• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Cieszynem

(58)
  • Dom po gruntownym rem. Zebrzydowice, pow. cieszyński.
    1 / 16
    Dom po gruntownym rem. Zebrzydowice, pow. cieszyński.

    Zebrzydowice

    • 959 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom po gruntownym remoncie (stan zgodny z wizualizacją), Zebrzydowice, powiat cieszyński, działka o powierzchni ok.756 m2, podpiwniczenie, duży garaż, 2 sypialnie, salon, jadalnia...

  • Dom Puńców

    Puńców

    • 890 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 945 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny, nisko kosztowy dom - perełka wśród nieruchomości! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy, nowoczesny dom o powierzchni 180 m, położony w Cieszynie, niedale...

  • Dom Dębowiec

    Dębowiec

    • 435 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 3 816 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Połowa domu, 114 m2, Dębowiec. Dwa mieszkania ! Dwa niezależne mieszkania; 76 m2 + 38m2. Oferta tylko w OPOKA nieruchomości. Połowa domu w otoczeniu luźnej zabudowy miesz...

  • Dom Pierściec rynek pierwotny

    Pierściec

    • 470 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 5 803 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do obejrzenie wideo ze spaceru po domu 81m2: [url] [url] **Mieszkanie gotowe do sprzedaży** Cztery moduły do wyboru, różniące się wielkością ogródka i odleg...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Ustroń

    • 1 350 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    USK Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 8
    Dom bliźniak

    Dzięgielów

    • 450 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Ustroń

    • 650 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    USK Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Międzyświeć

    • 675 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    USK Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Międzyświeć

    • 675 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    USK Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 13
    Dom szeregowiec

    Międzyświeć

    • 675 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    USK Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Górki Wielkie

    • 1 650 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Pogórze

    • 579 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 3 575 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Ustroń

    • 1 250 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 8
    Dom szeregowiec

    Międzyświeć

    • 675 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    USK Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Pierściec

    Pierściec

    • 950 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 589 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM W MALOWNICZYM MIEJSCU Z WIDOKIEM NA GÓRY PEŁNA OFERTA ZDJĘCIOWA NA PERFECTHOME SKOCZÓW !!!! Prezentujemy Państwu dom na sprzedaż w miejscowości Pierściec. Dom o łącznej...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Ustroń

    • 1 550 000 zł cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 6 276 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Ustroń

    • 1 900 000 zł cena
    • 343 m2 powierzchnia
    • 5 540 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Wiślica

    Wiślica

    • 560 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PEŁNA OFERTA ZDJĘCIOWA NA WWW.PERFECTHOME.NET.PL Oferta obejmuje dwa domy w cenie 560.000zł Nieruchomość w wyjątkowej lokalizacji, widok na góry, luźna zabudowa, praktycznie...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • W cenie pompa ciepła i fotowoltaika. Energooszczędny.

    Chybie

    • 530 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Mieszkaj komfortowo w nowoczesnym i energooszczędnym domu. Oferta dotyczy budynku 56B Co w cenie? - budynek o powierzchni 106,46 m2. - Pompa Ciepła Vaillant 4,9kW - Fotowo...

  • Energooszczędny, pompa ciepła i fotowoltaika w cenie.

    Chybie

    • 550 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 5 189 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Energooszczędny dom „bliźniak” - tuż pod lasem w otoczeniu zieleni, zaledwie 10km od Skoczowa. Cena obejmuje stan deweloperski. Termin ukończenia II kwartał 2022r. Oferta doty...

  • domy 135 m2 w zabudowie bliźniaczej Brenna KUPUJĄCY NIE PŁACI PRO...

    Brenna

    • 931 500 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 6 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dom Brenna

    Brenna

    • 480 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    PEŁNA OFERTA ZDJĘCIOWA NA PERFECTHOME SKOCZÓW !!!! Prezentujemy Państwu dom na sprzedaż w niezwykle malowniczym miejscu przy pięknie szumiącej rzece Brennica w sąsiedztwie las...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kalna

    • 683 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 879 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Jaworzynka

    • 1 375 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 5 730 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Royal City
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Zarzecze

    • 1 100 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 3 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Sosnowiec
    Biuro nieruchomości

  • Brenna, Dom 160 m2  Z WIDOKIEM NA GÓRY
    1 / 15
    Brenna, Dom 160 m2 Z WIDOKIEM NA GÓRY

    Brenna

    • 849 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 307 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • dom z możliwością prowadzenia działalności

    Chybie

    • 1 299 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 7 553 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Rybarzowice

    • 7 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Brenna

    • 850 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 6 641 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Rybarzowice

    • 1 450 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 7 287 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Jaworzynka

    • 495 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 4 901 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Brenna

    • 2 350 000 zł cena
    • 526 m2 powierzchnia
    • 4 468 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Brenna

    • 969 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 460 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Koniaków

    • 1 155 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 11 550 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Istebna

    • 1 290 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 8 063 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom Brenna

    Brenna

    • 1 090 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom w górach z basenem i dużą działką w nowej cenie! Szukasz domu w górach z klimatem, odrobiną luksusu i sporą dawką intymności, gdzie możesz pracować, odpo...

  • Dom Brenna

    Brenna

    • 1 200 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w Brennej 155 m na 15 arowej działce. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w Brennej , o powierzchni użytkowej 155 m, położony na malowniczej działce o powierzchni 15 arów....

  • Dom Brenna, Żarnowiec
    1 / 15
    Dom Brenna, Żarnowiec

    Brenna

    • 1 250 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 065 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękny dom wolnostojący położony w malowniczej miejscowości Brenna, w otoczeniu przyrody z dala od miejskiego zgiełku. Nieruchomość w bardzo dobrym stanem, gotowy do z...

  • Domek na wynajem Cudna okolica 6 osobowy Jaworzynka Wi Fi
    1 / 16
    Domek na wynajem Cudna okolica 6 osobowy Jaworzynka Wi Fi

    Jaworzynka

    • 300 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Witam. WYNAJEM TYLKO KRÓTKOTERMINOWY. CENA PODANA PRZYKŁADOWA ZA DOBĘ! Oferuję domek do wynajęcia 6- osobowy :2 sypialnie, łazienka, salon połączony z aneksem kuchennym. Na wyposa...

  • Osada domków typu Premium Koniaków/Istebna
    1 / 16
    Osada domków typu Premium Koniaków/Istebna

    Koniaków

    • 9 000 000 zł cena
    • 468 m2 powierzchnia
    • 19 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż: funkcjonujący , wspaniały kompleks 9 domków Koniaków, gmina Istebna. [url] Na sprzedaż nowoczesny, w pełni działający komp...

  • Wynajmę górę domu
    1 / 2
    Wynajmę górę domu

    Brenna

    • 1 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmę górę domu. Oferuję wynajem okazjonalny. Umowa spisana u notariusza. Cena 1500 złotych miesięcznie. Media woda i prąd po spisaniu umowy przez najemcę z dostawcami. Preferuję...

  • Posiadłość w Istebnej

    Istebna

    • 3 999 999 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 8 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni użytkowej ok. 450 m², położony w malowniczej miejscowości Istebna.To nieruchomość, która łączy skalę, prywatność i panoramiczne...

  • Dom z bali 100 letnich
    Dom z bali 100 letnich

    Istebna

    • 500 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w Istebnej, sprzedam za 50 tysięcy. Polecam.

  • Dom Brenna rynek pierwotny

    Brenna

    • 278 000 zł cena
    • 1 036 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy na sprzedaż ciekawą nieruchomość gruntową w malowniczej miejscowości Brenna na zboczu góry Kotarz z dobrym całorocznym dojazdem, w otoczeniu lasów, łąk i luźnej zabud...

  • Spektakularne widoki – dom Koniaków
    1 / 16
    Spektakularne widoki – dom Koniaków

    Koniaków

    • 1 850 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 9 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGATA KUBIK Agent prowadzący [tel] Przedstawiamy atrakcyjną ofertę nieruchomości w malowniczej miejscowości Koniaków na południowym stoku góry Ochodzita. ul. Pietraszyna za numere...

  • Syndyk sprzeda- udział 1/2 dom w Beskidach - IV Przetarg
    1 / 14
    Syndyk sprzeda- udział 1/2 dom w Beskidach - IV Przetarg

    Jaworzynka

    • 96 667 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 997 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SMU Przemysław Ochal (nr. lic. 1687) w postępowaniu upadłościowym Marka Piekarz prowadzonym przed SR w Bielsku-Białej VI Wydz. Gosp. pod sygn. akt. BB1B/GUp-s/306/2025 ogłasza prze...

  • Dom z duszą - nadaj mu nowe życie.
    1 / 16
    Dom z duszą - nadaj mu nowe życie.

    Godziszka

    • 299 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 272 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na sprzedaż - Godziszka (gmina Buczkowice) Proszę o tel. gdyż SMS y mogą nie dochodzić. Na sprzedaż nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Godziszka. Dom z 1954 roku,...

  • Dom Brenna, Żarnowiec
    1 / 16
    Dom Brenna, Żarnowiec

    Brenna

    • 550 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WIOSENNA OBNIŻKA - 550.000 - 1m2 tylko 4.230 zł.!!!! Sprzedam dom w Brennej na dużej działce w atrakcyjnej lokalizacji, po termomodernizacji. Na sprzedaż dom jednorodzinny do remon...