• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Siedlce

(24)
  • Wyjątkowy segment skrajny
    1 / 16
    Wyjątkowy segment skrajny

    Siedlce

    • 1 290 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 9 848 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWY SEGMENT SKRAJNY | 2023 rok budowy | DZIAŁKA 323 m2 | SIEDLCE Najważniejsze informacje: •Powierzchnia użytkowa domu: 131 m²•Garaż w bryle budynku: 17,33 m²•...

  • Dom z potencjałem inwestycyjnym – Siedlce
    1 / 16
    Dom z potencjałem inwestycyjnym – Siedlce

    Siedlce

    • 500 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli szukasz nieruchomości, która pozwoli Ci zrealizować własny pomysł na przestrzeń – trafiłeś idealnie. Ten dom z lat 70- tych to propozycja dla osób, które myślą perspektywiczn...

  • Na sprzedaż dom o powierzchni 123m2- Siedlce
    Na sprzedaż dom o powierzchni 123m2- Siedlce

    Siedlce

    • 1 199 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 9 748 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom 123m2 Siedlce ul. Murarska -cena: 1199 000 zł Nowoczesna architektura, światło słoneczne i przestronne wnętrza zapewnią komfort całej rodzinie każdego dnia. Ten dom to połącz...

  • Sprzedam dom 125 m2,działka 6,8 ara Siedlce.
    Sprzedam dom 125 m2,działka 6,8 ara Siedlce.

    Siedlce

    • 1 180 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 9 440 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przestronny dom w Siedlcach powierzchnia:125m2 działka:6,8 ara rodzaj zabudowy:wolnostojący stan wykończenia:do zamieszkania rynek :wtórny dostepny:od zaraz ogrzewanie:gazowe liczb...

  • Na sprzedaż dom w Siedlcach na ul.Guta
    1 / 12
    Na sprzedaż dom w Siedlcach na ul.Guta

    Siedlce

    • 1 900 000 zł cena
    • 401 m2 powierzchnia
    • 4 739 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym – Siedlce, ul. Henryka Guta Oferuję przestronny dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony w jednej z najbardziej pożądanych c...

  • budynek wolnostojący Siedlce, ul. Laurowa
    budynek wolnostojący Siedlce, ul. Laurowa

    Siedlce

    • 1 129 000 zł cena
    • 209 m2 powierzchnia
    • 5 402 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    a sprzedaż dom wolnostojący Siedlce, ul. Laurowa. Kameralne, prestiżowe miejsce otoczone zielenią. Marzysz o życiu w ciszy, śpiewie ptaków i wśród przepięknych drzew, a jednocześ...

  • Nowy Dom ul. Zachodnia Siedlce
    1 / 16
    Nowy Dom ul. Zachodnia Siedlce

    Siedlce

    • 1 999 999 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 9 524 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż energooszczędny dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 200 m2 Działka o powierzchni 680 m2 Parter: -przestronny salon z kominkiem -kuchnia -spiżarnia -...

  • Dom do remontu w Siedlcach, ul. Mikołaja Reja
    1 / 15
    Dom do remontu w Siedlcach, ul. Mikołaja Reja

    Siedlce

    • 900 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom do remontu – Siedlce, ul. Reja 12 | działka 631 m² DO NEGOCJACJI Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny do remontu w środku, o powierzchni 150 m², położony w fantastycznej...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam dom w centrum Siedlec ul. 3 Maja 33
    1 / 5
    Sprzedam dom w centrum Siedlec ul. 3 Maja 33

    Siedlce

    • 1 900 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 5 758 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w ścisłym centrum Siedlec – ul. 3 Maja 33 Oferuję na sprzedaż nieruchomość położoną w atrakcyjnej lokalizacji – w samym centrum Siedlec, przy ul. 3 Maja 33. To dos...

  • Dom z niezależnym lokalem, Siedlce, Łowcza
    1 / 16
    Dom z niezależnym lokalem, Siedlce, Łowcza

    Siedlce

    • 900 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 4 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA CENA!!! Dom z niezależnym lokalem-idealny pod działalność gospodarczą/ biuro lub gabinet, Siedlce – ul. Łowcza Powierzchnia całkowita: 195 m² | Powierzchnia użytkowa: 175 m²...

  • Luksusowy Dom 231 m2 -spełnienie Twoich marzeń
    1 / 15
    Luksusowy Dom 231 m2 -spełnienie Twoich marzeń

    Siedlce

    • 3 790 000 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 16 060 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ****NOWA CENA**** TERAZ TANIEJ 200 tys Twój Osobisty Raj – Arcydzieło Luksusu i Komfortu w Stoku Lackim Przenieś swoje życie na zupełnie nowy poziom i odkryj przestrzeń, która jest...

  • Budynek 300 m2 z Żłobkiem Siedlce ul Fabryczna 25
    1 / 16
    Budynek 300 m2 z Żłobkiem Siedlce ul Fabryczna 25

    Siedlce

    • 1 599 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 330 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa okazja inwestycyjna – budynek użytkowy z potencjałem! Z przyjemnością prezentujemy Państwu niepowtarzalną ofertę sprzedaży nowoczesnego budynku usługowo-mieszkalnego o p...

  • Dom Siedlce
    1 / 16
    Dom Siedlce

    Siedlce

    • 1 230 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 6 244 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM PREMIUM Z TECHNOLOGIĄ PRZYSZŁOŚCI – oferta bez kompromisów Stok Lacki | ul. Gryczna Ten dom to połączenie nowoczesnej architektury, imponującej przestrzeni i zaawansowanych in...

  • Na sprzedaż-Dom 166m2 + dwie działki po 1000 m2
    1 / 16
    Na sprzedaż-Dom 166m2 + dwie działki po 1000 m2

    Siedlce

    • 1 499 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 11 443 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dom parterowy o powierzchni 165,71 m² z dużym garażem – komfort, przestrzeń i funkcjonalność Stok Lacki ul Chabrowa 55A stan deweloperski podwyższony ( z piecem gazowym i...

  • Dom z bala (100m2)
    1 / 8
    Dom z bala (100m2)

    Siedlce

    • 90 800 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 908 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budujemy wielofunkcyjne budynki z bali według indywidualnych lub standardowych projektów: - mieszkalne domy z bali; - domki letniskowe; - sauny z bali, kawiarnie itd. Jesteśmy dob...

  • Sprzedam nieruchomość
    1 / 4
    Sprzedam nieruchomość

    Siedlce

    • 625 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w centrum Siedlec, blisko szkoła, przedszkole, kościół, przychodnie lekarskie. Do dworca kolejowego 10 minut pieszo. Cena do lekkiej negocjacji.

  • Komfortowy segment 236 m² w Siedlcach nad zalewem
    1 / 16
    Komfortowy segment 236 m² w Siedlcach nad zalewem

    Siedlce

    • 1 500 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 5 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYJĄTKOWY SEGMENT 236 m² NAD ZALEWEM SIEDLECKIM Siedlce | ul. 22 Pułku Piechoty Są nieruchomości, które oferują metraż. Są takie, które oferują lokalizację. Ta oferuje styl życia...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Siedlce

    • 1 350 000 zł cena
    • 243 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Siedlce

    • 1 199 000 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 5 146 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Siedlce

    • 1 199 000 zł cena
    • 259 m2 powierzchnia
    • 4 630 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości