• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tajęcina
  • Zbąszynek
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tarnowem

(474)
  • Komfortowe dom Bliźniak 147 m2 z garażem

    Wola Rzędzińska

    • 755 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 5 137 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu komfortowe, nowe domy w zabudowie bliźniaczej, które charakteryzują się wysokim standardem deweloperskim i znajdują się w bliskiej odległości od Tarnowa, zaledwie...

  • Działka- Jodłówka Wałki- Tarnów- Małopolska

    Jodłówka-Wałki

    • 168 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana w msc. Jodłówka-Wałki, k. Tarnowa.Powierzchnia działki to 12 arów. Nieruchomość wyróżnia się doskonałą lokalizacją oraz dogodnym dostępem do in...

  • Działka Rolno - Budowlana | Siemiechów | 12 ar
    1 / 4
    Działka Rolno - Budowlana | Siemiechów | 12 ar

    Siemiechów

    • 95 000 zł cena
    • 1 214 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Miejsce, w którym naprawdę chce się zamieszkać Działka rolno-budowlana o powierzchni 1214 m² w otoczeniu natury. Są miejsca, które od razu dają poczucie spokoju. Ta działka jest...

  • Mieszkanie Żabno
    1 / 15
    Mieszkanie Żabno

    Żabno

    • 386 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne mieszkanie deweloperskie, ul. 3 Maja, Żabno, powiat tarnowski - Centrum miasta Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m, położone w nowo powst...

  • Obiekt Tuchów

    Tuchów

    • 1 350 000 zł cena
    • 4 338 m2 powierzchnia
    • 312 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DUŻY OBIEKT MAGAZYNOWO-BIUROWY Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM - TUCHÓW, UL. KOLEJOWA Na sprzedaż rozległa nieruchomość magazynowo-biurowa położona w Tuchowie przy ul. Kolejowej 9A. To...

  • 1 / 4
    Obiekt Tuchów

    Tuchów

    • 2 900 000 zł cena
    • 1 081 m2 powierzchnia
    • 2 683 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ BIUROWO-HANDLOWA W ŚCISŁYM CENTRUM TUCHOWA Na sprzedaż duża nieruchomość biurowo-handlowa położona w samym sercu Tuchowa, przy ul. Mickiewicza 3. To wyjątkowa oferta d...

  • Obiekt Tuchów

    Tuchów

    • 1 850 000 zł cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 5 855 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    KAMIENICA BIUROWO-HANDLOWA W SERCU TUCHOWA - RYNEK Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość biurowo-handlowa położona bezpośrednio przy rynku w Tuchowie, przy ul. Rynek 20. To idealna p...

  • Obiekt Tuchów

    Tuchów

    • 435 000 zł cena
    • 965 m2 powierzchnia
    • 451 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    GOTOWY OBIEKT POD BIZNES LUB INWESTYCJĘ - TUCHÓW, UL. KOLEJOWAJeśli szukasz miejsca, które może od razu pracować i generować wartość, a nie kolejnego gruntu na kiedyś, ta nieruchom...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Pogórska wola

    Pogórska Wola

    • 750 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 8 065 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ - dom wolnostojący w trakcie budowy Lokalizacja: Pogórska Wola Cena: 750 tys. zł Na sprzedaż dom wolnostojący w trakcie budowy, realizowany w 2025 roku, położony w spok...

  • Obiekt Tuchów

    Tuchów

    • 1 900 000 zł cena
    • 421 m2 powierzchnia
    • 4 514 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ BIUROWO-HANDLOWA W CENTRUM TUCHOWA - UL. ZIELONA 2 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość biurowo-handlowa z historią, położona w ścisłym centrum Tuchowa. To doskonała pro...

  • Na sprzedaż dom z dużą działką – Bielcza, gmina Borzęcin
    1 / 11
    Na sprzedaż dom z dużą działką – Bielcza, gmina Borzęcin

    Bielcza

    • 320 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom z dużą działką – Bielcza, gmina Borzęcin Do sprzedaży dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Bielcza, w gminie Borzęcin (powiat brzeski). Nieruchomość obejm...

  • Działka budowlana Burzyn - gm. Tuchów!
    1 / 6
    Działka budowlana Burzyn - gm. Tuchów!

    Burzyn

    • 157 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Burzyn, w gminie Tuchów. Nieruchomość o powierzchni 10 ar, powierzchnia płaska o regularnym, kwadratowym kształcie...

  • Działka budowlana Koszyce Małe - gm. Tarnów!

    Koszyce Małe

    • 209 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 25 arów, położona w miejscowości Koszyce Małe, gmina Tarnów.Nieruchomość znajduje się w dobrej lokalizacji, w otoczeniu zabud...

  • Działka budowlana Dąbrowa Tarnowska, Leśna
    1 / 13
    Działka budowlana Dąbrowa Tarnowska, Leśna

    Dąbrowa Tarnowska

    • 199 000 zł cena
    • 1 650 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA 16,5 A Z PEŁNYM UZBROJENIEM - SPOKOJNA OKOLICA, UL. LEŚNA Położona w otoczeniu zieleni, na końcu cichej ulicy, a jednocześnie w granicach miasta - ta nieruchomość to prop...

  • Działka rolno-budowlana Milówka gm. Wojnicz
    1 / 7
    Działka rolno-budowlana Milówka gm. Wojnicz

    Milówka

    • 120 000 zł cena
    • 13 400 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka z prywatnym lasem modrzewiowym | WZ wydane | BEZ PROWIZJI Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można zwolnić? Gdzie cisza, natura i przestrzeń idą w parze z dobrym dojazdem? T...

  • Lokal użytkowy Żabno
    1 / 7
    Lokal użytkowy Żabno

    Żabno

    • 800 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal użytkowy na wynajem Żabno, blisko centrum. Na wynajem lokal użytkowy zlokalizowany w parterowym budynku, niemal w centrum miasta Żabno. Doskonałe położenie zapewnia łatwy d...

  • Dom w stanie deweloperskim.

    Wola Rzędzińska

    • 850 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do rezerwacji nowoczesnego, energooszczędnego domu wolnostojącego, położonego w malowniczej okolicy z widokiem na las, zaledwie 1 km od szkoły w Woli Rzędzińskiej i base...

  • Dom w Riverach 10 Stan deweloperski

    Zgłobice

    • 650 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowość na rynku pierwotnym w Koszyce Małe/ Zgłobice. Dom w stanie deweloperskim na działce 310 m² Powierzchnia użytkowa (bez schodów) 97,98 m² Powierzchnia netto domu bez garażu 86...

  • Działka budowlana Radlna gm. Tarnów
    1 / 9
    Działka budowlana Radlna gm. Tarnów

    Radlna

    • 210 000 zł cena
    • 1 673 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA CENA 199.000 zł Radlna gmina Tarnów Sprzedam działkę budowlaną. Powierzchnie 1673 m2. Nowe osiedle domów jednorodzinnych Media w zasięgu: prąd na działkach, woda w drodze,...

  • Działka budowlana Radlna gm. Tarnów
    1 / 9
    Działka budowlana Radlna gm. Tarnów

    Radlna

    • 179 000 zł cena
    • 1 510 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA CENA 179.000 zł !!! Radlna gmina Tarnów Sprzedam działkę budowlaną. Powierzchnie 1510 m2. Nowe osiedle domów jednorodzinnych Media w zasięgu: prąd na działkach, woda w drod...