• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Czarną Białostocką

(34)
  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Grabówka

    • 570 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nowodworce

    • 2 399 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 6 152 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Sowlany

    • 660 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 4 204 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nowe Aleksandrowo

    • 2 300 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 8 519 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Jurowce

    • 1 430 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 6
    Dom szeregowiec

    Grabówka

    • 510 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Karakule

    • 1 999 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 12 733 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Sochonie

    • 859 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 9 652 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ARKA Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • *Dom Szeregowy z Ogródkiem w Zaściankach*
    1 / 16
    *Dom Szeregowy z Ogródkiem w Zaściankach*

    Zaścianki

    • 947 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 7 516 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    In-Home
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Krukowszczyzna

    • 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości Agema
    Biuro nieruchomości

  • Komfortowy dom w otulinie przyrody!!
    1 / 3
    Komfortowy dom w otulinie przyrody!!

    Osowicze

    • 2 790 000 zł cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 9 722 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    In-Home
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 11
    Dom szeregowiec

    Nowodworce » ul. Białostocka

    • 559 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Era Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Wasilków

    • 359 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 488 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ALTER NIERUCHOMOŚCI Joanna Tarnogórska
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Piękny dom parterowy

    Zaścianki

    • 970 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 5 774 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż piękny, nowoczesny dom parterowy z garażem w cichej i malowniczej miejscowości Zaścianki przy ulicy Morskiej. Optymalne wymiary i funkcjonalność domu zapewnią domowni...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom na sprzedaż w Kuźnicy

    Kuźnica

    • 200 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom z działka do remontu w miejscowości Kuznica. Dom podpiwniczony na działce znajduje sie również budynek gospodarczy. Więcej informacji pod nr [tel].

  • Dwa domy na dużej działce 100 km. od Warszawy.

    Gródek

    • 895 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 11 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dwa domy wolnostojące oddzielne na dużej działce 1,4 ha w urokliwej, cichej i spokojnej okolicy na skraju puszczy Kozienickiej, 100 km od Warszawy, 50 km. od Kazimierza Dolnego, 1...

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Złotoria

    • 3 180 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 18 817 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Grabowscy Nieruchomości Mirosław Grabowski
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Klepaczach + budynek gospodarczy 160m2
    Dom w Klepaczach + budynek gospodarczy 160m2

    Klepacze

    • 1 390 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 7 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    In-Home
    Biuro nieruchomości

  • OLMONTY dom 240 m2 na dużej i pięknej działce
    1 / 20
    OLMONTY dom 240 m2 na dużej i pięknej działce

    Olmonty

    • 2 300 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MCKWADRAT Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom na działce 4883 m2 z WZ w Gródku.

    Gródek

    • 350 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom (budynek) wolnostojący murowany z cegły 70 m2 na częściowo ogrodzonej działce 4883 m2 w spokojnej okolicy z dala od sąsiadów w m. Gródek gm. Policzna pow. kozienicki .Dodatkow...

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Rogowo

    • 840 000 zł cena
    • 181 m2 powierzchnia
    • 4 641 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Era Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący, gotowy do zamieszkania, 125m2
    1 / 16
    Dom wolnostojący, gotowy do zamieszkania, 125m2

    Długołęka

    • 950 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MCKWADRAT Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Księżyno

    • 770 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Sienkiewicze

    • 1 990 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 7 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Bliźniaki w Olmontach NOWA INWESTYCJA

    Olmonty

    • 670 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 4 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa inwestycja – domy w zabudowie bliźniaczej w Olmontach Rozpoczęła się budowa osiedla domów w zabudowie bliźniaczej. W pierwszym etapie dostępne są cztery lokale mieszkalne, z c...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Klepacze

    • 2 740 000 zł cena
    • 374 m2 powierzchnia
    • 7 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Sobolewo rynek pierwotny ul. Żółwia

    Sobolewo » ul. Żółwia

    • 899 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 5 727 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OSTATNI Dom bliźniak w Sobolewie - Twój wymarzony dom blisko Białegostoku! ✨Cena: 875 000 | Powierzchnia: 157 m² | Działka: 540 m²Lokalizacja: Sobolewo/Grabówka, tylko 6 km od cent...

  • Dom Olmonty ul.

    Olmonty

    • 875 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego domu o ogromnym potencjale, położonego w Olmontach. Nieruchomość znajduje się na obszernej działce o powierzchni 1539 m2, z dogod...

  • Dom Klepacze ul. Wierzbowa

    Klepacze » ul. Wierzbowa

    • 879 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 7 779 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom, który pokochasz od pierwszego wejrzenia - 5 sypialni, 2 łazienki, ogród - 112,63 m2 | działka 198 m2Szukasz domu, który zapewni Ci komfort, przestrzeń i spokój?  do którego z...

  • Dom Ignatki ul. Jagodowa

    Ignatki » ul. Jagodowa

    • 1 099 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 4 071 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Wyobraź sobie dom, w którym każdy poranek zaczyna się od promieni słońca wpadających przez duże okna do salonu, a wieczory spędzasz w ogrodzie pełnym zieleni, który pachnie świeżoś...

  • Parterowe domy wolnostojące z działkami 2400m² !
    1 / 4
    Parterowe domy wolnostojące z działkami 2400m² !

    Załuki

    • 619 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 869 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowa inwestycja w Załukach (15min od Białegostoku) równa się ogromnym możliwościom. Oferujemy wolnostojące domy parterowe o powierzchni ok. 160m², wybudowane na naprawdę przestro...

  • Budynek gospodarczy z garażem i warsztatem
    1 / 15
    Budynek gospodarczy z garażem i warsztatem

    Hryniewicze

    • 629 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 3 364 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny budynek gospodarczy z pomieszczeniami mieszkalnymi z ogromnym potencjałem! Doskonała lokalizacja przy głównej drodze w Hryniewiczach, zaledwie kilka minut od Białegost...

  • Dom Jaworówka rynek pierwotny ul.

    Jaworówka

    • 799 999 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 5 370 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny dom 149 m² | Jaworówka | 6 pokoi | Bez PCCNa sprzedaż dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony w Jaworówce (gm. Dobrzyniewo Duże) - zaledwie 15 minut od Białego...

  • Dom Klepacze rynek pierwotny ul. Łąkowa

    Klepacze » ul. Łąkowa

    • 787 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 6 008 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Nowoczesna szeregówka w Klepaczach | Stan deweloperski | 5+ pokoi | Blisko lasuMasz dosyć bloków i szukasz przestrzeni dla siebie lub swojej rodziny? A może myślisz o inwestycji, k...

  • Dom Klepacze gm. Choroszcz, Łąkowa
    1 / 15
    Dom Klepacze gm. Choroszcz, Łąkowa

    Klepacze

    • 787 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 054 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesna szeregówka w Klepaczach | Stan deweloperski | 5+ pokoi | Blisko lasu Masz dosyć bloków i szukasz przestrzeni dla siebie lub swojej rodziny? A może myślisz o inwestycji,...

  • Dom Klepacze rynek pierwotny ul. Łąkowa

    Klepacze » ul. Łąkowa

    • 910 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 6 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Szukasz przestronnego miejsca, gdzie Twoja rodzina będzie mogła w pełni cieszyć się życiem? Mamy coś dla Ciebie! Szczegóły nieruchomości: Powierzchnia użytkowa: 124,12 m² - idea...

  • Dom Klepacze gm. Choroszcz, Łąkowa
    1 / 12
    Dom Klepacze gm. Choroszcz, Łąkowa

    Klepacze

    • 910 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz przestronnego miejsca, gdzie Twoja rodzina będzie mogła w pełni cieszyć się życiem? Mamy coś dla Ciebie!  Szczegóły nieruchomości: Powierzchnia użytkowa: 124,12 m² - ide...

  • Dom Sobolewo gm. Supraśl,
    1 / 12
    Dom Sobolewo gm. Supraśl,

    Sobolewo

    • 790 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 6 031 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż nowoczesny...

  • Dom Olszanka gm. Rutka-Tartak,
    Dom Olszanka gm. Rutka-Tartak,

    Olszanka

    • 1 500 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Urokliwe siedlisko na...

  • Dom Klepacze rynek pierwotny ul. Łąkowa

    Klepacze » ul. Łąkowa

    • 910 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 7 339 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Szukasz przestronnego miejsca, gdzie Twoja rodzina będzie mogła w pełni cieszyć się życiem? Mamy coś dla Ciebie! Szczegóły nieruchomości:Powierzchnia użytkowa: 124,12 m² - idealna...

  • Dom Ogrodniczki ul.

    Ogrodniczki

    • 1 650 000 zł cena
    • 209 m2 powierzchnia
    • 7 895 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z duszą, ogrodem jak z bajki i prywatną strefą spa - Ogrodniczki, gmina Supraśl.Nieruchomość położona jest w Ogrodniczkach - w zielonej, cichej okolicy, zaledwie 15 minut jazdy...

  • 1 / 3
    Dom Księżyno ul.

    Księżyno

    • 870 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 118 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny bliźniak 170 m² z wiatą garażową - KsiężynoCena: [Wpisz cenę, np. 799 000 zł]Powierzchnia domu: 170 m²Powierzchnia działki: 420 m²Stan techniczny: Deweloperski (po gener...

  • 1 / 4
    Dom Księżyno ul.

    Księżyno

    • 950 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 4 524 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny bliźniak 200 m² w stanie deweloperskim - KsiężynoPowierzchnia domu: 200 m²Powierzchnia działki: 400 m²Stan techniczny: Deweloperski (po generalnej modernizacji i rozbudo...

  • Dom Księżyno ul. Pawia

    Księżyno » ul. Pawia

    • 1 170 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Cena: 1 170 000 PLNPowierzchnia całkowita: 300 m²Powierzchnia działki: 1364 m²Lokalizacja: Księżyno (tuż przy granicy z Białymstokiem)Połącz biznes z komfortem życia - Zamieszkaj i...