• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nikielkowo
  • Wilkowisko
  • Grajewo +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tarnowem

(474)
  • Lokal użytkowy Dąbrowa Tarnowska, Nowa
    1 / 15
    Lokal użytkowy Dąbrowa Tarnowska, Nowa

    Dąbrowa Tarnowska

    • 2 900 000 zł cena
    • 654 m2 powierzchnia
    • 4 435 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek usługowy o szerokim potencjale inwestycyjnym Na sprzedaż oferujemy obiekt wolno stojący, budynek usługowy o uniwersalnym przeznaczeniu, idealny pod prowadzenie różnorodnej...

  • Działka  Lichwinie. Rolno-leśna, ‼️Nowa Cena ‼️
    1 / 12
    Działka Lichwinie. Rolno-leśna, ‼️Nowa Cena ‼️

    Lichwin

    • 259 900 zł cena
    • 47 500 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

     Działka rolno-leśna 4,75 ha – Lichwin, gm. Pleśna – 259 900 zł Na sprzedaż urokliwa działka rolno-leśna o powierzchni 4,75 ha (47 500 m²) położona w malowniczej miejscowości Lich...

  • Śmigno działka budowlana 10.08 ar
    1 / 4
    Śmigno działka budowlana 10.08 ar

    Śmigno

    • 115 000 zł cena
    • 1 008 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży są 4 działki budowlane położone w miejscowości Śmigno gm. Lisia Góra, 8 km od Tarnowa. Powierzchnia 10.08 ar, II, III, IV, V linia zabudowy. Działki posiada...

  • Nowa cena! Nowoczesny dom przy lesie – Łęki Dolne

    Łęki Dolne

    • 699 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cena: 699 000 zł Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony na wyjątkowej działce o powierzchni 43 ar, w malowniczej miejscowości Łęki Dolne (gmina P...

  • Działka na sprzedaż w Zgłobicach!! 240 tysięcy!!

    Zgłobice

    • 240 000 zł cena
    • 4 934 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka budowlana dla rolnika o powierzchni 49,34 ara, położona w miejscowości Zgłobice, gmina Tarnów, powiat tarnowski. Cena: 240 000 zł Najważniejsze informacje: po...

  • Działka w Zgłobicach na sprzedaż! 130 tyś!

    Zgłobice

    • 130 000 zł cena
    • 2 590 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka 23,44 ara położona w Zgłobicach (gmina Tarnów, powiat tarnowski). Cena: 120 000 zł. Działka budowlana dla rolnika, płaska, o regularnym, zbliżonym do kwadratu k...

  • Działka na sprzedaż w Zgłobicach! 120 tyś

    Zgłobice

    • 120 000 zł cena
    • 2 344 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę 23,44 ara w miejscowości Zgłobice (gmina Tarnów, powiat tarnowski). Cena: 120 000 zł. Działka budowlana dla rolnika, płaska, o kształcie zbliżonym do kwadratu. Poł...

  • Działka siedliskowa Grabno - gm. Wojnicz !
    1 / 7
    Działka siedliskowa Grabno - gm. Wojnicz !

    Grabno

    • 82 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka siedliskowa (częściowo zalesiona) położona w miejscowości Grabno, w gminie Wojnicz. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Osiedle Jagiellońskie, blok 1C mieszkanie L29
    1 / 2
    Osiedle Jagiellońskie, blok 1C mieszkanie L29

    Dąbrowa Tarnowska

    • 399 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 880 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    NIŻSZA CENA NOWE, MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM Z BALKONEM – DĄBROWA TARNOWSKA, UL. JAGIELLOŃSKA Na sprzedaż nowe, mieszkanie o powierzchni 58,2 m², położone na trzecim pięt...

  • Osiedle Jagiellońskie, blok 1C mieszkanie L30
    1 / 6
    Osiedle Jagiellońskie, blok 1C mieszkanie L30

    Dąbrowa Tarnowska

    • 449 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    NOWE, MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM Z BALKONEM – DĄBROWA TARNOWSKA, UL. JAGIELLOŃSKA Mamy dla Państwa w ofercie na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się na...

  • Działka leśna Grabno - gm. Wojnicz!
    1 / 6
    Działka leśna Grabno - gm. Wojnicz!

    Grabno

    • 87 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Las na sprzedaż – Grabno, gm. Wojnicz ! Na sprzedaż las – działka rolno leśna położona w miejscowości Grabno, w gminie Wojnicz. Część leśna stanowi 44 ary z powierchcni całkowitej...

  • 48 ar | MN – idealna podziałowa inwestycja

    Koszyce Wielkie

    • 500 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kup 48 ar – sprzedaj 5 działek! | Gotowy zysk w Koszycach Wielkich. Na sprzedaż duża, budowlana działka inwestycyjna o powierzchni 48 ar, położona w Koszycach Wielkich przy ul. A...

  • Dom Wola Rzędzińska | Okazja | 299 000zł

    Wola Rzędzińska

    • 299 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 738 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom do remontu w Woli Rzędzińskiej – świetna lokalizacja blisko Tarnowa. Twoja przestrzeń do własnej aranżacji! Oferujemy dom do remontu z ogromnym potencjałem w spokojnej, zielone...

  • Sprzedaż budynku, Ryglice, tarnowski, małopolska
    1 / 4
    Sprzedaż budynku, Ryglice, tarnowski, małopolska

    Ryglice

    • 305 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 050 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Oferujemy do sprzedaży budynek , w którym znajduje się lokal mieszkalny o powierzchni ok.100 mkw. po kapitalnym remoncie . Budynek do którego są przyłą...

  • Atrakcyjna działka 9 ar Wola Rzędzińska

    Wola Rzędzińska

    • 299 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 333 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Są działki… i są miejsca z potencjałem.Szukasz miejsca, w którym możesz stworzyć dom dokładnie taki, jak chcesz – bez długich formalności i zbędnej biurokracji? Ta nieruchomość to...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA PRZY ASFALCIE OBJĘTA MPZP.
    1 / 5
    DZIAŁKA BUDOWLANA PRZY ASFALCIE OBJĘTA MPZP.

    Koszyce Małe

    • 39 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA PRZY ASFALCIE OBJĘTA MPZP. Do sprzedaży oferujemy działkę położoną w Koszycach Małych o powierzchni 0,10 ha. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowa...

  • Działka budowlana- Siemiechów- Małopolska
    1 / 7
    Działka budowlana- Siemiechów- Małopolska

    Siemiechów

    • 169 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję do sprzedaży działkę budowlaną w Siemiechowie, miejscowości położonej pomiędzy Zakliczynem a Gromnikiem w Powiecie Tarnowskim. Całkowita powierzchnia to ok. 26arów. Zl...

  • Działka budowlana
    1 / 5
    Działka budowlana

    Siemiechów

    • 220 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję do  sprzedaży działkę  budowlaną w Siemiechowie, miejscowości położonej pomiędzy Zakliczynem a Gromnikiem w Powiecie Tarnowskim. Całkowita powierzchnia  to ok. 32 ary....

  • Działka inwestycyjna - wysoki  i szybki zysk
    1 / 16
    Działka inwestycyjna - wysoki i szybki zysk

    Tarnowiec

    • 1 890 000 zł cena
    • 35 900 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Super okazja dla inwestora! Grunty z nasadzeniem jodłą kaukaską, która jest najczęściej wybieranym drzewkiem bożonarodzeniowym. Nasadzenia kilkuletnie z możliwością rozpoczęcia wyc...

  • Rozpoczętą budową domu parterowego
    1 / 9
    Rozpoczętą budową domu parterowego

    Zgłobice

    • 899 999 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 4 737 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Rozpoczęta Budowa Domu Parterowego – Koszyce Małe/Zgłobice Zapraszamy do zakupu rozpoczętej budowy parterowego domu jednorodzinnego, położonego w spokojnej i prestiżowej okolicy n...