• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Kołobrzegiem

(71)
  • Dom Gościno, Kwiatowa

    Nowe

    Dom Gościno, Kwiatowa

    Gościno

    • 869 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 8 047 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osiedle NOWE GOŚCINO to 24 lokale przy ul. Kwiatowej. Spełnij swoje marzenie o funkcjonalnym lokalu z ogródkiem i przestrzenią, w której wspólnie z rodziną poczujesz radość i spokó...

  • Dom szeregowiec

    Nowe

    Dom szeregowiec

    Grzybowo

    • 1 390 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 13 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 19

    Nowe

    Dom szeregowiec

    Sianożęty

    • 999 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 6 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż dochodowy biznes ,domki nad morzem !!!
    Na sprzedaż dochodowy biznes ,domki nad morzem !!!

    Ustronie Morskie

    • 2 450 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 13 612 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dochodowy biznes, kompleks  drewnianych całorocznych domków  nad morzem w Ustroniu Morskim !!! GŁÓWNIE ATUTY NIERUCHOMOŚCI: - CICHA I SPOKOJNA OKOLICA - BLISKO MORZA...

  • Dom Ustronie Morskie, Bolesława Chrobrego
    Dom Ustronie Morskie, Bolesława Chrobrego

    Ustronie Morskie

    • 2 500 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 19 686 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atrakcyjny dom blisko morza w centrum Ustronia Morskiego! Oferujemy na sprzedaż dom mieszkalny w Ustroniu Morskim, koło Kołobrzegu, w otoczeniu morza i piaszczystej plaży, w samym...

  • Dom Ustronie Morskie, Bolesława Chrobrego
    Dom Ustronie Morskie, Bolesława Chrobrego

    Ustronie Morskie

    • 2 500 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 7 576 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom właściciela + apartamenty i domki letniskowe zaledwie 250m od morza w Ustroniu Morskim! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w topowej lokalizacji Ustronia Morski...

  • Dom bliźniak okolice Gąsek, blisko morza!!!
    1 / 16
    Dom bliźniak okolice Gąsek, blisko morza!!!

    Kładno

    • 519 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 464 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Mamy to! Kolejna nieruchomość położona jest ok. 3 km od Morza Bałtyckiego w piętrowym domu w za...

  • Dom Budzistowo gm. Kołobrzeg, Kasztelańska
    Dom Budzistowo gm. Kołobrzeg, Kasztelańska

    Budzistowo

    • 1 990 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 9 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYJĄTKOWY DOM W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI, BLISKO KOŁOBRZEGU !!! Oferujemy na sprzedaż gustowny i komfortowy dom jednorodzinny, położony w cichej, przyjaznej części Kołobrzegu, z da...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam nad morzem dom na działce z pozwoleniami
    1 / 4
    Sprzedam nad morzem dom na działce z pozwoleniami

    Kładno

    • 415 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYJĄTKOWA OFERTA! DZIAŁKA NAD MORZEM Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM! Oczekujesz ciszy, zieleni i spokoju? Szukasz idealnej inwestycji nad Bałtykiem? Na sprzedaż wyjątkowa działka na...

  • Dom w Rościęcinie 10 min. do Kołobrzegu
    1 / 16
    Dom w Rościęcinie 10 min. do Kołobrzegu

    Rościęcino

    • 440 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 028 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż połowa domu o powierzchni użytkowej 73,66 m², położony w spokojnej, kameralnej miejscowości Rościencino, zaledwie ok. 8 km od Kołobrzegu (dojazd samochodem zajmuje ok....

  • Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg, Spacerowa
    1 / 15
    Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg, Spacerowa

    Grzybowo

    • 1 500 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 10 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ W GRZYBOWIE, BLISKO MORZA! Oferujemy na sprzedaż pięknie urządzony, komfortowy i bardzo zadbany dom w Grzybowie, 600 m od morza, w zacisznej i spokojnej...

  • Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg
    1 / 14
    Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg

    Grzybowo

    • 2 500 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 5 209 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opis miejscowości: Grzybowo to coraz bardziej modna miejscowość wypoczynkowa położona nad Morzem Bałtyckim, około 300 m od jego brzegu, przy drodze z Kołobrzegu do Dźwirzyna, w odl...

  • Dom łopienica
    1 / 16
    Dom łopienica

    Łopienica

    • 2 950 000 zł cena
    • 823 m2 powierzchnia
    • 3 585 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nietypowa nieruchomość inwestycyjna – dwa budynki pensjonatowe położone w spokojnej, zielonej okolicy pod Ustroniem Morskim. Tylko 2,5 km do najbliższej plaży nadmorsk...

  • Ekskluzywny dom do wykończenia 1,5 km od Bałtyku!
    1 / 10
    Ekskluzywny dom do wykończenia 1,5 km od Bałtyku!

    Grzybowo

    • 979 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 916 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ekskluzywny dom do wykończenia w Grzybowie na pięknej działce! Grzybowo, gm. Kołobrzeg – 1,5 km od plaży Bałtyku! Szukasz prawdziwej enklawy? Otoczenie zieleni, lasów, cisza i c...

  • Dom Ustronie Morskie
    1 / 15
    Dom Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 1 700 000 zł cena
    • 435 m2 powierzchnia
    • 3 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    UWAGA - cena do negocjacji !!! USTRONIE MORSKIE - na sprzedaż dochodowy dom mieszkalno- wczasowy z mieszkaniem dla właściciela i z pokojami do wynajęcia. Dom ma powierzchnię użytk...

  • Dom Kukinka gm. Ustronie Morskie
    1 / 15
    Dom Kukinka gm. Ustronie Morskie

    Kukinka

    • 875 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 7 744 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ustronie Morskie/Kukinka tu powstało nowoczesne osiedle KU SŁOŃCU gdzie mamy do zaoferowania dla Państwa energooszczędne i ekonomiczne domy. Niska i lekka architektura tworzy kamer...

  • Dom Błotnica gm. Kołobrzeg, Błotnica
    Dom Błotnica gm. Kołobrzeg, Błotnica

    Błotnica

    • 275 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 10 186 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Błotnica- oferta sprzedaży nietuzinkowego gruntu rekreacyjnego z całorocznym, mobilnym domkiem typu angielskiego o pow. 27 m2 Na sprzedaż całoroczny domek rekreacyjny zlokalizowan...

  • Dom Dźwirzyno gm. Kołobrzeg
    1 / 15
    Dom Dźwirzyno gm. Kołobrzeg

    Dźwirzyno

    • 6 500 000 zł cena
    • 656 m2 powierzchnia
    • 9 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TOP, PREMIUM, jedyna tak niepowtarzalna lokalizacja, do plaży tylko 30 m - z okien górnych sypialni domków widać morze. Na sprzedaż przepięknie położone domki, między drzewami igla...

  • Dom Dźwirzyno gm. Kołobrzeg
    1 / 20
    Dom Dźwirzyno gm. Kołobrzeg

    Dźwirzyno

    • 2 500 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 7 576 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferowany obiekt znajduje się w przepięknej turystycznej miejscowości Dźwirzyno ok. 15 km od Kołobrzegu, w odległość od morza ok. 400 m w linii prostej, uliczkami ok. 850 m. Prze...

  • Dom Charzyno gm. Siemyśl
    1 / 15
    Dom Charzyno gm. Siemyśl

    Charzyno

    • 1 100 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Charzyno gmina Siemyśl na sprzedaż dom wolno stojący o pow. 300 m2 Miejscowość zlokalizowana jest ok. 12 km od Kołobrzegu i morza. Dom stosunkowo niewielkim kosztem można przerobić...