• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Liksajny
  • Spręcowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tarnowem

(474)
  • Mieszkanie z ogródkiem w Niedomicach

    Niedomice

    • 220 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Z przyjemnością przestawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,32 m2 w Niedomicach. Nieruchomość mieści się na parterze, w jednopiętrowym zadbanym bloku z cegły- przy...

  • Dom w Żdżarach

    Żdżary

    • 315 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 3 316 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy Państwu na sprzedaż dom, położony w miejscowości Żdżary gm. Czarna, powiat dębicki, woj. podkarpackie na działce o powierzchni 12,52 ar. Działka w kształcie prostokąta. L...

  • Działka budowlana -Janowice, powiat tarnowski, gm. Pleśna

    Janowice

    • 75 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ? Na sprzedaż działka budowlana 19 ar – Janowice, gm. Pleśna (powiat tarnowski, Małopolska) Marzysz o własnym domu w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześ...

  • Działka budowlana w pełni uzbrojona

    Siedliska

    • 90 000 zł cena
    • 1 022 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka, w całości budowlana, o powierzchni 10,22 ar, położona w Siedliskach (województwo małopolskie, powiat tarnowski, gmina Tuchów). Nieruchomość obj...

  • Stylowy dom z wyposażeniem w Zbylitowskiej Górze

    Zbylitowska Góra

    • 460 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Szczegółowy opis: ✨ Oferujemy Państwu na sprzedaż dom parterowy, drewniano – murowany, ocieplony wełną mineralną i obłożony sidingiem, o powierzchni 60 m2, w pełni umeblowany (...

  • Działka budowlana -Ryglice 30,42 ary

    Ryglice

    • 157 000 zł cena
    • 3 042 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnej działki pod inwestycje? A może planujesz budowę domu? Ważna jest dla Ciebie cisza i spokój? Jeśli tak, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Ryglice położone są ok.2...

  • Działka budowlana do sprzedania
    Działka budowlana do sprzedania

    Wola Rzędzińska

    • 115 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    1 4 Jesteś właścicielem tego ogłoszenia. Oferta dodana 2025-12-10 13:58:54 Opcje dostępne tylko dla Ciebie: Zwiększ szanse na sprzedaż: Powiadom znajomych: lub wyślij im a...

  • Dom 115 m2 na dużej działce Łękawka
    1 / 16
    Dom 115 m2 na dużej działce Łękawka

    Łękawka

    • 850 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 7 392 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PRZESTRZEŃ SPOKÓJ GOTOWY DO ZAMIESZKANIA BLISKO TARNOWA I KRAKOWA Łękawka, gmina Tarnów, woj. małopolskie Powierzchnia domu: 115 m² Powierzchnia działki: 4000 m² Rynek wtórny Są...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rolno-budowlana Zalasowa gm. Ryglice
    Działka rolno-budowlana Zalasowa gm. Ryglice

    Zalasowa

    • 269 000 zł cena
    • 19 800 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,98 ha, położona w malowniczej i spokojnej okolicy, z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. To miejsce z ogromnym potencjałe...

  • Mieszkanie Tuchów, ul. Władysława Reymonta

    Tuchów » ul. Reymonta

    • 262 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 34 m² położone na 3 piętrze przy ul. Ulica Władysława Reymonta w Tuchowie, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal składa się z ustawnego, jasne...

  • Dom do zamieszkania z dużą działką - Gromnik, małopolskie
    1 / 16
    Dom do zamieszkania z dużą działką - Gromnik, małopolskie

    Gromnik

    • 699 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 884 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom do zamieszkania bez nakładów inwestycyjnych bezpośrednio od osoby prywatnej (bez udziału biura nieruchomości). W ofercie sprzedaży dom oddany do użytkowania w 2003 roku w Rzep...

  • Działka budowlana Rzuchowa 25 ar!

    Rzuchowa

    • 86 150 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 25 arów, położona w miejscowości Rzuchowa, w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość ma regularny kształt, co ułatwia jej...

  • Dom Skrzyszów 88 m, na 12 ar działce!

    Skrzyszów

    • 425 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 5 247 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej okolicy w Skrzyszowie, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 12 arów.Nieruchomość została odświeżona po remoncie, dzięk...

  • Działka rolno-budowlana Biadoliny Radłowskie gm. Wojnicz
    Działka rolno-budowlana Biadoliny Radłowskie gm. Wojnicz

    Biadoliny Radłowskie

    • 157 000 zł cena
    • 5 701 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    NOWA CENA !!! Działka z potencjałem w Biadolinach Radłowskich idealne miejsce na Twój dom! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 57 arów, położona w malowniczej miejscowo...

  • Dom Łękawka gm. Tarnów
    Dom Łękawka gm. Tarnów

    Łękawka

    • 3 500 000 zł cena
    • 1 754 m2 powierzchnia
    • 1 996 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupujacy nie płaci prowizji Zapraszamy do oglądania nieruchomości inwestycyjnej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Z dużym potencjałem. Obiekt w stanie deweloperskim. Łękawka gm....

  • Gotowy dom rodzinny w Wojniczu blisko A4!
    Gotowy dom rodzinny w Wojniczu blisko A4!

    Wojnicz

    • 599 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 3 503 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W galerii zdjęć mogą Państwo zobaczyć przykładową wizualizację aranżacji nieruchomości! Ten wolnostojący dom o powierzchni 171 m² to propozycja dla osób, które marzą o miejscu got...

  • Działka budowlana Łukowa gm. Lisia Góra
    1 / 15
    Działka budowlana Łukowa gm. Lisia Góra

    Łukowa

    • 115 000 zł cena
    • 1 387 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Trzy atrakcyjne działki budowlane w Łukowej Na sprzedaż prezentujemy trzy atrakcyjne działki z wydanymi warunkami zabudowy, położone w urokliwej i spokojnej miejscowości Łukowa, w...

  • Dom Stare Żukowice gm. Lisia Góra
    Dom Stare Żukowice gm. Lisia Góra

    Stare Żukowice

    • 550 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 3 354 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość z potencjałem dom + budynek warsztatowo-garażowy. Szukasz miejsca, które połączy komfort mieszkania z możliwością prowadzenia biznesu lub działalności hodowlanej? Ta...

  • Działka Budowlana Koszyce Małe, Gmina Tarnów.

    Koszyce Małe

    • 599 400 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 64 arów, położona w miejscowości Koszyce Małe, gmina Tarnów.Nieruchomość posiada korzystne warunki zabudowy oraz objęta jest miejscowym...

  • Nowoczesny dom – działka 1200 m2

    Wola Rzędzińska

    • 1 150 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 6 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom z poddaszem użytkowym – Tarnów / Wola Rzędzińska | działka 1200 m² Na sprzedaż dom jednorodzinny w trakcie realizacji, zlokalizowany na granicy Tarnowa i Woli Rzęd...