• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Tarnowem

(286)
  • Działka budowlana -Ryglice 30,42 ary

    Ryglice

    • 157 000 zł cena
    • 3 042 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnej działki pod inwestycje? A może planujesz budowę domu? Ważna jest dla Ciebie cisza i spokój? Jeśli tak, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Ryglice położone są ok.2...

  • Działka budowlana w pełni uzbrojona

    Siedliska

    • 90 000 zł cena
    • 1 022 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka, w całości budowlana, o powierzchni 10,22 ar, położona w Siedliskach (województwo małopolskie, powiat tarnowski, gmina Tuchów). Nieruchomość obj...

  • Działka budowlana -Janowice, powiat tarnowski, gm. Pleśna

    Janowice

    • 75 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ? Na sprzedaż działka budowlana 19 ar – Janowice, gm. Pleśna (powiat tarnowski, Małopolska) Marzysz o własnym domu w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześ...

  • Działka rolno-budowlana Zalasowa gm. Ryglice
    Działka rolno-budowlana Zalasowa gm. Ryglice

    Zalasowa

    • 269 000 zł cena
    • 19 800 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,98 ha, położona w malowniczej i spokojnej okolicy, z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. To miejsce z ogromnym potencjałe...

  • Działka budowlana Rzuchowa 25 ar!

    Rzuchowa

    • 86 150 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 25 arów, położona w miejscowości Rzuchowa, w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość ma regularny kształt, co ułatwia jej...

  • Działka rolno-budowlana Biadoliny Radłowskie gm. Wojnicz
    Działka rolno-budowlana Biadoliny Radłowskie gm. Wojnicz

    Biadoliny Radłowskie

    • 157 000 zł cena
    • 5 701 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    NOWA CENA !!! Działka z potencjałem w Biadolinach Radłowskich idealne miejsce na Twój dom! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 57 arów, położona w malowniczej miejscowo...

  • Działka budowlana Łukowa gm. Lisia Góra
    1 / 15
    Działka budowlana Łukowa gm. Lisia Góra

    Łukowa

    • 115 000 zł cena
    • 1 387 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Trzy atrakcyjne działki budowlane w Łukowej Na sprzedaż prezentujemy trzy atrakcyjne działki z wydanymi warunkami zabudowy, położone w urokliwej i spokojnej miejscowości Łukowa, w...

  • Działka Budowlana Koszyce Małe, Gmina Tarnów.

    Koszyce Małe

    • 599 400 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 64 arów, położona w miejscowości Koszyce Małe, gmina Tarnów.Nieruchomość posiada korzystne warunki zabudowy oraz objęta jest miejscowym...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana z WZ, Koszyce Małe 12 ar!

    Koszyce Małe

    • 125 800 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Koszyce Małe 12 ar. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny, co znacznie przyspiesza proc...

  • Działka budowlana z WZ Koszyce Małe 16 ar!

    Koszyce Małe

    • 176 500 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Koszyce Małe. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny, co znacznie przyspiesza proces rea...

  • Działka budowlano-zagrodowa Poręba Radlna!

    Poręba Radlna

    • 319 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlano - zagrodowa o powierzchni 38 arów, położona w miejscowości Poręba Radlna, w gminie Tarnów, z dogodnym dojazdem do Tarnowa.30 arów stanowi część zagrod...

  • Działka budowlana w Nowej Jastrząbce!

    Nowa Jastrząbka

    • 95 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowalne w miejscowości Nowa Jastrząbka, gm. Lisia Góra – idealne zarówno pod budowę domu, jak i jako inwestycja.Łączna powierzchnia: 78 ar (7 800 m²) Nierucho...

  • Na sprzedaż działka budowlana w Nowej Jastrząbce!!

    Nowa Jastrząbka

    • 95 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Na sprzedaż działka budowlana w Nowej Jastrząbce!

    Nowa Jastrząbka

    • 95 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana w Nowej Jastrząbce!

    Nowa Jastrząbka

    • 95 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Na sprzedaż działka budowlana w Nowej Jastrząbce!

    Nowa Jastrząbka

    • 99 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana w Nowej Jastrząbce!

    Nowa Jastrząbka

    • 99 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowalne w miejscowości Nowa Jastrząbka, gm. Lisia Góra – idealne zarówno pod budowę domu, jak i jako inwestycja.Łączna powierzchnia: 78 ar (7 800 m²)Nieruchom...

  • Działka budowlana Lichwin - gm. Pleśna!

    Lichwin

    • 99 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Lichwin, w gminie Pleśna. Działka ma powierzchnię 9 arów i jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, co d...

  • Działka budowlana Lichwin - gm. Pleśna!

    Lichwin

    • 89 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Lichwin, w gminie Pleśna.Działka ma powierzchnię 9 arów i jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, co da...

  • 3 działki rolne na sprzedaż | Skrzyszów | 1,56 ha

    Skrzyszów

    • 89 000 zł cena
    • 15 632 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż pakiet trzech działek rolnych o łącznej powierzchni 1,56 ha, położonych na terenie Skrzyszowa. Nieruchomości znajdują się w różnych częściach miejscowości. Oferta skier...