• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Zgierzem

(1 084)
  • 3 pokoje do remontu w Śródmieściu
    1 / 9
    3 pokoje do remontu w Śródmieściu

    Łódź

    • 26 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 343 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Prywatna Kamienica (Łódź) 3 pokoje w amfiladzie, kuchnia, łazienka, (76m) Ip. ul. Pomorska. Mieszkanie wymaga remontu po poprzednich lokatorach. Gaz z sieci miejskiej, istnieje moż...

  • Sprzedam 3 pokoje mieszkanie Karolew –Norwida hit komunikac
    1 / 12
    Sprzedam 3 pokoje mieszkanie Karolew –Norwida hit komunikac

    Łódź

    • 425 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Sprzedam wyłącznie BEZPOŚREDNIO 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 54,66 m2 zlokalizowane w wieżowcu na 9 piętrze przy ulicy Norwida (Karolew). Wystawa okien lokalu skierowana na 2 pr...

  • 7810m2/działka bud. 4965m2/2845m2LAS
    1 / 16
    7810m2/działka bud. 4965m2/2845m2LAS

    Kania Góra

    • 300 000 zł cena
    • 7 810 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) 7810m2/działka bud. 4965m2/2845m2LAS Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Oferujemy do sprzedaż...

  • 1 / 4
    Działka Lutomiersk ul. Kilińskiego

    Lutomiersk » ul. Kilińskiego

    • 270 000 zł cena
    • 1 970 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1970 m2 położoną w Lutomiersku (róg ulic KIlińskiego i Zielnej) - w powiecie pabianickim. Działka ma kształt prostokąta, jest og...

  • Syndyk sprzeda UDZIAŁ 1/6 w prawie własności LOKALU
    1 / 2
    Syndyk sprzeda UDZIAŁ 1/6 w prawie własności LOKALU

    Łódź

    • 71 014 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 1 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu sygn. akt LD1M/Gup-s/954/2023 Sądu Rejonowego dla Łodzi – Śródmieścia ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki udziału 1/6 częś...

  • Działka 2147m2 z MPZP//Staw//
    1 / 16
    Działka 2147m2 z MPZP//Staw//

    Anielin Swędowski

    • 180 000 zł cena
    • 2 147 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 2147 m2 w Anielinie S...

  • Wynajmę - nawiąże współpracę .
    1 / 10
    Wynajmę - nawiąże współpracę .

    Łódź

    • 17 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lub nawiąże współpracę . Teren 1310 metr/kw . Budynek parter 160 mtr/kw .Pierwsze piętro 160 metr/kw . Budynek posiada wszystkie media. Teren wy kostkowany / parking zewnęc...

  • Mieszkanie Łódź Stare Polesie ul. Gustawa Daniłowskiego

    Łódź » Polesie » ul. Daniłowskiego

    • 279 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Jeśli szukasz mieszkania blisko Parku na Zdrowiu, mamy dla Ciebie idealną propozycję! To przestronne mieszkanie o powierzchni 39,88 m² znajduje się w prestiżowej i cichej okolicy Ł...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Syndyk sprzeda udział 1/3 w mieszkaniu

    Łódź

    • 221 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 1 614 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    OGŁOSZENIE Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w postępowaniu upadłościowym sygn. akt LD1M/GUp/10/2023 zaprasza do udziału w konkursie...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie z pomieszczeniem garażowym

    Łódź

    • 1 140 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 7 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• DZIAŁKA 756m2/woda,prąd w drodze/KOTOWICE
    1 / 16
    DZIAŁKA 756m2/woda,prąd w drodze/KOTOWICE

    Kotowice

    • 60 000 zł cena
    • 756 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę 756m2 - wieś Kotowice gm. Zgierz -prąd w drodze -woda w drodze wymiary: 19m (szerokość) x 40m(głębokość) Dojazd drogą asfaltową. Na końcu działki w prawym nar...

  • DZIAŁKA 756m2/woda,prąd w drodze/KOTOWICE
    1 / 15
    DZIAŁKA 756m2/woda,prąd w drodze/KOTOWICE

    Gieczno

    • 60 000 zł cena
    • 756 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka inwestycyjna 9633m2 z magazynem 646m2
    1 / 6
    Działka inwestycyjna 9633m2 z magazynem 646m2

    Aleksandrów Łódzki

    • 1 250 000 zł cena
    • 9 633 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Mamy przyjemność zaoferować Państwu magazyn/hale o pow. uży...

  • WYNAJĘTE apartament typu m3 w centrum miasta z garażem
    1 / 16
    WYNAJĘTE apartament typu m3 w centrum miasta z garażem

    Łódź

    • 2 100 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA DO CZWARTKU 27 02 Uroczy apartament w centrum miasta Widzew Stary/Śródmieście Powierzchnia mieszkania ok 45m Pomieszczenia: # Kuchnia w aneksie z pokojem dziennym...

  • SPRZEDANE Mieszkanie Łódź Górna Rokicie
    1 / 10
    SPRZEDANE Mieszkanie Łódź Górna Rokicie

    Łódź

    • 482 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    SPRZEDANE mieszkanie po remoncie w walentynki Dziękujemy obu stronom transakcji za spotkanie na przekazaniu mieszkania oraz wizytę w kancelarii notarialnej na akcie sprzedaży mie...

  • Działka Łódź Śródmieście

    Łódź » Śródmieście

    • 23 000 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 1 643 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę pod zabudowę wielorodzinna w centrum Łodzi Przewidywany PUM +/- 12000 Więcej informacji Kontakt: Linda Twarowska [tel] LINK DO OFERTY:...

  • DZIAŁKA W OTULINIE LASU Budy Wolskie

    Budy Wolskie

    • 1 190 000 zł cena
    • 36 000 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka usytuowana na granicy lasu w miejscowości Budy Wolskie.Działka z dwóch stron granicy z Lasem Państwowym.Istnieje możliwość podziału na działki mniejsze.Obok&n...

  • 1 / 3
    Trzy w jednej! Perfekcyjna oferta super kształt

    Antoniew

    • 1 200 000 zł cena
    • 50 000 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Okazja! Do sprzedania duża działka rolna, 50 000 m2 (5 ha), która składa się z trzech działek, przy Lesie Bolimowskim, 50 km od Warszawy, blisko Żyrardowa, 2 km od zjazdu z A2. Ni...

  • Bezczynszowe Mieszkanie 71 m2 4 pokoje. garaż
    1 / 16
    Bezczynszowe Mieszkanie 71 m2 4 pokoje. garaż

    Stryków

    • 3 400 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry, oferta bezpośrednia. Przedstawiam Państwu ofertę na wynajem (nie wykluczam sprzedaży) mieszkania 70,65 mkw. Mieszkanie w Strykowie o pow. 70,65 m2 po generalnym remo...

  • Działka Ruda-Bugaj ul. Mała

    Ruda-Bugaj » ul. Mała