• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy do remontu Gdańsk

(2)
  • Dom wolnostojący z dużym potencjałem

    Gdańsk

    • 1 999 000 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 10 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marzysz o przestronnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Gdańska? Ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania.Na sprzedaż atrakcyjny d...

  • Dom Gdańsk Siedlce, Na Zboczu
    1 / 15
    Dom Gdańsk Siedlce, Na Zboczu

    Gdańsk

    • 1 599 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 11 028 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący w kameralnym położeniu z dala od ul. Armii Krajowej. Z dużym potencjałem zarówno pod inwestycję, dla rodziny dwupokoleniowej, ale także dla osób, które poszukują m...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom w Stegience - z działką 3600 m2!
    1 / 3
    Dom w Stegience - z działką 3600 m2!

    Stegienka

    • 389 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 863 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Dom Tczew ul. Armii Krajowej

    Tczew » ul. Armii Krajowej

    • 749 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM DO REMONTU + DZIAŁKA 1487 m2 w Tczewie na SuchostrzygachDOM: Na sprzedaż jednokondygnacyjny budynek mieszkalny wolnostojący, 4-pokojowy, do własnej aranżacji. Posadowiony na dz...

  • Dom Gdynia Redłowo ul. Mariana Mokwy

    Gdynia » Redłowo » ul. Mokwy

    • 3 900 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 7 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Cena podlega negocjacji!Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdyni - Redłowie, przy ul. Mariana Mokwy. To prestiżowa lokalizacja...

  • Dom Rumia ul. Królowej Jadwigi

    Rumia » ul. Królowej Jadwigi

    • 679 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 4 042 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    TYLKO U NASATUTY:- willowa okolica- salon, kuchnia, 3 sypialnie (możliwość przeniesienia kuchni w formie aneksu do salonu i zaadaptowania kuchni na kolejny pokój)- szybkie wydanie-...