• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Racibórz +20 km
  • Bochnia +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Siedlce

(24)
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Siedlce

    • 1 150 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 4 108 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 13
    Dom szeregowiec

    Siedlce

    • 1 299 000 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 5 576 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom 125 m2,680 m2 Siedlce.

    Siedlce

    • 920 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 360 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przestronny dom w Siedlcach powierzchnia:125m2 działka:6,8 ara rodzaj zabudowy:wolnostojący stan wykończenia:do zamieszkania rynek :wtórny dostepny:od zaraz ogrzewanie:gazow...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Siedlce

    • 1 090 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 4 781 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Stok Lacki

    • 1 080 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Żelków-Kolonia

    • 750 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 4 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom na sprzedaż, 300m2, Nowe Iganie
    1 / 16
    Dom na sprzedaż, 300m2, Nowe Iganie

    Nowe Iganie

    • 1 300 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 3 940 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny dom z ogromną działką – Nowe Iganie k. Siedlec Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do miasta i autostrady? Ta nieruchomość łączy komfor...

  • Nietuzinkowa Willa Stok Lacki 156m2 -4km o Centrum
    1 / 16
    Nietuzinkowa Willa Stok Lacki 156m2 -4km o Centrum

    Stok Lacki

    • 1 590 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 8 458 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYJĄTKOWA OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE Nowoczesna Willa Miejska – Twoja prywatna enklawa w Stoku Lackim Cena: 1 590 000 zł Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą –...

  • Dom w Żelkowie Kolonia (200m²) z działką (2300m²)
    1 / 8
    Dom w Żelkowie Kolonia (200m²) z działką (2300m²)

    Żelków-Kolonia

    • 969 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 845 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w Żelków Kolonia, ul. Wesoła . Powierzchnia domu: 200 m² + działka 2300 m² Cena: 969 000 zł – do negocjacji Dom dwukondygnacyjny – ok. 200 m² Parter – wykończony...

  • Nowoczesny dom - Wola Suchożebrska, działka 1057m2
    1 / 5
    Nowoczesny dom - Wola Suchożebrska, działka 1057m2

    Wola Suchożebrska

    • 989 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 5 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom w trakcie budowy – Wola Suchożebrska | działka 1057 m² Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym do własnej aranżacji, realizowany według projektu Oszust, poło...

  • Dom Premium 132 m² | Wola Suchożebrska |
    Dom Premium 132 m² | Wola Suchożebrska |

    Wola Suchożebrska

    • 989 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 5 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym i garażem dwustanowiskowym, położony w zielonej i spokojnej okolicy , Wola Suchożebrska To idealna propozycja dla 4...

  • Nieruchomość - Nowe Iganie

    Nowe Iganie

    • 259 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dla osób ceniących urok przeszłości mamy wyjątkową propozycję – wiekowy dom położony bezpośrednio przy drodze w malowniczej miejscowości Nowe Iganie przy ul. Wyględówka. Podsta...

  • Klimatyczny dom  w zacisznej okolicy
    1 / 15
    Klimatyczny dom w zacisznej okolicy

    Żabokliki-Kolonia

    • 1 395 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 10 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa Oferta: Tylko w naszym biurze! Dom w klasycznym stylu na skraju miasta! Cena: 1 395 000 zł do negocjacji. Twoja prywatna enklawa wygody połączonej z ciszą i spokojem na...