• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Malcanów
  • Sząbruk
  • Piotroniowice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tarnowem

(474)
  • Działka usługowa Wierzchosławice

    Wierzchosławice

    • 449 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Wierzchosławice – działka handlowo usługowa w centrum Wierzchosławic, o powierzchni 26 arów. Działka zlokalizowana jest przy głównej drodze przy rondzie z którego rozchodzą się dro...

  • Działka
    Działka

    Tarnowiec

    • 230 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam sprzedam działkę w Tarnowcu o powierzchni 24 ary wraz z drogą dojazdową 3 ary zlokalizowane w spokojnej okolicy z pięknym widokiem ,blisko kościół sklep-restauracja, basen i...

  • Działka budowlana Siemiechów gm. Gromnik
    1 / 8
    Działka budowlana Siemiechów gm. Gromnik

    Siemiechów

    • 130 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twoje miejsce z widokiem na Tatry Lokalizacja: Siemiechów, gm. Gromnik, powiat tarnowski (małopolskie) Wyobraź sobie poranek na własnym tarasie. Cisza. Świeże powietrze. Kawa w...

  • Nowe mieszkanie 2-pokojowe – 35,17 m², Dąbrowa Tarnowska
    1 / 10
    Nowe mieszkanie 2-pokojowe – 35,17 m², Dąbrowa Tarnowska

    Dąbrowa Tarnowska

    • 267 292 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,17 m², w stanie deweloperskim, zlokalizowane na 1. piętrze kameralnego osiedla przy ul. Jagiellońskiej 54B w Dąbrowie Tarn...

  • Dom Dąbrowa Tarnowska
    Dom Dąbrowa Tarnowska

    Dąbrowa Tarnowska

    • 489 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 3 677 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM NA SPRZEDAŻ oferta na wyłączność naszego biura! Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony zaledwie 4 km od Dąbrowy Tarnowskiej w samym centrum...

  • Działka budowlana Radlna gm. Tarnów
    Działka budowlana Radlna gm. Tarnów

    Radlna

    • 85 000 zł cena
    • 1 237 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radlna gmina Tarnów Sprzedam 3 działki budowlane, położone obok siebie. Powierzchnie 1237 m2. Nowe osiedle domów jednorodzinnych Media w zasięgu: prąd na działkach, woda w drodze...

  • Działka budowlana Rzuchowa gm. Pleśna
    1 / 7
    Działka budowlana Rzuchowa gm. Pleśna

    Rzuchowa

    • 188 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nowość !!!!! Działka budowlana Rzuchowa gmina Pleśna!!! Twoje miejsce na ziemi: Uzbrojona działka 13 arów w Rzuchowej! Szukasz idealnego balansu między szybkim dostępem do mias...

  • Działka rolno-budowlana Siemiechów gm. Gromnik
    1 / 11
    Działka rolno-budowlana Siemiechów gm. Gromnik

    Siemiechów

    • 145 000 zł cena
    • 4 681 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Tatry na horyzoncie - widokowa działka na sprzedaż! Lokalizacja: Siemiechów, gm. Gromnik, powiat tarnowski To idealne miejsce dla osób, które marzą o przestrzeni, ciszy i pięknyc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Zwiernik gm. Pilzno
    1 / 14
    Działka budowlana Zwiernik gm. Pilzno

    Zwiernik

    • 79 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZWIERNIK, GM. PILZNO - DZIAŁKI BUDOWLANE W SPOKOJNEJ OKOLICY Zwiernik to nieduża, malownicza miejscowość położona w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim, gminie Pilzno....

  • Dom Żdżary gm. Czarna
    1 / 15
    Dom Żdżary gm. Czarna

    Żdżary

    • 699 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 4 263 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowe domy położone blisko lasu! Idealne miejsce dla osób, które chcą zamieszkać blisko natury, w komfortowym i nowoczesnym domu! Lokalizacja: Żdżary. gm. Czarna powiat dębicki, p...

  • Działka w Woli Rzędzińskiej!

    Wola Rzędzińska

    • 165 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 10 arów zlokalizowana w spokojnej i zielonej okolicy Woli Rzędzińskiej, z szybkim dojazdem do Tarnowa. Działka 10 ar ( w tym droga 2 ary )Teren je...

  • Działka w Woli Rzędzińskiej!

    Wola Rzędzińska

    • 165 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 10 arów zlokalizowana w spokojnej i zielonej okolicy Woli Rzędzińskiej, z szybkim dojazdem do Tarnowa. Działka 10 ar ( w tym droga 2 ary ) Teren j...

  • Działka w Woli Rzędzińskiej!

    Wola Rzędzińska

    • 165 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Woli Rzędzińskiej!

    Wola Rzędzińska

    • 165 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Woli Rzędzińskiej!

    Wola Rzędzińska

    • 165 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Mieszkanie Żabno
    1 / 14
    Mieszkanie Żabno

    Żabno

    • 274 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne mieszkanie deweloperskie 36,60 m, ul. 3 Maja, Żabno, powiat tarnowski - Centrum miasta Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,60 m, położone w...

  • Widokowa działka pod zabudowę

    Łowczów

    • 119 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Polecamy do sprzedaży działkę widokową położoną w miejscowości Łowczów, gmina Tuchów, województwo małopolskie.Działka budowlana o powierzchni 1300 m. kw. położona na wzniesieniu z...

  • Sprzedam: działka rolno-bud.. Łukanowice Zgłobice

    Łukanowice

    • 164 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 32 ary, położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Łukanowice, gmina Wojnicz, powiat Tarnowski.Nieruchomość usytuowana...

  • Na sprzedaż działka 13 arów Łukanowice Zgłobice

    Łukanowice

    • 87 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana 13 arów – Łukanowice, gm. WojniczOferuję do sprzedaży działkę rolno-budowlaną o powierzchni 13 arów, położoną w spokojnej okolicy w miejscowości...

  • Na sprzedaż: działka Łukanowice Zgłobice 19 arów!

    Łukanowice

    • 87 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka rolno-budowlana o powierzchni 19 arów, położona w cichej i zielonej okolicy w miejscowości Łukanowice, w gminie Wojnicz (powiat tarnowski). Teren znajduje się...