• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Zgierzem

(1 084)
  • Działka budowlana Jeżewo k/ Zgierza w lesie
    Działka budowlana Jeżewo k/ Zgierza w lesie

    Jeżewo

    • 214 500 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do zaoferowania dwie przylegające do siebie działki łącznie na 3300 m2 (jedna działka ma powierzchnię 1300 m2 a druga 2000 m2). Teren działki jest położony w leśnym otoczeniu w...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną - ogrodzona na Retkini
    1 / 16
    Sprzedam działkę rekreacyjną - ogrodzona na Retkini

    Łódź

    • 38 500 zł cena
    • 293 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka ROD - z altaną z tarasem 5x4 m2 , zagospodarowana - liczne nasadzenia : dwa rodzaje winorośli, drzewa owocowe: jabłonie - stare odmiany, śliwy, byliny, krzewy ozdobne, aro...

  • 1 / 3
    Działka Stare Skoszewy ul.

    Stare Skoszewy

    • 599 000 zł cena
    • 1 533 m2 powierzchnia
    • 391 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz wymarzonego miejsca na swój dom? Przy lesie, a może częściowo na jego terenie? Ta wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1533 m2 w miejscowości Skoszewy Stare czeka właś...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Aleksandrów Łódzki

    • 920 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 6 970 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Działki pod zabudowę jednorodzinną, Kwilno gmina Zgierz
    1 / 6
    Działki pod zabudowę jednorodzinną, Kwilno gmina Zgierz

    Kwilno

    • 75 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż urokliwie położone działki pod lasem, przeznaczone w planie przestrzennego zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną w Kwilnie, gmina Zgierz. Powierzchnia oferowanej...

  • Dom Ustronie

    Ustronie

    • 1 850 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 10 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wolnostojący z 2012 r. o pow. 180 m2 wykończony w wysokim standardzie, położony na działce o pow. 693 m2 w Zgierzu (obręb Ustronie) koło Grotnik. Na tereni...

  • działka ROD ŁÓDŻ, Aleja Unii Lubelskiej

    Łódź

    • 35 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    przedam prawa do działki na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych na terenie Łodzi, ul. Aleja Unii Lubelskiej o powierzchni 320 m2. Na działce znajduje się przyczepa kempingowa,...

  • BIUROWIRTUAL Wirtualne Biuro Łódź - adres dla firm
    1 / 2
    BIUROWIRTUAL Wirtualne Biuro Łódź - adres dla firm

    Łódź

    • 32 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biurowirtual wirtualne biuro to kompleksowe i elastyczne rozwiązanie dla firm i osób fizycznych, które chcą zyskać adres w samym centrum Łodzi,przy ulicy al. Tadeusza Kościuszki 80...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam mieszkanie 37 m2 - Drewnowska - ATAL
    Sprzedam mieszkanie 37 m2 - Drewnowska - ATAL

    Łódź

    • 560 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie nowe 37 m2 dwupokojowe , mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji z dużym balkonem - 4m2 , w nowo oddanym apartamentowcu przy ul. Drewnowskiej 43 .- deweloper...

  • Przytulne M-3 po remoncie 37m2 z balkonem

    Łódź

    • 318 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam przytulne, słoneczne mieszkanie na Dąbrowie o powierzchni 37,2 m2, salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój i balkon z wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Miesz...

  • Działka nad jeziorem w leśnym otoczeniu, pomost gratis
    1 / 3
    Działka nad jeziorem w leśnym otoczeniu, pomost gratis

    Łódź

    • 44 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuje działkę nad jeziorem Czarny Bród, miejscowość Trojaczek, gmina Piotrków Kujawski, działka przylega jednym bokiem do lasu, przy działce wodociąg i energia elektryczna, zagwa...

  • Nowy Apartament, Łódź Śródmieście, ul. Pomorska 45b/3
    1 / 16
    Nowy Apartament, Łódź Śródmieście, ul. Pomorska 45b/3

    Łódź

    • 654 999 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowoczesny Apartament na Sprzedaż w Centrum Łodzi Cena: 654 999 zł Metraż: 52,33 m2 Układ: 2 pokoje + balkon Ulica: Pomorska 45/47 Komórka: tak, ok. 3 m2 Forma: Pełna własność, k...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wiączyń Dolny

    • 1 690 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wiączyń Dolny

    • 2 000 000 zł cena
    • 38 714 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PPHU "Kałuccy"Domus Nieruchomości Jacek Kałucki
    Biuro nieruchomości

  • PARTER z ogrodem i miejscem parkingowym
    1 / 20
    PARTER z ogrodem i miejscem parkingowym

    Konstantynów Łódzki

    • 198 360 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 668 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Rąbień AB

    • 710 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 734 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Ruda-Bugaj

    • 756 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 6 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Łobódź

    • 420 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 353 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Rąbień AB

    • 1 650 000 zł cena
    • 281 m2 powierzchnia
    • 5 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Byszewy

    • 1 290 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 7 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości