• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Zgierzem

(1 084)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Biała

    • 110 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 2 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Konstantynów Łódzki

    • 960 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 5 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Florentynów

    • 750 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Stryków

    • 3 499 900 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 17 073 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Jedyny taki dom w Grotnikach!!
    1 / 20
    Jedyny taki dom w Grotnikach!!

    Grotniki

    • 1 150 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 9 427 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie dla ciebie ! M2 w Konstantynowie
    1 / 20
    Mieszkanie dla ciebie ! M2 w Konstantynowie

    Konstantynów Łódzki

    • 316 360 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie/lokal na sprzedaż w kamienicy Łódź Bałuty
    Mieszkanie/lokal na sprzedaż w kamienicy Łódź Bałuty

    Łódź

    • 190 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Tylko u nas. NOWA CENA. MIESZKANIE/LOKAL/BIURO/SALON Łódź Bałuty Na sprzedaż inwestycyjne mieszkanie pod wynajem? Lokal usługowy, salon kosmetyczny? A może Twoje nowe biuro? Sam...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Cyprianów

    • 990 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 5 531 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Konstantynów Łódzki

    • 1 500 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 9 741 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ARLI Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Aleksandrów Łódzki

    • 450 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 895 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Zamieszkaj w sercu Kanzas ! Jedyne na 1 piętrze !
    1 / 20
    Zamieszkaj w sercu Kanzas ! Jedyne na 1 piętrze !

    Konstantynów Łódzki

    • 348 360 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Świetny rozkład w Centrum Konstantynowa
    1 / 16
    Świetny rozkład w Centrum Konstantynowa

    Konstantynów Łódzki

    • 364 360 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Konstantynów Łódzki

    • 1 199 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 8 385 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Konstantynów Łódzki

    • 880 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Stryków

    • 1 900 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 10 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Re/Max Smart
    Biuro nieruchomości

  • ! OKAZJA ! 3-pokojowe mieszkanie – Łódź Dąbrowa / Tatrzańska
    1 / 11
    ! OKAZJA ! 3-pokojowe mieszkanie – Łódź Dąbrowa / Tatrzańska

    Łódź

    • 1 600 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2,usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie jest w pełni wyposażone kuchenka gazowa,czajnik, lodówka,...

  • Działka leśna na rekreację w Grabinie w gminie Zadzim
    Działka leśna na rekreację w Grabinie w gminie Zadzim

    Grabina

    • 18 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka z nasadzeniem sosny przy drodze głównej na początku Grabiny w otoczeniu lasów i innych domków. Przy drodze wodociąg i słup energii elektrycznej. W części dalszej od drogi d...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Księży Młyn ul. ks.bp. Wincentego Tymieni...

    Łódź » Widzew » ul. Wincentego

    • 1 700 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49 m2, znajdujące się na drugim piętrze zabytkowego budynku usytuowanego na Księżym Młynie w inwestycji 'U Scheiblera'. M...

  • Atrakcyjna lokalizacja, duże okna wystawowe, sprzedam lokal
    1 / 4
    Atrakcyjna lokalizacja, duże okna wystawowe, sprzedam lokal

    Łódź

    • 1 200 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej okazji - nabycia lokalnego handlowo-usługowego o niepowtarzalnych walorach, znajdującego się przy jednej z głównych ulic miasta. Po gruntow...

  • Działka Stryków ul.

    Stryków

    • 70 687 190 zł cena
    • 415 807 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działki inwestycyjne w Strykowie i w Warszewicach.Przedmiotem sprzedaży są działki inwestycyjne położone w Strykowie w pobliżu ul. Targowej.Łączna powierzchnia do zakup...