• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Żukczyn
  • Piotroniowice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tarnowem

(474)
  • Działka budowlana Laskówka Chorąska

    Laskówka Chorąska

    • 99 000 zł cena
    • 1 220 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ofertą sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 12 arów, położona w miejscowości Laskówka Chorąska w powiecie dąbrowskim. Miejsce to nadaje się pod budowę własnego domu w oto...

  • Działka leśna Łukowa gm. Lisia Góra
    1 / 5
    Działka leśna Łukowa gm. Lisia Góra

    Łukowa

    • 19 000 zł cena
    • 2 650 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działki leśne w gm. Lisia Góra Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny pakiet działek położonych w miejscowości Łukowa w gminie Lisia Góra, w powiecie tarnowskim, a także udział w działce...

  • Dom Tarnowiec gm. Tarnów, Tarnowska
    1 / 15
    Dom Tarnowiec gm. Tarnów, Tarnowska

    Tarnowiec

    • 399 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 4 245 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM JEDNORODZINNY Z BUDYNKAMI GOSPODARCZYMI NA 9-AROWEJ DZIAŁCE W TARNOWCU Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana domem jednorodzinnym oraz budynkami gospoda...

  • Działka budowlana, Pasmo Brzanki Burzyn! OKAZJA
    Działka budowlana, Pasmo Brzanki Burzyn! OKAZJA

    Burzyn

    • 208 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana widokowa 25 ar – Burzyn, Pasmo Brzanki Oferuję wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 25 ar, położoną w malowniczej miejscowości Burzyn, w sercu...

  • Mieszkanie Dąbrowa Tarnowska, Zazamcze
    1 / 15
    Mieszkanie Dąbrowa Tarnowska, Zazamcze

    Dąbrowa Tarnowska

    • 168 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 7 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka w centrum Dąbrowy Tarnowskiej Na sprzedaż oferujemy kawalerkę o powierzchni 22.46 m2 z piwnicą 9.22 m2 znajdującą się na parterze dwupiętrowego bloku po termomodernizacji...

  • Mieszkanie Żabno
    1 / 15
    Mieszkanie Żabno

    Żabno

    • 400 710 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne mieszkanie deweloperskie 55,50 m, ul. 3 Maja, Żabno powiat tarnowski - Centrum miasta Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,50 m, położone w...

  • 1 / 4
    Na sprzedaż działka Dąbrówka Szczepanowska!

    Dąbrówka Szczepanowska

    • 210 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż – widokowa działka budowlana w Dąbrówce Szczepanowskiej (gm. Pleśna, pow. tarnowski), o powierzchni 33 ary. Najważniejsze atuty nieruchomości: Powierzchnia: 33 ar P...

  • Dom Tuchów, 158 m² stan surowy otwarty. Okazja!
    1 / 13
    Dom Tuchów, 158 m² stan surowy otwarty. Okazja!

    Tuchów

    • 449 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 2 842 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

     Dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym – Tuchów Powierzchnia użytkowa: 158 m² Powierzchnia działki: ok. 1150 m² + działka rekreacyjna 70 m² nad rzeczką Projekt: Dom w jaski...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Sieradza

    • 45 000 zł cena
    • 6 100 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam bez pośredników działkę rolną w miejscowości Sieradza-Fiuk o powierzchni 0,61 ha. Działka nr 308 Cena do negocjacji Tel. [tel]

  • Meszna Opacka, działka budowlana 8 ar, Tanio!

    Meszna Opacka

    • 44 500 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8 ar, położona w malowniczej i spokojnej części Mesznej Opackiej. To idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury, ciszę oraz kame...

  • Działka budowlana 12,5 ar w Woli Rzędzińskiej
    1 / 4
    Działka budowlana 12,5 ar w Woli Rzędzińskiej

    Wola Rzędzińska

    • 195 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 156 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Woli Rzędzińskiej – 12,5 ar Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 12,5 ar i wymiarach 34 x 37 m, położoną w malowniczej Woli Rzęd...

  • Działka Lisia Góra Brzozówka

    Lisia Góra

    • 635 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANO-USŁUGOWA W BRZOZÓWCE KOŁO TARNOWA - OK.7KM DO ŚCISŁEGO CENTRUM MIASTA. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano-usługową o powierzchni 0...

  • Dom Dąbrowa Tarnowska ul. Słoneczna

    Dąbrowa Tarnowska » ul. Słoneczna

    • 475 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 969 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM BLISKO RYNKU - DĄBROWA TARNOWSKA. Oferujemy do sprzedaży piętrowy dom jednorodzinny z garażem w bryle budynku, położony na działce o powierzchni 465m2 w Dąbrowie...

  • Nowoczesny dom rodzinny dom pod hikorą 2 wojnicz
    1 / 4
    Nowoczesny dom rodzinny dom pod hikorą 2 wojnicz

    Dębina Zakrzowska

    • 1 190 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 5 064 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowoczesny dom rodzinny „DOM POD HIKORĄ 2” Zamiana lub raty - możliwe Lokalizacja: Dębina Zakrzowska, Gmina Wojnicz PARAMETRY TECHNICZNE -Powierzchnia użytkowa: 177,35...

  • Na sprzedaż nowoczesna hala produkcyjna w Wojniczu

    Wojnicz » ul. Jagodowa

    • 20 000 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 4 082 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    1. OZNACZENIE NIERUCHOMOŚCINumery działek: 100/1, 100/2, 101, 106, 107 108/1, 108/2Obręb ewidencyjny: WojniczAdres: ul. Jagodowa 3, 32-830 Wojnicz2. SZCZEGÓŁOWY OPIS NIERUCHOMOŚCIP...

  • Działka budowlana Meszna Opacka 16 ar

    Meszna Opacka

    • 89 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1600 m², położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Meszna Opacka (gmina Tuchów, powiat tarnowski). ✅ Najważniejsze info...

  • Dom z dużą działką- inwestycja- Zgłobice- Tarnów

    Zgłobice

    • 825 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 313 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Inwestycja dom +działka o powierzchni 58 arów, położona w doskonałej lokalizacji w miejscowości Zgłobice, przy głównej trasie Tarnów- Kraków.Ta duża 58 arowa działka oferuje wiel...

  • Działka budowlana 36 ar, Tuchów Okazyjna cena !

    Tuchów

    • 168 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 36 ar – Tuchów, ul. Daleka – z widokiem na Pasmo Brzanki Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 36 ar, położona w malowniczej części Tuchowa, przy...

  • Dom Dąbrowa Tarnowska rynek pierwotny

    Dąbrowa Tarnowska

    • 469 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 1 646 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM DO WYKOŃCZENIA I WŁASNEJ ARANŻACJI Z GARAŻEM DWUSTANOWISKOWYM, IDEALNY DLA RODZINY - DĄBROWA TARNOWSKA, UL.GRUNWALDZKA. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny dom jed...

  • ul. Jagiellońska, Lokal handlowo-usługowy
    1 / 2
    ul. Jagiellońska, Lokal handlowo-usługowy

    Dąbrowa Tarnowska

    • 1 940 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem lokal o powierzchni 33,6 m², położony na parterze w pawilonie handlowym przy jednej z głównych ulic Dąbrowy Tarnowskiej – ul. Jagiellońskiej. Świetna lokalizacja zapewn...