• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Gdynią

(204)
  • Dom w Pępowie Osiedle Słoneczne Bezpośrednio

    Pępowo

    • 669 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 6 138 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Osiedle Słoneczne to sześć nowoczesnych domów jednorodzinnych dwulokalowych położonych w miejscowości Pępowo przy ulicy Słoneczny Stok. Oferujemy Państwu zgrabny dom o funkcjonaln...

  • Dom Zbychowo ul. Fiołkowa

    Zbychowo » ul. Fiołkowa

    • 780 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 6 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    LOKALIZACJA:Dom położony jest w Zbychowie - wieś kaszubska w województwie pomorskim. Około 700m do jeziora Wyspowo. Odległość od Gdyni około 25 km.Wokół sąsiedztwa domków jednorodz...

  • Dom Mosty ul.

    Mosty

    • 2 099 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 8 533 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    LOKALIZACJA:Mosty to duża wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie puckim, w gminie Kosakowo, niedaleko morza, w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazo...

  • Dom Rumia ul.

    Rumia

    • 2 500 000 zł cena
    • 495 m2 powierzchnia
    • 5 051 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Duży dom w centrum Rumii - 355 m² + 140 m² piwnicy z garażem. Idealny pod wynajem, działalność biurową lub dla rodziny. Budynek z kilkoma mieszkaniami (2-4 możliwe do wyodrębnienia...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom na Kaszubach, spokojna okolica, łatwy dojazd

    Kiełpino

    • 850 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    UWAGA: sprzedaż wyłącznie bez pośrednika !!! Do sprzedania dom - lewa połowa bliźniaka w cichej, spokojnej okolicy. Ogłoszenie dotyczy domu z całym wyposażeniem. Powierzch...

  • Dom w centrum Kiełpina

    Kiełpino » ul. Arasmusa

    • 339 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni 72 m użytkowej , trzypokojowy.Zlokalizowany na działce o powierzchni 1300 m umiejscowionej w samym centrum Kiełpina przy ul. Arasmusa.Teren objęty pla...

  • Dom Sitno ul.

    Sitno

    • 695 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 814 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania jako gotowy biznes lub np. rodzinna nieruchomość wypoczynkowa - działka z trzema domkami letniskowymi blisko Jeziora w Sitnie (gm. Kartuzy) na Kaszubach.LOKALIZACJA:S...

  • Dom Kolbudy ul. Ukośna

    Kolbudy » ul. Ukośna

    • 1 299 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 4 640 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM: na sprzedaż 4-kondygnacyjny (przyziemie, parter, piętro, poddasze/strych), jasny, ustawny, funkcjonalny, 7-pokojowy dom wolnostojący usytuowany w Kolbudach (powiat gdański, gm...

  • Połówka bliźniaka z dużą działką w super cenie!
    1 / 8
    Połówka bliźniaka z dużą działką w super cenie!

    Kiełpino

    • 599 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 7 131 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ALB Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Kiełpino - Dom z Garażem i Ogrodem o pow. 500 m2
    1 / 14
    Kiełpino - Dom z Garażem i Ogrodem o pow. 500 m2

    Kiełpino

    • 699 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 5 638 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Prokowo

    • 645 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 4 887 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • NOWOCZESNY, ENERGOOSZCZĘDNY DOM NA KASZUBACH
    1 / 20
    NOWOCZESNY, ENERGOOSZCZĘDNY DOM NA KASZUBACH

    Kiełpino

    • 3 799 000 zł cena
    • 760 m2 powierzchnia
    • 4 999 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Komfortowy dom  z zadabanym ogrodem - KIEŁPINO
    1 / 17
    Komfortowy dom z zadabanym ogrodem - KIEŁPINO

    Kiełpino

    • 1 495 000 zł cena
    • 348 m2 powierzchnia
    • 4 296 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GR Nieruchomości sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Kolonia Chojna ul.

    Kolonia

    • 1 159 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 795 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący w sercu Kaszub, w krainie jezior i lasów. Dom idealny dla osób ceniących ciszę i spokój, a jednocześnie bliskość aglomeracji Trójmiejskiej. D...

  • Dom Kolbudy ul. Truskawkowa

    Kolbudy » ul. Truskawkowa

    • 2 000 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 9 709 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy Państwu dom w zabudowie wolnostojącej o powierzchni całkowitej 206,31 m2 w miejscowości Kolbudy. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 185,75 m2. Dom wybudowany został w...

  • Dom Mezowo ul. Kasztanowa

    Mezowo » ul. Kasztanowa

    • 899 000 zł cena
    • 328 m2 powierzchnia
    • 2 741 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DUŻY DOM Z OGROMNYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM15 min do Żukowa/ 10 min do Kartuz/ 35 min do GdańskaŚwietna lokalizacja! Idealne miejsce pod  pensjonat, dom opieki lub dom  dla dużej...

  • Dom Otomin ul. Słoneczna

    Otomin » ul. Słoneczna

    • 2 949 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 24 575 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Tylko z nami nie zapłacisz prowizji od zakupu! Wyjątkowa oferta dla osób, które marzą o komfortowym domu w spokojnej, zielonej okolicy z możliwością prowadzenia własnego biznesu w...

  • Dom Mikoszewo ul. Wczasowa

    Mikoszewo » ul. Wczasowa

    • 1 550 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM: na sprzedaż 3-kondygnacyjny (parter, I piętro, II piętro), jasny, ustawny, funkcjonalny, 7-pokojowy dom wolnostojący położony w Mikoszewie (powiat nowodworski, gmina Stegna)....

  • Dom Kolbudy rynek pierwotny ul. Lukrecjowa

    Kolbudy » ul. Lukrecjowa

    • 760 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 5 242 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom w urokliwej lokalizacji-nad jeziorem!Dom na sprzedaż, położony na prestiżowym „Osiedlu nad Jeziorem” w Kolbudach - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicach Trójm...

  • Dom Lublewo Gdańskie rynek pierwotny ul. Polna

    Lublewo Gdańskie » ul. Polna

    • 835 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 8 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedaży pozostały 2 lokale.  Jeden w cenie 835 000 drugi 885 000 Do sprzedania są trzy kameralne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w pięknym Lublewie...

  • Dom w Otominie Gdansk
    1 / 15
    Dom w Otominie Gdansk

    Otomin

    • 3 950 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 15 193 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Piękny Dom w Otominie . Dom oferuje niepowtarzalne doświadczenia i atmosferę, a także umożliwia spędzanie czasu w sposób komfortowy i luksusowy. Za oknami las Otomiński. Wzgórza m...

  • Dom Łapalice ul.

    Łapalice

    • 990 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedaż domu murowanego całorocznego w Łapalicach 100m od jeziora Rekowo Do sprzedania piękny dom mieszkalny położony w Łapalicach, zaledwie 80 metrów od brzegu jeziora Rekowo, w...

  • Dom Lublewo Gdańskie rynek pierwotny ul.

    Lublewo Gdańskie

    • 975 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 5 874 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    LOKALIZACJA:Słoneczne Lublewo - szczęśliwe życie w spokojnej okolicy pod Gdańskiem. Słoneczne Lublewo to nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych położone w malowniczym Lublewie Gd...

  • 1 / 4
    Sprzedam dom w stanie surowym zamkniętym / Okazja cenowa 15 km od...

    Lisewiec

    • 500 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 4 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SPRZEDAM DOM STAN SUROWY ZAMKNIĘTY / OKAZJA CENOWA, 15 KM OD GDAŃSKA . Sprzedamy dom w stanie surowym zamkniętym . Cena : 500 000 zł ....

  • Dom Kiełpino ul.

    Kiełpino

    • 1 950 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 8 945 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    LOKALIZACJA:Dom położony w malowniczej miejscowości Kiełpino, zaledwie kilka kilometrów od centrum Kartuz. To miejsce łączy spokój podmiejskiej wsi z szybkim dostępem do pełnej inf...

  • Dom Dzierżążno rynek pierwotny ul. Kartuska

    Dzierżążno » ul. Kartuska

    • 647 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 5 218 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W STANIE DEWELOPERSKIM, ODBIÓRY DO 31.10.2026, lokal 1.1LOKALIZACJADzierżążno to malownicza kaszubska wieś w gminie Kartuzy, położona zaledwie 5 km od K...

  • Dom Dzierżążno rynek pierwotny ul. Kartuska

    Dzierżążno » ul. Kartuska

    • 699 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 5 638 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W STANIE DEWELOPERSKIM,ODBIÓRY DO 31.10.2026, lokal 2.2LOKALIZACJADzierżążno to malownicza kaszubska wieś w gminie Kartuzy, położona zaledwie 5 km od Ka...

  • Dom Kolbudy rynek pierwotny ul. Lukrecjowa

    Kolbudy » ul. Lukrecjowa

    • 760 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 5 242 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Lisewiec
    1 / 3
    Dom Lisewiec

    Lisewiec

    • 766 056 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 6 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kontakt telefoniczny: [tel] ; [tel] Spółka NAD STAWAMI- oferuje Państwu energooszczędny dom w sercu natury, w nowoczesnym, piętrowym domu jednorodzinnym w Lisewcu, gmina Kolbudy o...

  • Dom Jankowo Gdańskie ul. Bursztynowe Wzgórza

    Jankowo Gdańskie » os. Bursztynowe

    • 1 250 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 10 163 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy na sprzedaż przestronny, komfortowy dom bliźniak o powierzchni użytkowej 123 m², położony na działce 523 m² w spokojnej i zielonej okolicy Jankowa Gdańskiego. To idealna...

  • Dom Sitno ul.

    Sitno

    • 389 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 975 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Kup działkę, a dom dopasowany do Twoich potrzeb postawimy w pół roku wraz z pozwoleniami!Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 684 m2 z domem modułowym PuzzleHouse.  Cena  za...

  • Dom Lisewiec ul. Potokowa

    Lisewiec » ul. Potokowa

    • 2 400 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 8 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 270m2 położony w malowniczej miejscowości Lisewiec niedaleko Kolbud, 10 km od trójmiejskiej obwo...

  • Dom Otomin ul.

    Otomin

    • 2 699 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 17 302 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    HOT OFERTA!! TYLKO U NAS!! ATUTY:- Dom z funkcją handlową- Otoczenie lasów i jeziora- Szybki dojazd do Gdańska LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w malowniczej miejscowości Ot...

  • Dom Lublewo Gdańskie rynek pierwotny ul.

    Lublewo Gdańskie

    • 1 200 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący