• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Mielec +20 km
  • Łobżenica
  • Szydłów
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Siedlcami

(23)
  • Klimatyczny dom  w zacisznej okolicy
    1 / 15
    Klimatyczny dom w zacisznej okolicy

    Żabokliki-Kolonia

    • 1 395 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 10 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa Oferta: Tylko w naszym biurze! Dom w klasycznym stylu na skraju miasta! Cena: 1 395 000 zł do negocjacji. Twoja prywatna enklawa wygody połączonej z ciszą i spokojem na...

  • Na sprzedaż Dom z pięknym ogrodem -Krześlinek
    1 / 16
    Na sprzedaż Dom z pięknym ogrodem -Krześlinek

    Krześlinek

    • 899 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 4 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PRZESTRONNY DOM Z POTENCJAŁEM – IDEALNY DLA DUŻEJ RODZINY LUB POD DZIAŁALNOŚĆ Cena: 899 000 zł | Krześlinek, 10 minut od Siedlec Na sprzedaż wyjątkowy dom z ogromnymi możliwościami...

  • Domy w Stanie Deweloperskie w Skórcu II Tura
    1 / 16
    Domy w Stanie Deweloperskie w Skórcu II Tura

    Skórzec

    • 750 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 4 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W naszej ofercie posiadamy ponad 300 mieszkań i domów w stanie deweloperskim oraz ponad 200 ofert z rynku wtórnego w Siedlcach i okolicach. Nie wszystkie nieruchomości są publikowa...

  • Dom wielorodzinny,  Suchożebry
    1 / 16
    Dom wielorodzinny, Suchożebry

    Suchożebry

    • 799 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 439 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z potencjałem w spokojnej okolicy – Suchożebry, ul. Kościelna Cena: 799 000 zł (do negocjacji) Jeśli marzysz o przestrzeni, ciszy i własnym kawałku zieleni – ten dom w Sucho...

  • Nieruchomość - Nowe Iganie

    Nowe Iganie

    • 259 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dla osób ceniących urok przeszłości mamy wyjątkową propozycję – wiekowy dom położony bezpośrednio przy drodze w malowniczej miejscowości Nowe Iganie przy ul. Wyględówka. Podsta...

  • Stylowe siedlisko z domem z bala.

    Wólka Leśna

    • 3 000 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 13 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko w stylu Góralskim na działce o powierzchni 9535 m2. Nieruchomość dla osób, które szukają przestrzeni, prywatności i wysokiego komfortu życia w spok...

  • Dom Premium 132 m² | Wola Suchożebrska |
    Dom Premium 132 m² | Wola Suchożebrska |

    Wola Suchożebrska

    • 989 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 5 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym i garażem dwustanowiskowym, położony w zielonej i spokojnej okolicy , Wola Suchożebrska To idealna propozycja dla 4...

  • Nowoczesny dom - Wola Suchożebrska, działka 1057m2
    1 / 5
    Nowoczesny dom - Wola Suchożebrska, działka 1057m2

    Wola Suchożebrska

    • 989 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 5 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom w trakcie budowy – Wola Suchożebrska | działka 1057 m² Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym do własnej aranżacji, realizowany według projektu Oszust, poło...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom 142 m² | Działka 3499 m² | Chromna
    1 / 16
    Dom 142 m² | Działka 3499 m² | Chromna

    Chromna

    • 899 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Nietuzinkowa Willa Stok Lacki 156m2 -4km o Centrum
    1 / 16
    Nietuzinkowa Willa Stok Lacki 156m2 -4km o Centrum

    Stok Lacki

    • 1 590 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 8 458 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYJĄTKOWA OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE Nowoczesna Willa Miejska – Twoja prywatna enklawa w Stoku Lackim Cena: 1 590 000 zł Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą –...

  • Dom w Żelkowie Kolonia (200m²) z działką (2300m²)
    1 / 8
    Dom w Żelkowie Kolonia (200m²) z działką (2300m²)

    Żelków-Kolonia

    • 969 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 845 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w Żelków Kolonia, ul. Wesoła . Powierzchnia domu: 200 m² + działka 2300 m² Cena: 969 000 zł – do negocjacji Dom dwukondygnacyjny – ok. 200 m² Parter – wykończony...

  • Dom na sprzedaż, 300m2, Nowe Iganie
    1 / 16
    Dom na sprzedaż, 300m2, Nowe Iganie

    Nowe Iganie

    • 1 300 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 3 940 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny dom z ogromną działką – Nowe Iganie k. Siedlec Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do miasta i autostrady? Ta nieruchomość łączy komfor...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Cielemęc

    • 350 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Żelków-Kolonia

    • 750 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 4 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Kotuń

    • 2 800 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 13 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Niwiski

    • 582 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 6 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Żeliszew Podkościelny

    • 379 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 1 516 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Stok Lacki

    • 1 080 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Radomyśl

    • 910 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 20 682 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Gręzówka

    • 1 400 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości