• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Tarnowem

(285)
  • Działka pod inwestycje
    1 / 5
    Działka pod inwestycje

    Zgłobice

    • 825 000 zł cena
    • 7 300 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w Zgłobicach koło Tarnowa o powierzchni 73 arów. Atrakcyjny teren dla inwestora pod zabudowę jednorodzinną. Działka leżąca w terenach objętych mi...

  • Działka rolna
    1 / 5
    Działka rolna

    Smyków

    • 89 500 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna  55 arów, położona w miejscowości Smyków gm. Radgoszcz, w samym środku kompleksu leśnego. Polecana dla osób lubiących spędzać czas na łonie natury, ciszę i spokój....

  • Widokowa działka budowlana Łukowa- gm. Lisia Góra!
    1 / 7
    Widokowa działka budowlana Łukowa- gm. Lisia Góra!

    Łukowa

    • 157 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 22 arów, położona w miejscowości Łukowa, zaledwie kilka minut od Tarnowa. Nieruchomość ma kształt prostokąta, co ułatwia jej...

  • Widokowa działka budowlana Łukowa- gm. Lisia Góra!
    1 / 5
    Widokowa działka budowlana Łukowa- gm. Lisia Góra!

    Łukowa

    • 260 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 24 arów, położona w miejscowości Łukowa, zaledwie kilka minut od Tarnowa. Nieruchomość ma kształt prostokąta, co ułatwia jej...

  • Działka usługowa Wierzchosławice

    Wierzchosławice

    • 449 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Wierzchosławice – działka handlowo usługowa w centrum Wierzchosławic, o powierzchni 26 arów. Działka zlokalizowana jest przy głównej drodze przy rondzie z którego rozchodzą się dro...

  • Działka
    Działka

    Tarnowiec

    • 230 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam sprzedam działkę w Tarnowcu o powierzchni 24 ary wraz z drogą dojazdową 3 ary zlokalizowane w spokojnej okolicy z pięknym widokiem ,blisko kościół sklep-restauracja, basen i...

  • Działka budowlana Siemiechów gm. Gromnik
    1 / 8
    Działka budowlana Siemiechów gm. Gromnik

    Siemiechów

    • 130 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twoje miejsce z widokiem na Tatry Lokalizacja: Siemiechów, gm. Gromnik, powiat tarnowski (małopolskie) Wyobraź sobie poranek na własnym tarasie. Cisza. Świeże powietrze. Kawa w...

  • Działka budowlana Radlna gm. Tarnów
    Działka budowlana Radlna gm. Tarnów

    Radlna

    • 85 000 zł cena
    • 1 237 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radlna gmina Tarnów Sprzedam 3 działki budowlane, położone obok siebie. Powierzchnie 1237 m2. Nowe osiedle domów jednorodzinnych Media w zasięgu: prąd na działkach, woda w drodze...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Rzuchowa gm. Pleśna
    1 / 7
    Działka budowlana Rzuchowa gm. Pleśna

    Rzuchowa

    • 188 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nowość !!!!! Działka budowlana Rzuchowa gmina Pleśna!!! Twoje miejsce na ziemi: Uzbrojona działka 13 arów w Rzuchowej! Szukasz idealnego balansu między szybkim dostępem do mias...

  • Działka rolno-budowlana Siemiechów gm. Gromnik
    1 / 11
    Działka rolno-budowlana Siemiechów gm. Gromnik

    Siemiechów

    • 145 000 zł cena
    • 4 681 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Tatry na horyzoncie - widokowa działka na sprzedaż! Lokalizacja: Siemiechów, gm. Gromnik, powiat tarnowski To idealne miejsce dla osób, które marzą o przestrzeni, ciszy i pięknyc...

  • Działka budowlana Zwiernik gm. Pilzno
    1 / 14
    Działka budowlana Zwiernik gm. Pilzno

    Zwiernik

    • 79 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZWIERNIK, GM. PILZNO - DZIAŁKI BUDOWLANE W SPOKOJNEJ OKOLICY Zwiernik to nieduża, malownicza miejscowość położona w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim, gminie Pilzno....

  • Działka w Woli Rzędzińskiej!

    Wola Rzędzińska

    • 165 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 10 arów zlokalizowana w spokojnej i zielonej okolicy Woli Rzędzińskiej, z szybkim dojazdem do Tarnowa. Działka 10 ar ( w tym droga 2 ary )Teren je...

  • Działka w Woli Rzędzińskiej!

    Wola Rzędzińska

    • 165 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 10 arów zlokalizowana w spokojnej i zielonej okolicy Woli Rzędzińskiej, z szybkim dojazdem do Tarnowa. Działka 10 ar ( w tym droga 2 ary ) Teren j...

  • Działka w Woli Rzędzińskiej!

    Wola Rzędzińska

    • 165 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Woli Rzędzińskiej!

    Wola Rzędzińska

    • 165 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Woli Rzędzińskiej!

    Wola Rzędzińska

    • 165 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Widokowa działka pod zabudowę

    Łowczów

    • 119 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Polecamy do sprzedaży działkę widokową położoną w miejscowości Łowczów, gmina Tuchów, województwo małopolskie.Działka budowlana o powierzchni 1300 m. kw. położona na wzniesieniu z...

  • Sprzedam: działka rolno-bud.. Łukanowice Zgłobice

    Łukanowice

    • 164 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 32 ary, położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Łukanowice, gmina Wojnicz, powiat Tarnowski.Nieruchomość usytuowana...

  • Na sprzedaż działka 13 arów Łukanowice Zgłobice

    Łukanowice

    • 87 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana 13 arów – Łukanowice, gm. WojniczOferuję do sprzedaży działkę rolno-budowlaną o powierzchni 13 arów, położoną w spokojnej okolicy w miejscowości...

  • Na sprzedaż: działka Łukanowice Zgłobice 19 arów!

    Łukanowice

    • 87 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka rolno-budowlana o powierzchni 19 arów, położona w cichej i zielonej okolicy w miejscowości Łukanowice, w gminie Wojnicz (powiat tarnowski). Teren znajduje się...