• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Gdynią

(206)
  • Dom Tuchom ul. Gdyńska

    Tuchom » ul. Gdyńska

    • 1 099 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 9 314 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Nowoczesny, energooszczędny dom z doskonale rozplanowaną przestrzenią Funkcjonalny układ pomieszczeń z czterema ko...

  • Dom Dębogórze ul.

    Dębogórze

    • 2 599 000 zł cena
    • 348 m2 powierzchnia
    • 7 469 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSENa sprzedaż urokliwy dom wolnostojący w otoczeniu lasów w miejscowości Dębogórze, położonej ok 10 minut samochodem od Gdyni, kilka minut od...

  • Dom Kielno ul. Różana

    Kielno » ul. Różana

    • 1 099 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 6 621 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferta Dostępna wyłącznie w Pepper House!!Atuty nieruchomości:-solidnie wybudowany-ogrzewanie podłogowe w całym domu-ogrzewanie gazowe-przemyślany projekt-garaż-cicha i spokojna ok...

  • Dom Banino ul.

    Banino

    • 1 380 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 9 719 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż dom szeregowy (środkowy) w Baninie, o powierzchni 142 m², położony na działce 321 m². Dom z 2015 roku, bezczynszowy, w pełni wykończony i gotowy do wprowadzenia - sprze...

  • 1 / 4
    Dom Banino rynek pierwotny ul. Kubusia Puchatka

    Banino » ul. Kubusia Puchatka

    • 849 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 6 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Po wielu udanych inwestycjach czas na kolejną PRZEDSPRZEDAŻ tym razem w Baninie. Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie b...

  • 1 / 3
    Dom Rumia rynek pierwotny ul. Subisława

    Rumia » ul. Subisława

    • 899 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 8 173 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSENOWOŚĆ PREMIERA NOWEJ INWESTYCJI Na sprzedaż przestronny, dom o powierzchni użytkowej 110,38 m² (powierzchnia całkowita...

  • Dom Dębogórze ul. Roślinna

    Dębogórze » ul. Roślinna

    • 539 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 615 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!!(ZAKUP TYLKO ZA GOTÓWKĘ)Na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Dębogórze tuż obok Kosakowa, położony na dział...

  • Dom Tuchom ul. Banińska

    Tuchom » ul. Banińska

    • 5 700 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Dom jednorodzinny gotowy do zamieszkania w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125 m2 o nowoczesnej architekturze, wykończony z wysok...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 4 pokoje z ogródkiem na ogrodzonym terenie
    1 / 13
    4 pokoje z ogródkiem na ogrodzonym terenie

    Rumia

    • 879 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 8 139 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 4-pokojowa nieruchomość, położona na zamkniętym i ogrodzonym osiedlu w Rumi przy ul. Torfowej. Idealna dla rodzin oraz osób ceniących spokój i funkcjonalność. Nieruchom...

  • Dom Rumia ul. Wróblewskiego

    Rumia » ul. Wróblewskiego

    • 849 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 307 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferta dostępna w Pepper House!Atuty nieruchomości:- cicha i spokojna okolica- ślepa uliczka- funkcjonalny układ- duży ogród- domek gospodarczyLokalizacja:Dom zlokalizowany w lubia...

  • Dom Kielno ul. Józefa Sikorskiego

    Kielno » ul. Sikorskiego

    • 900 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 249,5 m2 zlokalizowany w malowniczej miejscowości Kielno położonej nad Jeziorem Kielno, zaledwie...

  • Dom Pierwoszyno rynek pierwotny ul.

    Pierwoszyno

    • 1 290 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 8 658 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż nowy dom z garażem w zabudowie bliźniaczej i funkcjonalnym zapleczem gospodarczym, położony w spokojnym, nadmorskim otoczeniu. To propozycja dla osób, które szukają prz...

  • Dom Kosakowo ul.

    Kosakowo

    • 1 149 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 11 265 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- kameralne osiedle - bezczynszowe- własny ogródek- bez skosów w sypialniach- wysoki standard budynkuLOKALIZACJA:Kameralne osiedle Osada Kosakowo składa się z ...

  • Dom Rewa ul. Księżycowa

    Rewa » ul. Księżycowa

    • 1 349 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 8 432 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    TYLKO W PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI! Kameralne 4 domy o powierzchni ok. 40 m2: dwa wolnostojące, jeden w zabudowie bliźniaczej - na granicy Rewy i Mostów, ul. Księżycowa, posadowio...

  • Dom Pierwoszyno rynek pierwotny ul.

    Pierwoszyno

    • 1 350 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 9 061 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Kamień ul. Anyżowa

    Kamień » ul. Anyżowa

    • 599 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI- pierwsza linia zabudowy przy jeziorze- klimatyczne wnętrze- garaż w bryle budynku- bardzo duży taras z widokiem na jezioro- układ idealny zarówno dla rodziny,...

  • Dom Kamień ul. Adama Mickiewicza

    Kamień » ul. Mickiewicza

    • 1 599 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 4 442 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSEMarzysz o przestronnym domu z dala od miejskiego zgiełku, ale z dogodnym dojazdem do Trójmiasta? A może szukasz idealnej inwestycji z możliwości...

  • Dom Barniewice ul. Zofii Nałkowskiej

    Barniewice » ul. Nałkowskiej

    • 779 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 656 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NA SPRZEDAŻ TYLKO W PEPPERHOUSE! ATUTY:- wysoki standard wykończenia- gotowe do wejścia- kominek - duży ogród- brak czynszu- kameralna zabudowa- cicha i spokojna okolica CHARAKTERY...

  • Dom Kosakowo ul. Sezamkowa

    Kosakowo » ul. Sezamkowa

    • 849 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 613 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość dostępna wyłącznie w Pepper House!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Komfortowy dom szeregowy (skrajny) z nowoczesnym wyposażeniem Instalacja fotowoltaiczna (7 paneli, moc 3,92...

  • Dom Reda rynek pierwotny ul. Pszenna

    Reda » ul. Pszenna

    • 759 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 6 222 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 122m2 położony w cichej, zielonej części Redy. Powierzchnia: 121,91m2Powierzchnia ogródka: 139...