• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Międzylesie
  • Krasne
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Dąbrowa Górnicza

(90)
  • Energooszczędny SmartDom

    Dąbrowa Górnicza

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy wiesz, że jednym kredytem 2% sfinansujesz zakup działki i budowę domu? Nie musisz posiadać wkładu własnego, wystarczy, że znajdziesz działkę do kwoty 150 000 zł Cała inwestyc...

  • Lokal użytkowy Centrum Dąbrowa Górnicza
    1 / 10
    Lokal użytkowy Centrum Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza

    • 759 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Komfortowe lokale użytkowe do wynajęcia w ścisłym centrum Dąbrowy Górniczej w ekskluzywnym biurowcu o pow. 1100 m2 przy ul. Augustynika 1A w Dąbrowie Górniczej. Ostatnie lokale: l...

  • Lokal Dąbrowa Górnicza Centrum, ul. Sienkiewicza
    1 / 16
    Lokal Dąbrowa Górnicza Centrum, ul. Sienkiewicza

    Dąbrowa Górnicza

    • 800 000 zł cena
    • 633 m2 powierzchnia
    • 1 264 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DĄBROWA GÓRNICZA – SIENKIEWICZA – OFERTA GODNA UWAGII Przedmiotem niniejszej oferty jest sprzedaż prawa wieczystego użytkowania gruntu, dwóch działek o numerach geodezyjnych 241 i...

  • Wirtualne biuro, adres dla firm w Dąbrowie Górniczej!
    Wirtualne biuro, adres dla firm w Dąbrowie Górniczej!

    Dąbrowa Górnicza

    • 150 zł cena
    • 3 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Poszukujesz skutecznego rozwiązania dla swojego biznesu? Oferujemy wirtualny adres dla Twojej firmy w biurowcu w Dąbrowie Górniczej, który pozwala na rejestrację firmy pod naszym a...

  • Sprzedam mieszkanie mydlice

    Dąbrowa Górnicza

    • 275 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Witam sprzedam mieszkanie Dąbrowa Górnicza Mydlice 48,5m2 ul Legionów Polskich na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku. Mieszkanie zadbane, słoneczne skierowane w kierunku południowo-w...

  • Do wynajęcia: lokal użytkowy (71,5 m2), Dąbrowa Górnicza.
    1 / 2
    Do wynajęcia: lokal użytkowy (71,5 m2), Dąbrowa Górnicza.

    Dąbrowa Górnicza

    • 2 100 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA: lokal użytkowy o powierzchni 71,5 m2, znajdujący się na parterze. Teren ogrodzony, osobne wejście (od ulicy). Istnieje możliwość ogrzewania lokalu poprzez centralne o...

  • DZIAŁKA LEŚNA
    1 / 15
    DZIAŁKA LEŚNA

    Dąbrowa Górnicza

    • 135 005 zł cena
    • 8 200 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę leśną . Działka się mieści Kuzniczka las koło Okradzionowa województwo śląskie szerokość ok 25m Pow 8200 m. kw Księga Wieczysta założona. Kupujący opłaca notariu...

  • Sprzedam dwa domy

    Dąbrowa Górnicza

    • 430 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 2 194 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dąbrowa Górnicza - Ząbkowice - dwa niezależne domy (120m2+ 76m2) Idealne dla rodziny wielopokoleniowej. Możliwość podziału działki - budowy domu, dojazd z dwóch stron. Możliw...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • DĄBROWA GÓRNICZA-GOŁONÓG-REZYDENCJA Z OGROMNYM POTENCJAŁEM
    1 / 8
    DĄBROWA GÓRNICZA-GOŁONÓG-REZYDENCJA Z OGROMNYM POTENCJAŁEM

    Dąbrowa Górnicza

    • 1 700 000 zł cena
    • 458 m2 powierzchnia
    • 3 712 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DĄBROWA GÓRNICZA – GOŁONÓG – PIĘKNY STYLOWY DOM Z WIELKIM POTENCJAŁEM ADAPTACYJNYM. Idealna propozycja dla klientów zainteresowanych zakupem bardzo dużego domu – typu rezydencja s...

  • Przetarg - ul. Starościńska

    Dąbrowa Górnicza » ul. Starościńska

    • 335 340 zł cena
    • 708 m2 powierzchnia
    • 474 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezydent Miasta Dąbrowy Górniczej ogłasza, że w dniu 9.06.2026 r. o godz. 12:00 w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej przy ul. Granicznej 21, odbędzie się pierwszy przetarg...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Działka Sarnów

    Sarnów

    • 318 500 zł cena
    • 6 370 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    na sprzedaż teren rolny o powierzchni 6370 m.kw i wymiarach 57x94x81x177 położony w Sarnowie gmina Psary. Działka jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego pod uprawę war...

  • 1 / 2
    Działka Sarnów

    Sarnów

    • 272 475 zł cena
    • 6 055 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 6055 m.kw i wymiarach 33m od ulicy i 182m w głąb działki, położona w Sarnowie gmina Psary. Działka jest objęta planem zagospodarowania prze...

  • Działka budowlana Dąbie
    1 / 16
    Działka budowlana Dąbie

    Psary

    • 400 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BĘDZIN- PSARY DĄBIE – DUŻA PARCELA BUDOWLANA - POLECAM Przedmiotem oferty jest sprzedaż parceli budowlanej złożonej z trzech działek geodezyjnych o łącznej powierzchni 2200m2, wym...

  • 1 / 3
    Działka Warężyn

    Warężyn

    • 1 200 000 zł cena
    • 10 394 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowa bezpośrednio przy drodze 86 w Warężynie gmina Siewierz powiat będziński. Powierzchnia 10394m2, wymiary 55x221. Teren płaski i prosty porośnięty trawą. Działka ob...

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Malinowice

    • 790 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 6 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Działka Sarnów

    Sarnów

    • 215 000 zł cena
    • 2 330 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sarnów gmina Psary, działka objęta miejscowym planem zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną z nieuciążliwymi usługami. Powierzchnia działki 2330m2 Wymiary: 30,05 m od wjazdu...

  • Malinowice, działka na osiedlu domów
    1 / 3
    Malinowice, działka na osiedlu domów

    Malinowice

    • 395 080 zł cena
    • 1 411 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Malinowice, działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, na osiedlu wśród nowych domów. Działka o powierzchni 1411m2, wymiarach 22,7m x 62m. Teren płaski, suchy, działka n...

  • Sala bankietowa do wynajecia w Gródkowie
    1 / 3
    Sala bankietowa do wynajecia w Gródkowie

    Psary

    • 2 900 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy na imprezy jednorazowe lub na dłuższy okres w Gródkowie o pow.160 m2 nadający się na każdą działalność , gastronomia, ciucholand, biuro nieruchomości, kręgi...

  • 1 / 3
    Działka Warężyn

    Warężyn

    • 330 000 zł cena
    • 2 984 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Warężyn gmina Siewierz, do sprzedaży działka o powierzchni 2984m2 i wymiarach 21m od ulicy i w głąb 142m. Działka jest płaska, prosta, pusta. Teren objęty planem zagospodarowania...

  • Działka Warężyn

    Warężyn

    • 399 000 zł cena
    • 7 973 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Kuźnica Piaskowa, duża działka rolno-budowlana, bardzo dobra lokalizacja pod względem dojazdu do trasy 86 i innych w kierunku Katowic, Warszawy, Częstochowy. Niedaleko też znajduje...

  • Warężyn działka rolno-budowlana
    Warężyn działka rolno-budowlana

    Warężyn

    • 300 000 zł cena
    • 2 984 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Warężyn gmina Siewierz, do sprzedaży działka o powierzchni 2984m2 i wymiarach 21m od ulicy i w głąb 142m. Działka jest płaska, prosta, pusta. Teren objęty planem zagospodarowania p...

  • Działka Goląsza

    Goląsza Dolna

    • 1 300 000 zł cena
    • 16 647 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Piękny teren na sprzedaż w Goląszy gmina Psary. Działka rolno-budowlana o powierzchni 1,6647m2, z widokiem na okolicę, z wjazdem z drogi publicznej asfaltowej, w której znajdują s...

  • Działka Psary

    Psary

    • 187 000 zł cena
    • 2 683 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Psary, działka rolno-budowlana o powierzchni 2683m2 i wymiarach 13,2m od wjazdu i 206m w głąb. Działka leży przy drodze publicznej asfaltowej, w której znajdują się woda, prąd i g...

  • Działka Grodków

    Grodków

    • 251 360 zł cena
    • 1 571 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Gródków gmina Psary, działka objęta miejscowym planem zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną z nieuciążliwymi usługami. Powierzchnia działki 1571m2 Wymiary 16m od wjazdu na...

  • Działka Psary

    Psary

    • 450 000 zł cena
    • 20 081 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Psary, działka rolno-budowlana na sprzedaż Powierzchnia 2,0081m2 tj. 2 hektary Wymiary 17,7m szerokości, długości 1134m. Działka jest objęta planem zagospodarowania przestrzenne...

  • Działka Psary

    Psary

    • 600 000 zł cena
    • 2 764 m2 powierzchnia
    • 218 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Psary, działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową z nieuciążliwymi usługami jako funkcja uzupełniającą. Powierzchnia 2764m2. Wymiary 18x153m, od wjazdu na działkę jest 1...

  • Dom Psary

    Psary

    • 320 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 162 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Psary. Na sprzedaż dom wolnostojący do kapitalnego remontu z możliwością jego rozbudowy. Powierzchnia domu 62m2, pokój kuchnia i łazienka oraz ganek. Dom wybudowany z cegły kryty...

  • Sala bankietowa do wynajecia
    1 / 2
    Sala bankietowa do wynajecia

    Psary

    • 2 500 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę salę na imprezy jednorazowe lub na dluzszy okres 180 m2 znajdujaca sie w Gródkowie nadającą sie na różną działalność np biuro nieruchomości, kwiaciarnię, biuro turystyczne...

  • Działka budowalno-rolna Kuźnica Piaskowa
    1 / 3
    Działka budowalno-rolna Kuźnica Piaskowa

    Warężyn

    • 350 000 zł cena
    • 2 769 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki: - 907/2 pod zabudowę jednorodzinną w Kuźnicy Piaskowej przy drodze ,działka rolno budowlana o powierzchni 1457m , długość 97m szerokość 15m . Media: woda, prąd i...

  • 1 / 2
    Nieruchomość niezabudowana - Malinowice

    Malinowice

    • 1 175 991 zł cena
    • 5 288 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Fundusz Górnośląski S.A. zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numeremKRS 0000042922, Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, Wydział VI...

  • Działka Psary

    Psary

    • 265 250 zł cena
    • 1 061 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Psary, działka budowlana o powierzchni 1061m2 w planie zagospodarowania przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Działka w bardzo dobrej lokalizacji, blisko jest do sklepu, szkoły...

  • Działka Malinowice

    Malinowice

    • 351 750 zł cena
    • 1 407 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Malinowice, działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, na osiedlu wśród nowych domów. Działka o powierzchni 1407m2, wymiarach 22,7m x 62m. Teren płaski, suchy, działka...

  • Działka Malinowice

    Malinowice

    • 297 000 zł cena
    • 3 490 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Malinowice, gmina Psary, na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 3490m2. Wymiary: od ulicy 16,4m, długość 180m, na końcu rozszerza się do 22m. Media: woda jest po stron...

  • NOWOCZESNE DOMY W OAZIE SPOKOJU
    1 / 8
    NOWOCZESNE DOMY W OAZIE SPOKOJU

    Preczów

    • 658 219 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 5 930 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Inwestycja 4jeziora położona jest w Preczowie, w gminie Psary. To spokojna okolica otoczona lasami, w której możesz cieszyć się zdrowym klimatem, a także korzystać z wielu miejsc r...

  • NOWOCZESNE DOMY W OAZIE SPOKOJU
    1 / 8
    NOWOCZESNE DOMY W OAZIE SPOKOJU

    Preczów

    • 746 152 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 6 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Działka Malinowice

    Malinowice

    • 299 100 zł cena
    • 997 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Malinowice, działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z nieuciążliwymi usługami jako funkcją uzupełniającą. Działka o powierzchni 997m2, wymiarach 27,2 x 37,4m. Teren jest...

  • Działka Malinowice

    Malinowice

    • 254 100 zł cena
    • 847 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Malinowice, działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z nieuciążliwymi usługami jako funkcją uzupełniającą. Działka o powierzchni 847m2, wymiarach 22,2 x 37,8m. Teren jest...

  • Działka Preczów

    Preczów

    • 520 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 434 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Preczów gmina Psary, duża działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną usytuowana przy drodze wewnętrznej we współwłasności na osiedlu domów jednorodzinnych nowych. Możliwość za...

  • Działka Preczów

    Preczów

    • 260 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 434 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Preczów gmina Psary, działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną usytuowana przy drodze wewnętrznej we współwłasności na osiedlu domów jednorodzinnych nowych. Powierzchnia dzi...

  • Dom Preczów

    Preczów

    • 657 426 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 977 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa inwestycja w Preczowie Domy w stanie surowym zamkniętym bez instalacji z gotową elewacją. na tym etapie inwestycji mamy do wyboru 9 budynków, każdy o powierzchni użytkowej 1...