny poł...

  • Dom Reda ul. Gdańska

    Reda » ul. Gdańska

    • 1 590 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 4 543 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NA SPRZEDAŻ  DWA DOMY. Duży dom podzielony na dwa osobne mieszkania oraz dom całoroczny w ogrodzie o pow. ok. 50m2, oraz 3 GARAŻELOKALIZACJADom wolnostojący położony  w Redzie w sa...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Rumia ul. Górnicza

    Rumia » ul. Górnicza

    • 989 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Rumi , o powierzchni całkowitej 136,40 m (użytkowa 107,19 m ), położony na działce 320 m .Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Górniczej ,...

  • Dom Koleczkowo ul. Polna

    Koleczkowo » ul. Polna

    • 1 170 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 313 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NA SPRZEDAŻ DOM WOLNOSTOJĄCY  o powierzchni całkowitej ok. 160m/2 (powierzchnia użytkowa 110,09 m/2).Dom gotowy do zamieszkania, wybudowany w 2011 roku  - ściany z porotermu, dach...

  • Wyjatkowa nieruchomość-dom/relaks/bines-nad morzem
    1 / 16
    Wyjatkowa nieruchomość-dom/relaks/bines-nad morzem

    Mosty

    • 1 890 000 zł cena
    • 266 m2 powierzchnia
    • 7 106 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz atrakcyjnego domu w okolicach Trójmiasta położonego w otoczeniu morza, przyrody oraz wszechogarniającej zieleni? Ta propozycja skierowana jest właśnie dla Ciebie. Przedstaw...

  • Dom Banino ul. Wspólna

    Banino » ul. Wspólna

    • 1 890 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 8 958 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Kosakowo ul. Wrzosowa

    Kosakowo » ul. Wrzosowa

    • 1 750 000 zł cena
    • 311 m2 powierzchnia
    • 5 628 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWOCZESNY UNIKALNY DOM WOLNOSTOJĄCY W KOSAKOWIE - KOMFORT, DESIGN I FUNKCJONALNOŚĆNa sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 311 m², położony na działce 750 m² w dynamicznie rozwijaj...

  • Dom Rumia ul. Oliwska

    Rumia » ul. Oliwska

    • 1 200 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący w Rumii, idealny zarówno dla jednej lub dwóch rodzin, jak również dla osób planujących połączenie funkcji mieszkalnej z prow...

  • Dom Warzenko ul.

    Warzenko

    • 699 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 8 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    0% PROWIZJI !Oferta działki na sprzedaż praktycznie nad jeziorem Tuchomskim!Bezpośredni widok na jezioro Tuchomskie!LOKALIZACJA:Działka położona w Warzenku, w gminie Przodkowo. Dzi...

  • Dom Banino ul. Halna

    Banino » ul. Halna

    • 1 225 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 11 037 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    LOKALIZACJA:Dom zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy. Banino to prężnie rozwijająca się miejscowość, gwarantująca szybki dojazd do Trójmiasta i lotniska. W okolicy pełne zapl...

  • Dom w Bojanie Blisko Trójmiasta
    1 / 15
    Dom w Bojanie Blisko Trójmiasta

    Bojano

    • 895 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 6 581 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Osiedle Aleja Brzozova znajduje się w Bojanie zaledwie 8,5 km od Trójmiasta wśród malowniczego Kaszubskiego krajobrazu, nieopodal jezior i lasów. W kolejnym etapie inwestycji pows...

  • Dom Dobrzewino rynek pierwotny ul. Stolarska

    Dobrzewino » ul. Stolarska

    • 889 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 6 217 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Dobrzewinie - wysoki standard, świetna lokalizacja, działka 503 m2 !Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (lokal prawy), wybud...

  • Dom Rębiechowo ul. Akacjowa

    Rębiechowo » ul. Akacjowa

    • 2 990 000 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO U NAS! OBIEKT KOMERCYJNY NA SPRZEDAŻ! ORGANIZACJA WESEL, GASTRONOMIA, POKOJE NOCLEGOWE (12 POKOI DLA 26 OSÓB)!NIERUCHOMOŚĆ:Dom o powierzchni całkowitej ok. 460 m², zlokalizow...

  • Dom Banino rynek pierwotny ul. Platynowa

    Banino » ul. Platynowa

    • 1 060 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 7 211 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM BLIŹNIAK stan deweloperski z pompą ciepła. Położony w miejscowości Banino,  20 km od Gdańska.LOKALIZACJA Dom położony w miejscowości Banino  na terenie gminy Żukowo, w otoczeni...