• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Wieliczka

(125)
  • Mieszkanie Wieliczka

    Wieliczka

    • 423 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie. Metraż 46m2 - Pokój z aneksem kuchennym, sypialna, łazienka, hol i balkon. Wieliczka Park to kameralne, strzeżone osiedle położone w Czarnoc...

  • Mieszkanie Wieliczka ul. Bolesława Wstydliwego

    Wieliczka » ul. Bolesława Wstydliwego

    • 2 600 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy ofertę wynajmu nowoczesnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 50 m². Lokal znajduje się na pierwszym piętrze nowego apartamentowca z windą przy ul. Bolesła...

  • SPRZEDAZ DOMU OKOLICE WIELICZKI
    SPRZEDAZ DOMU OKOLICE WIELICZKI

    Wieliczka

    • 650 000 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 1 885 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom ORCHIDEA jest w zabudowie wolnostojącej, studnia . Budowany z najlepszych materiałów w stanie deweloperskim - do wykończenia według własnego uznania. Podpiwniczony - w przyziem...

  • Działka mieszkaniowo-usługowa
    Działka mieszkaniowo-usługowa

    Wieliczka

    • 2 500 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 472 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka mieszkaniowo usługowa Wieliczka na początku ulicy Krakowskiej i powierzchni 5000 m2, 35 m2 x 140 m2, media w okolicy, Mozliwośc wybudowania 2600 PUM. Działka nadaje się...

  • dom orchidea okolice Wieliczki
    dom orchidea okolice Wieliczki

    Wieliczka

    • 1 800 000 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 5 218 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    : DOM ORCHIDEA w zabudowie wolnostojącej ,ogrodzony +studnia . + przydomowa oczyszczalnia .Najlepsze materiały w stanie deweloperskim - wykończenie według własnego uznani...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Czarnochowice

    Czarnochowice

    • 579 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż nowe, wykończone 4 pokojowe mieszkanie o metrażu 61m2. Na mieszkanie składa się pokój z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, garderoba, łazienka, hol i 42m2 ogródek. Mie...

  • Prawne

    Chorągwica

    • 220 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dzialke budowlana 10 ar w cichej miejscowosci Choragwica 3km od Wieliczki dzialka znajduje sie w bardzo ladnym miejscu slonecznym droga ma wspoludzial do drogi prad blis...

  • Sprzedam dzialke

    Chorągwica

    • 220 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dzialke budowlana w miejscowosci Choragwica trzy km do Wieliczki blisko przystanek pks w ladnym slonecznym miejscu blisko las cisza udzial w drodze

  • Dzialka budowlana polozona w miejscowosci Choragwica ladny widok...

    Chorągwica

    • 220 000 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 22 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka budowlana 10 arow w miejscowosci Choragwica blisko las dzialka sloneczna udzial w drodze przynalezny do dzialki

  • Mieszkanie Czarnochowice

    Czarnochowice

    • 559 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowe, wykończone 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 59m2. W wyposażeniu wanna spa z hydromasażem i kominek elektryczny. Na mieszkanie składa się pokój z aneksem kuchen...

  • Mieszkanie Czarnochowice

    Czarnochowice

    • 490 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o metrażu 55,5m2, położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku. Na mieszkanie składa się hol, łazienka pokój z aneksem kuchennym, 3 sypialnie i...

  • Mieszkanie Czarnochowice

    Czarnochowice

    • 460 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 53,7m2. Na mieszkanie składa się hol, łazienka pokój z aneksem kuchennym, 2 sypialnie i 9m2 balkon. Położone na 2 piętrze. Stan dewelo...

  • Mieszkanie Czarnochowice

    Czarnochowice

    • 423 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 46m2, na które składa się pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, hol i balkon. Kameralne, strzeżone osiedle położone jest w...

  • Dzialka budowlana na sprzedaz

    Chorągwica

    • 150 000 zł cena
    • 1 020 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka polozona w miejscowosci Choragwica 6 km od Wieliczki dzialka wpelni budowlana blisko lasu droga przynalezna do dzialki gaz prad ale nie podlaczony w slonecznym miejscu pol...

  • Dom Tomaszkowice

    Tomaszkowice

    • 1 350 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 10 385 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zapraszamy do zapoznania się z tą unikatową ofertą. Na ten moment Naszym zdaniem nie znajdziecie Państwo z powiecie wielickim porównywalnej oferty jeśli chodzi o zastosowanie pro-e...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Czarnochowice

    • 2 150 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Działka Przebieczany

    Przebieczany

    • 260 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w kształcie prostokąta o szerokości około 20 metrów. Dojazd drogą prywatną przez osiedle domów jednorodzinnych o szerokości 6 metrów. Wjazd na działkę od strony północno...

  • Dom bliźniak
    1 / 17
    Dom bliźniak

    Tomaszkowice

    • 850 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Czarnochowice

    • 570 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Czarnochowice

    • 599 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS4 - Królewska
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Działka Przebieczany

    Przebieczany

    • 360 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka o powierzchni około 30 arów z czego 11 ar przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną oznaczoną w MPZP symbolem MN ( zabudowa jednorodzinna wolnostojąca i bliźniacza). Wjazd na...

  • 1 / 4
    Dom Przebieczany rynek pierwotny

    Przebieczany

    • 920 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 4 694 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wygodny dom na 8 arowej działce w Przebieczanach 4 km od granicy Wieliczki. Budynek o powierzchni użytkowej około 196,98 m2 wraz z garażem na dwa samochody. Budowany z betonu kom...

  • Chorągwica-dom działką 29 ar -z pozwolenie na budowe
    1 / 16
    Chorągwica-dom działką 29 ar -z pozwolenie na budowe

    Chorągwica

    • 650 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży Chorągwica za Wielicką - z pozwoleniem na budowe nowego domu o pow. 120 m2 + 29 ar nieruchomości -budowlano -rolna - sad z mediami na działce -położona przy drodze...

  • Mieszkanie Czarnochowice gm. Wieliczka
    1 / 10
    Mieszkanie Czarnochowice gm. Wieliczka

    Czarnochowice

    • 565 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 16 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2 pokoje/34m2/balkon/nowy blok/Czarnochowice. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie w nowym bloku z 2024 roku w Czarnochowicach (os. Verde). W skład lokalu wchodzi pokój...

  • Mieszkanie Czarnochowice gm. Wieliczka
    1 / 6
    Mieszkanie Czarnochowice gm. Wieliczka

    Czarnochowice

    • 517 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 15 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2 pokoje/33m2/ogródek/Czarnochowice. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie z ogródkiem w Czarnochowicach. W skład lokalu wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka z z WC, pr...

  • Dom Przebieczany gm. Biskupice
    1 / 13
    Dom Przebieczany gm. Biskupice

    Przebieczany

    • 1 640 000 zł cena
    • 284 m2 powierzchnia
    • 5 775 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom 2 lokalowy na pięknej działce koło Wieliczki w osiedlu domów jednorodzinnych. Powierzchnia użytkowa całego domu 284 m2 - każdy lokal po 142 m2. W każdym segmencie jest: na pa...

  • Lokal Czarnochowice

    Czarnochowice

    • 5 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal usługowo-produkcyjny o pow. 320m2. Większość pomieszczeń o wysokości 3m. Ogrzewanie Gazowe, posadzka niepaląca, nośna, oświetlenie LED, instalacja elektryczn...

  • 1 / 4
    Działka Tomaszkowice

    Tomaszkowice

    • 450 000 zł cena
    • 1 030 m2 powierzchnia
    • 437 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10,3a, położona w miejscowości Tomaszkowice, gmina Biskupice, tylko 2 km od Wieliczki. Nieruchomość znajduje się w cichym, spoko...

  • Działka Chorągwica

    Chorągwica

    • 540 000 zł cena
    • 2 703 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna, duża Widokowa działka budowlana o pow. 27,03a. Polecamy, urokliwą działkę o pow. 27a, położoną w miejscowości Chorągwica, tylko 4 km od Wieliczki. Media: Prąd na...

  • Dom Tomaszkowice rynek pierwotny

    Tomaszkowice

    • 850 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 6 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA BEZ PROWIZJI I PCC !!! Solidne domy budowane w technologii tradycyjnej na zacisznych działkach w Tomaszkowicach około 4 km od Rynku w Wieliczce. Domy budowane wg proj...

  • 1 / 4
    Działka Przebieczany

    Przebieczany

    • 218 000 zł cena
    • 908 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Działka w Przebieczanach to nie tylko idealne miejsce na budowę domu, ale również inwestycja w przyszłość. Przebieczany oferują spokojne życie w...

  • Dom Przebieczany rynek pierwotny

    Przebieczany

    • 899 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 916 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Domy już wybudowane . Zgoda na użytkowanie wydana przez PINB! Domy wybudowane wg projektu DOMY W KLEMATISACH 23B - powierzchnia użytkowa 130,01 ( całkowita 136 - skosy minima...

  • Działka Przebieczany

    Przebieczany

    • 390 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 387 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka prawie idealna! Kształt prostokąta o szerokości około 22 metrów i długości około 45 metrów. Dłuższym bokiem wzdłuż drogi dojazdowej. Wjazd na działkę od strony wschodnie...

  • Mieszkanie idealne dla pary lub pod wynajem.

    Czarnochowice

    • 515 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie, znajdujące się na zamkniętym osiedlu w podkrakowskich Czarnochowicach, przy południowej granicy Krakowa, w cichym i spokojnym miejsc...

  • Dom bliźniak
    1 / 17
    Dom bliźniak

    Tomaszkowice

    • 950 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 589 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości