• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tarnów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Wysoka

(1)
  • Apartament w domu nad jeziorem (100 m) - do zamieszkania
    1 / 12
    Apartament w domu nad jeziorem (100 m) - do zamieszkania

    Wysoka

    • 422 500 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Dom nad jeziorem z niezależnym apartamentem Budynek znajduje się na rozległej rekreacyjnie zabudowanej działce. Jest ona niezależną częścią kilkuhektarowego kompleksu leśno - pa...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie, Gorzów Wlkp - Śródmieście, 480 000 zł
    1 / 8
    Mieszkanie, Gorzów Wlkp - Śródmieście, 480 000 zł

    Gorzów Wielkopolski

    • 480 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 4 486 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie o powierzchni 107,49 m2 usytuowane na I piętrze w III kondygnacyjnej kamienicy położone w Gorzowie Wielkopolskim – Śródmieście. W sk...

  • Mieszkanie os Europejskie 49,68 Gorzów Wielkopolski sprzedam

    Gorzów Wielkopolski

    • 347 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Posiadam na sprzedaż mieszkanie w Gorzowie Wielkopolskim na os. Europejskim o powierzchni 49.86 m2 usytuowane na 2 piętrze. Budynek oddany do użytku w 2015r. Blok budnexu. Na po...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum
    1 / 14
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 559 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 356 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 76,24 m2 usytuowane na poziomie I piętra w II kondygnacyjnej kamienicy położone w Gorzowie Wielkopolskim - Centrum Miasta. W chwil...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski » Górczyn

    • 589 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 6 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kryswal Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 380 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 314 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • MIESZKANIE NA PARTERZE Z WIDOKIEM NA ZIELEŃ
    1 / 16
    MIESZKANIE NA PARTERZE Z WIDOKIEM NA ZIELEŃ

    Gorzów Wielkopolski

    • 485 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 60 m2 usytuowane na poziomie parteru w IV kondygnacyjnym bloku mieszkalnym wyposażonym w windę położone w Gorzowie Wielkopolskim –...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 365 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ! ! ! OFERTA ZAREERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Osiedle Staszica to jedna z najbardziej funkcjonalnych i dobrze skomunikowanych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego....

  • Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe Dolinki Gorzów
    1 / 11
    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe Dolinki Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 389 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    - MIESZKANIE 3 pokojowe na osiedlu Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim - Polecamy na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o pow. 46 m2 położone na 6 piętrze wieżowca z dwoma mieszkaniami...

  • KOMFORTOWE M3 NA OS. EUROPEJSKIM
    1 / 10
    KOMFORTOWE M3 NA OS. EUROPEJSKIM

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3-pokojowe na ul. Londyńskiej. Pow. 53,2 m2, II piętro. Luksusowe mieszkanie, jasne i przestrzenne. Świeżo po remoncie Stan idealny. Dobrze wypo...

  • Gotowe do wprowadzenia mieszkania 3 pokojowe
    1 / 14
    Gotowe do wprowadzenia mieszkania 3 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Zacisze w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie o pow. 60 m2 na 3 piętrze bloku 4-piętrowego nieopodal parku. Mieszkanie po remoncie: ś...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. słoneczne
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. słoneczne

    Gorzów Wielkopolski

    • 381 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 776 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    ! ! ! OFERTA ZAREZERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest na Osiedlu Słonecznym w Gorzowie Wielkopolskim spokojnym, zielonym i dobrze skomunikowa...

  • 3pok z pięknym widokiem przy parku na os. Dolinki
    1 / 5
    3pok z pięknym widokiem przy parku na os. Dolinki

    Gorzów Wielkopolski

    • 299 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe z aneksem kuchennym i balkonem o pow. 48mkw położone na 7 piętrze w bloku 10p. na os. Dolinki. Nowe drzwi wejściowe i okna PCV; reszta nadaje się do remontu....

  • 3 pok w nowym bloku z windą na Górczynie
    1 / 10
    3 pok w nowym bloku z windą na Górczynie

    Gorzów Wielkopolski

    • 417 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    UMOWA PRZEDWSTĘPNA. Mieszkanie o pow 48mkw, 3-pokojowe z aneksem kuchennym położone na 2 piętrze w 10-letnim bloku 5-piętrowym z windą na os. Manhattan. Składa się z salonu z aneks...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 12
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 449 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim – Śródmieście przy ulicy Walczaka - VILLA PARK, w nowoczesnej zabudowie mieszkaniowej. Lokalizacja zapewnia szyb...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 14
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ! ! ! OFERTA ZAREZERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest na dobrze znanym i cenionym osiedlu Staszica w Gorzów Wielkopolski. Okolica jest b...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 689 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 6 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Nieruchomość położona jest w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta. Bliskość sklepów, restauracji, punktów usługowy...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 14
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 449 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ! ! ! OFERTA ZAREZERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest na osiedlu Staszica w Gorzowie Wielkopolskim jednej z najlepiej skomunikowanych części...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Zawarcie
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Zawarcie

    Gorzów Wielkopolski

    • 345 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 510 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ! ! ! OFERTA ZAREERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest w Gorzowie Wielkopolskim w dzielnicy Zawarcie, przy ulicy Towarowej. To dobrze skomuniko...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 444 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 4 775 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest w samym sercu Gorzów Wielkopolski, w dzielnicy Śródmieście miejscu, które łączy miejski klimat z dostępem do terenów zielonych. W najbliższym...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 8
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 1 850 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 54m, Górczyn G. Roweckiego 2200 zł Do negocjacji alt text for imageOblicz koszt i ratę kredytu w 11 bankach >> PROMUJ ODŚWIEŻ Prywatne Cena za m²: 5537.04 zł/m² Pozi...

  • Mieszkanie 86m2 centrum
    Mieszkanie 86m2 centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 395 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 4 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w kamienicy 86m2 w centrum Gorzowa przy ulicy Wodnej. Mieszkanie posiada: trzy duże pokoje - jeden pokój z oszklonym balkonem, Dużą kuchnie, Łazienkę oraz...

  • Mieszkanie 3 pokojowe w centrum Gorzowa
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe w centrum Gorzowa

    Gorzów Wielkopolski

    • 319 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Mieszkanie o pow. 57,60 m2 na 1 piętrze kamienicy z czystą i odnowioną klatką schodową. Pomieszczenia: - sal...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. dolinki
    1 / 11
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. dolinki

    Gorzów Wielkopolski

    • 339 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    LOKALIZACJA Osiedle Dolinki to spokojna, zielona i dobrze skomunikowana część Gorzowa Wielkopolskiego. W bezpośredniej okolicy znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły,...

  • 3 pokojowe umeblowane mieszkanie Górczyn Gorzów
    1 / 11
    3 pokojowe umeblowane mieszkanie Górczyn Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 559 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z całym umeblowaniem, dostępne od ręki na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Polecamy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni prawie 57,34 m...

  • MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM
    1 / 13
    MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM

    Gorzów Wielkopolski

    • 430 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z ogródkiem na osiedlu Piaski w Gorzowie Wlkp. LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego na osiedlu Piaski...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 8
    Mieszkanie na wynajem

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 100 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 64,70 m2 znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku na os. Górczyn. Na metraż nieruchomości składają się trzy pokoje, widna kuchnia, przedpokój oraz łaz...

  • Mieszkanie w bloku 2018 r, winda, możliwy garaż
    1 / 11
    Mieszkanie w bloku 2018 r, winda, możliwy garaż

    Gorzów Wielkopolski

    • 659 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 692 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 68,66 m2, zlokalizowanego na os. Manhattan. Oferowany lokal położony na trzecim piętrze w niskim bloku,...

  • 2. piętro | 3 pokoje | 56 m² | balkon z widokiem na zieleń
    1 / 15
    2. piętro | 3 pokoje | 56 m² | balkon z widokiem na zieleń

    Gorzów Wielkopolski

    • 369 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    2. piętro | 3 pokoje | 56 m² | ul. Staffa | balkon z widokiem na zieleń | 369 000 zł Na sprzedaż jasne, słoneczne i bardzo ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², poło...

  • Mieszkanie Wawrów
    1 / 13
    Mieszkanie Wawrów

    Wawrów

    • 579 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Z OGRÓDKIEM | 2-POKOJOWE | NOWE BUDOWNICTWO | OS. MOJE BERMUDY LOKALIZACJA: Nieruchomość położona na nowoczesnym osiedlu Moje Bermudy w Wawrowie – tuż przy granicy Gorzowa Wielkop...