• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Wieliczka

(125)
  • Nieruchomość - Wieliczka

    Wieliczka

    • 1 194 800 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 8 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk Masy upadłości ogłasza, że do dnia 20 lutego 2026 r. godzina 12:00 można składać pisemne oferty na zakup nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym stanowiący...

  • Mieszkanie Wieliczka ul. Krakowska

    Wieliczka » ul. Krakowska

    • 450 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Wieliczce, w pobliżu ul. Krakowskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkan...

  • Działka Wieliczka

    Wieliczka

    • 1 700 000 zł cena
    • 2 396 m2 powierzchnia
    • 710 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowa Premium w Wieliczce - inwestycja komercyjna z potencjałem Lokalizacja i podstawowe dane Adres: Wieliczka Powierzchnia działki: 2...

  • Dom Wieliczka Centrum

    Wieliczka

    • 3 999 999 zł cena
    • 371 m2 powierzchnia
    • 10 782 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    TYLKO U NAS! Do sprzedania kamienica o pow. 370,78m 2 plus strych położona przy ul. Sikorskiego. Nieruchomość położona na działce o pow. 3,33a. Kamienica nadaje się do g...

  • Loakle usługowo-handlowe od 65m2 Łąkowa 15 Wieliczka
    1 / 9
    Loakle usługowo-handlowe od 65m2 Łąkowa 15 Wieliczka

    Wieliczka

    • 3 900 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Witam, Parter - 125m2,65m2 piętro 125m2,65m2, drugie piętro - 125m2,65m2 Budynek w Wieliczce przy głównej trasie Kraków- Bochnia. W budynku winda, wentylacja i klimatyzacja, monit...

  • Podnajme pomieszczenie
    1 / 2
    Podnajme pomieszczenie

    Wieliczka

    • 600 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę pomieszczenie do przechowania rzeczy. Miejscowość 10 km od Wieliczki , osobne wejście

  • Duża działka 93 ary
    1 / 13
    Duża działka 93 ary

    Wieliczka

    • 997 000 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bezpośrednio duża, piękna, zielona działka w cichej spokojnej miejscowości Sieraków o powierzchni 94 arów w tym 50 ary to część budowlana i szerokości 50 metrów. Dobr...

  • Dom Wieliczka

    Wieliczka

    • 1 100 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 11 579 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Definito Nieruchomości i Geodezja przedstawia Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży urokliwego domu jednorodzinnego z działką o powierzchni 0,90 ha, usytuowanego w malowniczej okolicy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 650 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Stare Miasto
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 770 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości Andrzej Majewski
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wieliczka

    • 920 000 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 3 899 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wieliczka

    • 870 000 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 4 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Wieliczka

    • 444 444 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Biuro Nieruchomości Andrzej Majewski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Wieliczka

    • 820 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 10 513 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Biuro Nieruchomości Andrzej Majewski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 730 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Wieliczka

    • 1 349 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 10 458 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wieliczka

    • 1 290 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 1 499 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 12 923 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka » ul. Jaworowa

    • 800 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS4 - Królewska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 710 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 034 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości