• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Opole

(43)
  • 1 / 2
    Mieszkanie Opole rynek pierwotny

    Opole

    • 535 293 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 044 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z ogromną przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowych, doskonale zlokalizowanych oraz starannie wykonanych mieszkań. Są one dostępne w różnych wariantach od 25 do 135 m2 pow...

  • Mieszkanie 72 m w centrum Opola
    Mieszkanie 72 m w centrum Opola

    Opole

    • 2 700 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę mieszkanie 72 m, 3 niezalezne pokoje, Wynajem od 15.04.20226. Cena 2400 zł + opłaty i kaucja. Mozną wynając też na pokoje. Więcej informacji pod tel.

  • Duże mieszkanie 3 pokojowe Opole, Bliskie Zaodrze

    Opole

    • 720 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 90 m2, położone na drugim piętrze w budynku wielorodzinnym na Bliskim Zaodrzu w Opolu. Mieszkanie o dużym potencjale z...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Górki rynek pierwotny

    Górki

    • 405 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dotyczy apartamentu z niezależnym ogrodem 92m. Do każdego lokalu przynależą dwa miejsca parkingowe. Droga osiedlowa (kostka brukowa), oświetlona latarniami led. Osiedle p...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Strzelce Opolskie

    • 410 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gogolin

    • 455 400 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krapkowice

    • 2 600 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Strzelce Opolskie

    • 399 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dobrzeń Wielki

    • 469 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krapkowice

    • 420 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 5 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lewin Brzeski

    • 417 960 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krapkowice

    • 380 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krapkowice

    • 2 400 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krapkowice

    • 2 400 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krapkowice

    • 2 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dobrzeń Wielki

    • 469 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • OZIMEK Jesionowe Zacisze - 64 m2 - 3 pokoje

    Ozimek » ul. Jesionowa

    • 469 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Jedyne takie miejsce w Ozimku!Jesionowe Zacisze – komfort, natura i nowoczesność w jednym!Wyobraź sobie mieszkanie, które łączy to, co najlepsze: nowoczesne technologie, przemyślan...

  • Mieszkanie na sprzedaż M107
    1 / 11
    Mieszkanie na sprzedaż M107

    Niemodlin

    • 439 810 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w cichej okolicy Niemodlinie na nowo powstającym osiedlu bloków przy ul. Chopina. Ekologiczne i wygodn...

  • Mieszkanie 3 pokoje, 2 piętro, 51,5m, balkon, piwnica.
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokoje, 2 piętro, 51,5m, balkon, piwnica.

    Zdzieszowice

    • 249 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zdzieszowice ul. Piastów 3 pokoje, 51,5m, 2 piętro. Cena: 249 000 zł – do negocjacji Przestań płacić za cudze mieszkanie. Zacznij budować coś swojego. Co miesiąc oddajesz pienią...

  • Nowy apartament z tarasem w Górkach.
    1 / 8
    Nowy apartament z tarasem w Górkach.

    Górki

    • 498 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWICJI BIURA NIERUCHOMOŚCI! Oferta objęta programem „Zamień stare na nowe”. Witam serdecznie. Zielone Górki to kameralne osiedle, obejmujące 16 nowoczesnych b...

  • Mieszkanie Lewin Brzeski

    Lewin Brzeski

    • 429 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,20 m, położone na parterze w Lewinie Brzeskim przy ul. Powstańców Śląskich. Układ mieszkania: - 3 niezależne poko...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dobrzeń Wielki

    • 449 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości