• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ligota
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Bukownem

(35)
  • Dom Olkusz, Sosnowa
    1 / 15
    Dom Olkusz, Sosnowa

    Olkusz

    • 1 490 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | OLKUSZ - UL. SOSNOWA Dom jednorodzinny z funkcją usługową - lokal gastronomiczny | gotowa inwestycja Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość mieszkalno-usługowa położon...

  • Granica Magdalenka-Łazy Dom+Magazyn+Warsztat

    Łazy » ul. Podleśna

    • 2 250 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość położona przy ulicy Podleśnej, na granicy z Magdalenką.Działka zabudowana domem prywatnym oraz magazynem i warsztatem samochodowym. Magazyn i warsztat z aktywnymi naje...

  • Dom Chrzanów
    1 / 15
    Dom Chrzanów

    Chrzanów

    • 779 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 3 315 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż w Luszowicach (gmina Chrzanów), nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym o pow. użytkowej ok. 168,18m 2 oraz budynkiem gospodarczym o pow. około 50m 2 . Dzi...

  • Dom po remoncie - Sprzedaż - Trzebinia Osiedle Gaj
    1 / 16
    Dom po remoncie - Sprzedaż - Trzebinia Osiedle Gaj

    Trzebinia

    • 999 999 zł cena
    • 265 m2 powierzchnia
    • 3 774 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENT PROWADZĄCY: MARCIN HUS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro WYJĄTKOWY DOM POD LASEM KOMFORT, NATURA I POTENCJAŁ (TRZEBINIA, OSIEDLE GAJ) Cena: 999.999 P...

  • Sprzedam dom
    1 / 15
    Sprzedam dom

    Sławków

    • 950 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 5 192 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dwa domy.Jeden stan surowy zamknięty,drugi po remoncie.Domy znajdują sie w Sławkowie na Rynku,maja dwie księgi wieczyste,dwa lokale pod działalność gospodarczą.(Jeden jest...

  • Dom Karniowice

    Karniowice

    • 2 199 000 zł cena
    • 251 m2 powierzchnia
    • 8 761 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom jednorodzinny o pow. użytkowej wynoszącej ok. 342,2m 2 położony na działce o pow. 15,74a w okolicy ul. Rycerskiej. Teren wokół ogrodzony i w pełni zagospodar...

  • Dom Olkusz

    Olkusz

    • 1 320 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Na sprzedaż budynek usługowy z funkcją mieszkalną o powierzchni całkowitej 439,90m 2 w Olkuszu. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA Budynek zlokalizowany jest przy ul. Słowacki...

  • Dom Krzeszowice
    1 / 15
    Dom Krzeszowice

    Krzeszowice

    • 700 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 3 241 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej ponad 216 mkw (użytkowa 129 mkw), położony na działce o powierzchni 7 ar, zlokalizowany w Woli Filipowskiej (gmina Krzeszowice). Budyne...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Krzeszowice, Rynek
    Dom Krzeszowice, Rynek

    Krzeszowice

    • 5 300 000 zł cena
    • 1 020 m2 powierzchnia
    • 5 197 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kamienica na Rynku Krzeszowic ( do remontu z możliwością rozbudowy) na działce ponad 16ar . Obecnie 1020m2 powierzchni użytkowej z możliwością rozbudowy o 490m2 . Plan zagospoda...

  • Granica Magdalenka-Łazy Dom+Magazyn+Warsztat Okazj

    Łazy » ul. Podleśna

    • 2 200 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 12 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Rokitno Szlacheckie

    Rokitno Szlacheckie

    • 433 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 186 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Niewielki dom położony w bardzo dobrej lokalizacji Rokitna Szlacheckiego. Dom ma powierzchnię ok 70m2, działka 848m2. Dom wybudowany w latach 30-tych ub wieku z cegły i kamienia,...

  • Dom Olkusz
    1 / 12
    Dom Olkusz

    Olkusz

    • 298 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom do remontu w Niesułowicach (gmina Olkusz) o powierzchni użytkowej ok. 40 m 2 . Położony na działce liczącej 14 arów. Układ domu: Parter : pokój, kuchnia...

  • 1 / 2
    Dom Krzeszowice ul. Rynek

    Krzeszowice » rynek Rynek

    • 5 800 000 zł cena
    • 1 020 m2 powierzchnia
    • 5 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Kamienica na Rynku Krzeszowic ( do remontu z możliwością rozbudowy) na działce ponad 16ar . Obecnie 1020m2 powierzchni użytkowej z możliwością rozbudowy o 490m2 . Plan zago...

  • Granica Magdalenka-Łazy Dom+Magazyn+Warsztat Okazj

    Łazy » ul. Podleśna

    • 2 200 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 12 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Jaworzno ul. Aleksandra Chodkiewicza

    Jaworzno » ul. Chodkiewicza

    • 1 049 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 493 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż przestronny i komfortowy dom wolnostojący, usytuowany w malowniczej lokalizacji na ulicy Aleksandra Chodkiewicza w Jaworznie. Ten wyjątkowy dom charakteryzuje...

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Płaza

    • 1 000 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 5 814 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bolesław

    • 649 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Rokitno Szlacheckie

    • 790 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 4 294 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Krzeszowice

    • 890 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 6 794 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Gorenice

    • 469 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 3 942 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości