• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Pułtusk

(2)
  • Mieszkanie sprzedam
    1 / 8
    Mieszkanie sprzedam

    Pułtusk

    • 240 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku dwupiętrowym. Okna wychodzą na stronę wschodnio-zachodnią dużo słonka.Mieszkanie jest środkowe bardzo ciepłe. Duża szafa przesuwna w zabudow...

  • Zamienię lub sprzedam

    Pułtusk

    • 220 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 790 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zamienię mieszkanie dwupokojowe na 3 piętrze w bloku, na kawalerkę na parterze lub 1 piętro. Mieszkanie jest własnościowe ,wyszykowane , centralne ogrzewanie miejskie, blisko szkoł...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Radzymin Nieruchomości Sprzedam Przyjmę do sprzedaży Mieszkanie D...

    Radzymin

    • 240 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania na wynajem? Planujesz kupić dom, mieszkanie lub działkę? A może chcesz sprzedać nieruchomość? Nasza agencja nieruchomości Ci w tym pomoże - Radzymin - działka...

  • Mieszkanie dwupokojowe na wynajem
    Mieszkanie dwupokojowe na wynajem

    Nowe Miasto » ul. Kopernika

    • 6 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Stylowy apartament w wyremontowanej kamienicy w sercu warszawskiego Śródmieścia, 400 metrów od metra. Agencja Prestige Real Estate ma przyjemność zaprezentować stylowy apartament z...

  • 2pokojowe piękne mieszkanie w centrum Radzymina

    Radzymin

    • 2 850 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam 2 pokojowe gotowe do wynajmu po remoncie. Do tej pory zamieszkiwane przez właścicieli. Przytulne mieszkanie w Radzyminie na oś Reymonta. Winda. Duży pokój z...

  • Mieszkanie 2 pokoje po remoncie

    Radzymin

    • 2 100 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Zapraszam 2 pokojowe gotowe do wynajmu 40m2. Przytulne mieszkanie w Radzyminie na oś Reymonta po remoncie Duży pokój z otwartą kuchnią o pow. 20 m2 z wyjściem na balkon, s...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Serock

    • 460 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 14 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zegrze

    • 575 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 14 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Serock

    • 399 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wieliszew

    • 620 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Radzymin

    • 414 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Samotna singielka przy jachcie szuka
    1 / 15
    Samotna singielka przy jachcie szuka

    Jachranka

    • 284 360 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 9 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Serock

    • 447 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 095 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wyszków

    • 385 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Radzymin

    • 2 550 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Radzymin

    • 469 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Wynajem mieszkania Radzymin okolice os. Victoria
    1 / 11
    Wynajem mieszkania Radzymin okolice os. Victoria

    Radzymin

    • 3 200 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    WYNAJEM BEZPOŚREDNIO od właściciela Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 41,67 m² w Radzyminie, okolice os. Victoria. Mieszkanie znajduje się na d...

  • Wynajmę działkę letniskową z drewnianym domkiemw Jachrance
    1 / 14
    Wynajmę działkę letniskową z drewnianym domkiemw Jachrance

    Jachranka

    • 2 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę działkę letniskową od z drewnianym domkiem. Domek jest docieplony, przytulny, drewniany, umeblowany, z pełnym wyposażeniem. Całoroczny. Instalacja grzewcza, pralka, intern...

  • Wynajmę 2 pokojowe umeblowane w Wyszkowie 2 pietro
    1 / 5
    Wynajmę 2 pokojowe umeblowane w Wyszkowie 2 pietro

    Wyszków

    • 1 800 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na 2 pietrze 42.5m2 z oddzielną kuchnią, wc, łazienką. Wyposażone w meble kuchenne, lodówkę, mikrofalę, kuchnie gazową z piekarnikiem,oraz pralką,...

  • Nowa, niższa cena | 2 pokoje | Wieliszew | 40,5 m² | KW
    1 / 10
    Nowa, niższa cena | 2 pokoje | Wieliszew | 40,5 m² | KW

    Wieliszew

    • 399 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe w centrum Wieliszewa – idealne jako pierwsze mieszkanie lub inwestycja pod wynajem. Lokal o powierzchni 40,5 m² znajduje się na 3 piętrze kamera...

  • Do wynajęcia mieszkanie, świetna lokalizacja, nowy budynek
    1 / 13
    Do wynajęcia mieszkanie, świetna lokalizacja, nowy budynek

    Wyszków

    • 2 600 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie– spokojna okolica, świetna lokalizacja Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48 m² położone w Wyszkowie przy ul. 3 Maja 45. (Apartamenty nad Bugie...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 473 360 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pis...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 471 250 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

• 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 526 162 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Serock
    1 / 8
    Mieszkanie Serock

    Serock

    • 490 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2-pokojowe mieszkanie w centrum Serocka  Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,59 m2, położone na 2 piętrze w kameralnym, dwupiętrowym bloku, w centrum Serocka - t...

  • 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i parkingiem.
    1 / 9
    2-pokojowe mieszkanie z balkonem i parkingiem.

    Radzymin

    • 2 400 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Słowackiego w Radzyminie, około 20 km od Warszawy. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialn...

  • 1 / 3
    Mieszkanie na sprzedaż Maków Mazowiecki

    Maków Mazowiecki

    • 290 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż widne i wyremontowane mieszkanie 36m2 w centrum Makowa, przy ulicy 1 Maja 9. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni,...

  • 2-pok. mieszkanie Radzymin Victoria + parking

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 465 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 342 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy do sprzedaży przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 41,5 m², położone na 2 piętrze na osiedlu Viktoria w Radzyminie. Lokal jest ciepły i słoneczny, posiada balkon or...

  • Mieszkanie do wynajęcia
    1 / 3

    Nowe

    Mieszkanie do wynajęcia

    Maków Mazowiecki

    • 1 300 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia w Makowie Mazowieckim 38m2,mieszkanie czyste ciepłe.Koszt wynajmu 1300 plus czynsz i kaucja.