• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Zgierzem

(1 084)
  • Kawalerka po remoncie w centrum Łodzi
    Kawalerka po remoncie w centrum Łodzi

    Łódź

    • 169 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 8 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Dwie bliźniacze inwestycyjne mikrokawalerki z antresolami, świeżo po generalnym remoncie, centralne ogrzewanie, Śródmieście, KW. Można kupić pojedynczo (każda po 169000 tys.) lub...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Konstantynów Łódzki

    • 512 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Sanie

    • 680 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • M3 w zielonej Okolicy ! Bratoszewskiego
    1 / 19
    M3 w zielonej Okolicy ! Bratoszewskiego

    Aleksandrów Łódzki

    • 349 360 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 279 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Aleksandrów Łódzki

    • 990 000 zł cena
    • 227 m2 powierzchnia
    • 4 362 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Lutomiersk

    • 250 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 682 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    Dom Łódź Śródmieście

    Łódź » Śródmieście

    • 14 600 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 3 477 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Oferujemy do sprzedaży kamienicę przedwojenną położoną w ścisłym centrum Łodzi. Obecnie budynek ma powierzchnię 4000m2 istnieje możliwość rozbudowy ok 1500m2 - pozwolenie Cena...

  • Hotel Daria, dworek- zabytek
    1 / 10
    Hotel Daria, dworek- zabytek

    Łódź

    • 7 999 999 zł cena
    • 912 m2 powierzchnia
    • 8 772 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam obiekt mieszkalno-pensjonatowy wraz z zabudowaniami gospodarczymi, garaże ,warsztat, stajnia , siodlarnia , stróżówka Budynek wpisany do rejestru zabytków . / kubaturowo,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Aleksandrów Łódzki

    • 1 349 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 7 665 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Konstantynów Łódzki

    • 599 000 zł cena
    • 226 m2 powierzchnia
    • 2 651 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Ustronie

    • 320 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom 83m2 i warsztat 200m2 - idealna lokalizacja!
    1 / 20
    Dom 83m2 i warsztat 200m2 - idealna lokalizacja!

    Stary Adamów

    • 1 799 360 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 16 817 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Budowlana + grunt bez konieczności bycia Rolnikiem
    1 / 6
    Budowlana + grunt bez konieczności bycia Rolnikiem

    Parzęczew

    • 150 000 zł cena
    • 19 100 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Przed prezentacją podpisywany jest PROTOKÓŁ PRZEKAZANIA INFORMACJI O NIERUCHOMOŚCI. Mam przyjemność zaoferować Państwu działkę o pow. 1,9...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Aleksandrów Łódzki

    • 720 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 9 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Ruda-Bugaj

    • 850 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 15 179 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Rąbień AB

    • 1 180 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 7 663 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Łobódź

    • 1 070 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 9 908 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Krzywiec

    • 850 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 5 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Lipiny

    • 1 490 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 7 526 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Sanie

    • 610 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości