• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Bukownem

(35)
  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Karniowice

    • 1 499 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 4 997 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Balinie (Chrzanów) na dużej działce - ogromny potencjał, su...

    Balin

    • 260 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 1 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: Murowany dom na wsi do generalnego remontu! Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku i stworzeniu swojego wymarzonego domu na wsi? Nie boisz się wzywań i chcesz żyć w...

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Karniowice

    • 1 199 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 997 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom Niegowonice

    Niegowonice

    • 1 250 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący na pięknej widokowej działce położonej w Niegowoniczkach gmina Łazy w okolicy domów jednorodzinnych. Dom o powierzchni użytkowej 130m2, podpiwniczony. Działka o...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Karniowice

    • 2 590 000 zł cena
    • 342 m2 powierzchnia
    • 7 574 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Jaworzno

    • 390 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 2 911 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Śląskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Duża działka budowlano-zielona z zabudowaniami
    1 / 20
    Duża działka budowlano-zielona z zabudowaniami

    Zawada

    • 380 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 924 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kancelaria Finansowo - Konsultingowa Wojciech Piotrowski
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 22
    Dom wolnostojący

    Chrzanów

    • 618 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 2 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Chrzanów

    • 390 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Dom Chrzanów Śródmiwście ul. Aleja Henryka

    Chrzanów » ul. Aleja Henryka

    • 3 100 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 2 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    BEZ WYNAGRODZENIA OD KUPUJĄCEGO. ŚCISŁE CENTRUM CHRZANOWA KAMIENICA 1100 M KW . MOŻLIWA ROZBUDOWA do około 2700 m2 powierzchni ( 1980 m2 powierzchni użytkowo mieszkalnej ok 720 m...

  • Niegowoniczki dom o wysoki standardzie, piękna działka
    1 / 15
    Niegowoniczki dom o wysoki standardzie, piękna działka

    Niegowoniczki

    • 1 250 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący na pięknej widokowej działce położonej w Niegowoniczkach gmina Łazy w okolicy domów jednorodzinnych. Dom o powierzchni użytkowej 130m2, podpiwniczony. Działka o p...

  • 1 / 3
    DOM do REMONTU w SŁAWKOWIE na działce 500 mkw

    Sławków

    • 299 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 1 591 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferta bez pośrednika. Proponuję do sprzedaży dom jednorodzinny , parterowy ze strychem i sutereną wybudowany w 1965r. Garaż w obrębie budynku .Nieruchomość przylega od północy ,...

  • Dom Olkusz rynek pierwotny ul.

    Olkusz

    • 525 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 4 234 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu inwestycję domków jednorodzinnych w urokliwej miejscowości powiatu Olkuskiego - ZALESIE GOLCZOWSKIE. Dom jednorodzinny wolnostojący o powierzc...

  • Dom|233 m²|Wzgórze Millennium|Garaż|Działka 596m2

    Olkusz » al. 1000-lecia

    • 1 110 129 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 4 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom wolnostojący o powierzchni 233,81 m² w kameralnej inwestycji Wzgórze Millennium. To wyjątkowe połączenie nowoczesnej architektury, komfortu...

  • Kupię Dom

    Olkusz

    • 550 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Kupię dom w Olkuszu lub okolicy Posiadam mieszkanie 48m2 na osiedlu Polna 1piętro w bloku z cegły wymienione instalacje gaz,światło woda i odpływy.Mieszkanie może być w rozliczeniu...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    do w miejscowości

    Spytkowice

    • 179 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 580 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedania dom wybudowany pod koniec XIX wieku z bali o grubości ok 20 cm. Nieruchomość położona jest na niewielkiej działce o pow. ok 3 arów, w całości ogrodzona, a dojazd do n...

  • Rodowe Siedlisko Lechja w Lipowej | Energylandia | Zator Pokoje

    Lipowa

    • 3 600 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • gospodarstwo

    Rodowe Siedlisko w Lipowej to marzenie dla rodzin pragnących sielankowego relaksu pełnego ciepła i harmonii, w otoczeniu pięknego bajkowego sadu. 5 minut do lokalnej budki nad W...

  • Dom Las Colinas Golf rynek pierwotny

    Las

    • 2 020 000 € cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 6 966 €/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Luksusowa willa na sprzedaż w Las Colinas Golf Willa szczyci się unikalnym stylem architektonicznym, charakteryzującym się wyrafinowaną i geometryczną formą. Architektura budynk...

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Stawy Monowskie

    • 379 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 1 354 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Wygiełzów

    • 1 390 000 zł cena
    • 269 m2 powierzchnia
    • 5 168 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • !!! DOMY WYSOKICH LOTÓW !!!
    1 / 20
    !!! DOMY WYSOKICH LOTÓW !!!

    Myszkowice

    • 2 498 360 zł cena
    • 312 m2 powierzchnia
    • 8 008 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Podolsze

    • 880 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Wadowice
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rogoźnik

    • 839 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 3 571 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Siemion.pl sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Poręba Wielka

    • 1 299 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 8 170 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom Przeciszów ul. Długa

    Przeciszów » ul. Długa

    • 899 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 4 732 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przeciszów spokojna miejscowość położona w niewielkiej odległości od Zatora i Oświęcimia Dom Wybudowany w technologi tradycyjnej nie wymagający wkładu finansowego, bardzo zadban...

  • Dom Przeciszów

    Przeciszów

    • 519 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 244 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJA >>>> Ciekawy Dom w Przeciszowie Przeciszów zaledwie 10 minut od Energylandi w Zatorze ale zarazem cisza i spokój. Dom ma widok na rezerwat przyrody. Ni...

  • Dom Przeciszów

    Przeciszów

    • 999 000 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 5 204 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przeciszów niewielka miejscowość ładnie położona widokiem na Beskid Mały. Zator ok 5 minut. Oświęcim ok 13 minut. Kraków ok 59 minut. Do Energylandi zaledwie 5 minut....

  • Dom Przeciszów ul. Rzeczna

    Przeciszów » ul. Rzeczna

    • 549 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 575 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania piętro domu o pow ok 120 m2 , częściowo podpiwniczony. Zlokalizowany w Przeciszowie, przy granicy z Zatorem. Nieruchomość położona w spokojnym miejscu wokół t...

  • Dom Rogoźnik

    Rogoźnik

    • 840 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Rogoźnik, połowa bliźniaka w stanie do wykończenia. Budynek został wykończony w 2024r do stanu pełnego deweloperskiego wraz z ogrzewaniem centralnym i piecem 2-funkcyjnym Bosch z...

  • Dom Łączany ul. Wiślana

    Łączany » ul. Wiślana

    • 649 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 057 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Łączony spokojna miejscowość położona nad Wisłą. sklepy, restauracja, szkoła przedszkole. Cała infrastruktura spokojnego pięknego życia. Dom położony na ładnej prostokątnej dz...

  • Dom Rogoźnik

    Rogoźnik

    • 890 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 296 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Poręba Wielka ul. Wadowicka

    Poręba Wielka » ul. Wadowicka

    • 949 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 932 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom położony w centrum Poręby Wielkiej na pięknej dużej działce. Dom wybudowany w technologi tradycyjnej pustak 25 cm, 5 cm wełna, 12,5 cm pustak. Dom bardzo ciepły. Na dz...

  • Duży dom i duża działka przy DW780 pierwsza linia
    1 / 16
    Duży dom i duża działka przy DW780 pierwsza linia

    Wygiełzów

    • 1 390 000 zł cena
    • 269 m2 powierzchnia
    • 5 168 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący Tel.: +48 [tel] Na sprzedaż duży dom wraz z budynkiem gospodarczym do remontu o powierzchni użytkowej 269,1 m2 z sześcioma osobnymi wejściami...

  • Dom Spytkowice
    1 / 14
    Dom Spytkowice

    Spytkowice

    • 399 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom do remontu w Ryczowie (gmina Spytkowice) o powierzchni zabudowy 130 m 2 , a o pow. użytkowej ok. 100 m 2 w Ryczowie. Położony na działce liczącej 14 arów. N...

  • Dom Babice
    1 / 12
    Dom Babice

    Babice

    • 395 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 591 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w miejscowości Zagórze (gmina Babice), o pow. użytkowej około 85m2. Mieści się na działce o pow. 3,37a razem z budynkiem gospodarczym. Dodatkowo w cenie nieruc...

  • Dom na wsi z potencjałem
    1 / 16
    Dom na wsi z potencjałem

    Przeciszów

    • 385 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ZBIGNIEW KLĘCZAR Agent prowadzący [tel] Szukasz domu na wsi z możliwoscia aranżacji poddasza. Ta oferta jest wprost dla Ciebie. Na sprzedaż dom położony w centrum Przeciszowa, w...

  • Dom Babice
    1 / 11
    Dom Babice

    Babice

    • 360 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 68,0 m2 w gm.Babice. Położony na działce liczącej 24,42 a. Nieruchomość składa się z piwnicy, parteru oraz poddasza. Gar...

  • Dom Myszkowice

    Myszkowice

    • 595 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 4 799 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w stanie surowym zamkniętym usytuowany na osiedlu nowych domów jednorodzinnych w Myszkowicach gmina Bobrowniki. Budowa tego domu rozpoczęła się w 2020r. Ściany z porothermu, z...

  • Sprzedam bliźniaka na dużej działce
    1 / 3
    Sprzedam bliźniaka na dużej działce

    Zaborze

    • 750 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam bliźniaka na pięknej dużej 15ar działce blisko lasu z piękna panorama na okolice. Zaborze, gm. Słomniki, pow. Krakowski Zielona spokojna okolica z zabudową jednorodzinną...

  • Dom wolnostojący Spytkowice
    1 / 16
    Dom wolnostojący Spytkowice

    Spytkowice

    • 535 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 2 489 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w Spytkowicach Lokalizacja: Spytkowice 424 Rynek: wtórny Rok budowy: 1984 Powierzchnia użytkowa: 215 m² Liczba pokoi: 9 Sypialnie: 3-4 (w zależności od aranżacji) Łazienki: 2...

  • Sprzedam dom z dużą działką stodoła z siłą Olszyny
    1 / 2
    Sprzedam dom z dużą działką stodoła z siłą Olszyny

    Olszyny

    • 539 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 695 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Dom z przyszłością + stodoła z siłą 74 ary ziemi i lasu Lokalizacja: Ol...

  • Dom Spytkowice
    Dom Spytkowice

    Spytkowice

    • 329 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchni netto 140 mkw położony w Spytkowicach, powiat wadowicki. Powierzchnia użytkowa mieszkalna wynosi 82 mkw, składają się na...

  • Dom Myszkowice

    Myszkowice

    • 550 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 4 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Myszkowice gmina Bobrowniki, na sprzedaż dom w trakcie budowy. Budowa rozpoczęta w 2025r. Dom parterowy z garażem w bryle budynku budowany według projektu Combe odbicie lustrzan...

  • Dom Myszkowice

    Myszkowice

    • 1 250 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z pełnym umeblowaniem, o wysokim standardzie, położony w miejscowości Myszkowice gmina Bobrowniki. Parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni 130m2, postawiony na działce 1...

  • Dom do remontu w Spytkowicach
    1 / 14
    Dom do remontu w Spytkowicach

    Spytkowice

    • 259 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 3 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu do remontu, w którym stworzysz miejsce do życia po swojemu? Zapraszam do malowniczych Spytkowic, gdzie cisza i spokój łączą się z wygodą codziennego życia. Na sprzeda...