• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Cieszynem

(58)
  • Dom Drogomyśl

    Drogomyśl

    • 579 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 860 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni 150 m , położony w miejscowości Drogomyśl , w dobrej lokalizacji przy drodze gminnej z wygodnym dojazdem. Nieruchomość znajduje się na przestronnej...

  • REZERWACJA możliwość zamieszkania dwóch rodzin-CENA DO NEGOCJACJI

    Pierściec

    • 479 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 3 398 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dom wolnostojący w centrum Pogwizdowa.
    1 / 16
    Dom wolnostojący w centrum Pogwizdowa.

    Pogwizdów

    • 630 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny w centrum Pogwizdowa, położony na zadbanej i zagospodarowanej działce o powierzchni 573 m². Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla...

  • Dom Pierściec gm. Skoczów
    1 / 15
    Dom Pierściec gm. Skoczów

    Pierściec

    • 1 225 000 zł cena
    • 307 m2 powierzchnia
    • 3 991 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OKAZAŁY DOM | 234,7 m² użytkowej | Pierściec pod Skoczowem Reprezentacyjna bryła | Duża przestrzeń | Świetna lokalizacja CENA DO NEGOCJACJI Na sprzedaż przestronny, re...

  • Dom w Goleszowie na sprzedaż.
    1 / 14
    Dom w Goleszowie na sprzedaż.

    Goleszów

    • 630 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Wyjątkowa nieruchomość z duszą i potencjałem biznesowym – ul. Cieszyńska w Goleszowie Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej przy ul...

  • SUPER OFERTA !!! luksus, przestrzeń i wyjątkowa estetyka

    Dębowiec

    • 1 170 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 7 049 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dom w Górkach Wielkich w urokliwym miejscu
    1 / 16
    Dom w Górkach Wielkich w urokliwym miejscu

    Górki Wielkie

    • 1 150 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 8 915 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący [tel] Powierzchnia użytkowa domu – ok 129,2 m2 Powierzchnia działki – 1030 m2 Cena – 1 150 000 zł Zapraszam do zapoznania się z wirtualnym space...

  • Gotowy biznes w Ustroniu z możliwością rozbudowy
    1 / 16
    Gotowy biznes w Ustroniu z możliwością rozbudowy

    Ustroń

    • 1 599 000 zł cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 6 474 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący +48 [tel] Na sprzedaż apartamenty " SIEDLISKO PALENICA " położone w wyjątkowej lokalizacji dzielnicy Jaszowiec w Ustroniu. Zaletą lokalizacji...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Siedlisko Palenica apartamenty Ustroń Palenica
    1 / 16
    Siedlisko Palenica apartamenty Ustroń Palenica

    Ustroń

    • 1 099 000 zł cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 4 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Grodziec gm. Jasienica, Ogrodowa
    Dom Grodziec gm. Jasienica, Ogrodowa

    Grodziec

    • 1 098 979 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 9 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny - 112 m² | działka 1300 m² | spokojna okolica przy lesie Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 112 m², położony na przestronnej działce o...

  • rezerwacja ! WYJĄTKOWY DOM W OTOCZENIU GÓR

    Goleszów

    • 1 349 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 9 920 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • dom całoroczny

    Dębowiec

    • 650 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dom Cisownica gm. Goleszów, Ustrońska
    1 / 15
    Dom Cisownica gm. Goleszów, Ustrońska

    Cisownica

    • 1 190 000 zł cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 4 328 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OKAZJA!!! NOWA ATRAKCYJNA CENA 1.190.000 zł. Oferuję na sprzedaż atrakcyjny dom położony w malowniczej Cisownicy, przy ulicy Ustrońskiej. Nieruchomość ta znajduje się w dogodnej l...

  • Dom Pogwizdów rynek pierwotny

    Pogwizdów

    • 890 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 7 178 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom w stanie deweloperskim 190 m Dom o powierzchni zabudowy 190 m z garażem w bryle budynku i dwoma miejscami parkingowymi. Powierzchnia użytkowa domu 124 m. Działka o powierzchn...

  • Dom zabudowa bliźniacza Goleszów
    1 / 16
    Dom zabudowa bliźniacza Goleszów

    Goleszów

    • 799 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 2 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DAMIAN PONIKWIA Agent prowadzący [tel] Kupujący nie płaci prowizji!! Przestronny dom w Goleszowie z widokiem na góry 0% Prowizji! Zlokalizowany zaledwie 7 km od centrum Ustronia...

  • Dom na sprzedaż
    Dom na sprzedaż

    Ustroń

    • 450 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Ustroń Lipowiec Oferuję na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, 4 pokojowy o powierzchni 130 mkw. posadowiony na działce o powierzchni 476mkw (działka nr1525). Budynek murowany...

  • Parterowy, przestronny dom -Dębowiec
    1 / 16
    Parterowy, przestronny dom -Dębowiec

    Dębowiec

    • 1 049 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 6 857 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Przestronny parterowy dom na sprzedaż w Dębowcu - idealna lokalizacja blisko Cieszyna! Jeśli marzysz o komfortowym domu w malowniczej ok...

  • Dom bez wkładu finansowego, pełne wyposażenia, Zebrzydowice.
    1 / 16
    Dom bez wkładu finansowego, pełne wyposażenia, Zebrzydowice.

    Zebrzydowice

    • 849 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 5 443 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyposażony dom wolnostojący o pow. użytkowej 156 m2. Zebrzydowice, powiat cieszyński, działka o powierzchni 1132 m2, 3 sypialnie, 1 salon, 2 łazienki, kuchnia z jadalnią, garderoba...

  • Ochaby Wielkie dom wolnostojący do zamieszkania
    1 / 16
    Ochaby Wielkie dom wolnostojący do zamieszkania

    Ochaby Wielkie

    • 950 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 4 657 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    WOLNOSTOJĄCY DOM DO ZAMIESZKANIA OCHABY WIELKIE OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolnostojacy parterowy z użytkowym poddaszem oddany do użytkowania w...

  • Ochaby Małe - wolnostojący dom na sprzedaż.
    1 / 12
    Ochaby Małe - wolnostojący dom na sprzedaż.

    Skoczów

    • 399 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 1 848 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący usytuowany w Ochabach Małych koło Skoczowa. W skład domu wchodzi wysoki parter i przyziemie. Na parterze znajdują się cztery pokoje, kuchni...