• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Bolewice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tarnowem

(474)
  • Nowoczesne mieszkania bezczynszowe koło Tarnowa!

    Koszyce Małe » ul. Brzozowa

    • 399 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Brzozowa Osiedle-nowoczesne, bezczynszowe mieszkania. Koszyce Małe koło Tarnowa Zamieszkaj komfortowo w zielonej, spokojnej okolicy. Brzozowa Osiedle to kameralna inwestycja w cich...

  • 1 / 4
    Działka budowlana na sprzedaż Szarwark

    Szarwark

    • 79 000 zł cena
    • 709 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana - szarwarkOferta na wyłączność w KNC NieruchomościNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Szarwark - w spokojnej, zielonej c...

  • Na sprzedaż działka budowlana - Szarwark

    Szarwark

    • 610 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana - SzarwarkOferta na wyłączność w KNC NieruchomościPrzedstawiamy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 5800 m², położoną w urokliwej miejscowości...

  • ul. Jagiellońska, Nowe, Umeblowane
    1 / 7
    ul. Jagiellońska, Nowe, Umeblowane

    Dąbrowa Tarnowska

    • 499 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    NOWE, UMEBLOWANE MIESZKANIE Z BALKONEM – DĄBROWA TARNOWSKA, UL. JAGIELLOŃSKA Na sprzedaż nowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 58,2 m², położone na trzecim piętrze now...

  • Apartament 88,41 m2 dwupoziomowy.
    1 / 11
    Apartament 88,41 m2 dwupoziomowy.

    Tarnowiec

    • 565 824 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 430 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalne mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni z bardzo dobrze skom...

  • Działka Ryglice 45 arów

    Ryglice

    • 99 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka 45 arów w Ryglicach – tylko 99 000 zł!Na sprzedaż oferujemy piękną, przestronną działkę o powierzchni 45 arów, położoną w malowniczych Ryglicach. To idealne miejs...

  • Dom Żabno, ul. Kilińskiego, 205 m2

    Żabno

    • 530 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 2 586 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Lokalizacja: Żabno, ul. KilińskiegoPowierzchnia: 205 m²Cena: 530 000 złUkład: 8 pokoi, 3 łazienki, duży budynek garażowy z kanałem, działka 10 arówStoję przy ulicy Kilińskiego w Ża...

  • Działka budowlana 34 ary w Bistuszowej

    Bistuszowa

    • 120 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cena: 120 000 złPowierzchnia działki: 34 aryLokalizacja: Bistuszowa, k. TuchowaWymiary działki: ok. 117 m x 28 mWydane warunki zabudowyNa sprzedaż działka położona w miejscowości B...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom z ogrodem na sprzedaż-Skrzyszów

    Skrzyszów

    • 529 000 zł cena
    • 227 m2 powierzchnia
    • 2 331 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM NA SPRZEDAŻ Skrzyszów małopolskieSkrzyszów 160 m² | 14 ar 529 000 zł Solidna konstrukcja: cegła i pustak. Nowy dach (więźba + blacha) Okna PCV (ok. 8 lat). Instalacje w m...

  • Działka Inwestycyjna Ryglice 74 a

    Ryglice

    • 1 184 000 zł cena
    • 7 400 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka inwestycyjna 74 ary – Ryglice Szukasz gruntu pod pewny biznes? To oferta, która może zagwarantować sukces Twojej inwestycji! Na sprzedaż świetnie położona działk...

  • Działka Ryglice 77 arów

    Ryglice

    • 160 000 zł cena
    • 7 700 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa działka 77 arów – RygliceMarzysz o domu z pięknym widokiem i ciszą wokół? Ta działka to strzał w dziesiątkę!Na sprzedaż oferujemy przepięknie położoną działkę o powierzc...

  • Mieszkanie z działką 5a- Łęg Tarnowski

    Łęg Tarnowski

    • 579 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 6 095 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    OFERTA SPECJALNA!Dla mieszkań zarezerwowanych do końca czerwca 2026 - pergola tarasowa GRATIS!Nowoczesne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej - II etap inwestycji przy ul. Witosa w Ł...

  • Stylowy dom z wyposażeniem w Zbylitowskiej Górze
    1 / 15
    Stylowy dom z wyposażeniem w Zbylitowskiej Górze

    Zbylitowska Góra

    • 460 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Szczegółowy opis: Oferujemy Państwu na sprzedaż dom parterowy, drewniano – murowany, ocieplony wełną mineralną i obłożony sidingiem, o powierzchni 60 m2, w pełni umeblowany (sprz...

  • Dom Śmigno gm. Lisia Góra
    1 / 15
    Dom Śmigno gm. Lisia Góra

    Śmigno

    • 250 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 1 852 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z potencjałem w centrum Śmigna Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący położony w samym centrum miejscowości Śmigno, w gminie Lisia Góra, w powiecie tarnowskim. Nieruchomość us...

  • Dom w Lucernie 5, 1200 m2 działka

    Wola Rzędzińska

    • 940 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 7 122 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na pograniczu Tarnowa i Woli Rzędzińskiej, w otoczeniu leśnych brzózek i naturalnej zieleni, powstaje wyjątkowy dom. Usytuowany na przestronnej 12-arowej działce projekt zapewnia p...

  • Dom 140 m2 nowy stan deweloperski, 1000 m2 działka

    Wola Rzędzińska

    • 850 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego, który zostanie doprowadzony do stanu deweloperskiego w podwyższonym standardzie. Funkcjonalny układ pom...

  • Działka rolna- Grabno- Wojnicz- Małopolska
    1 / 6
    Działka rolna- Grabno- Wojnicz- Małopolska

    Grabno

    • 30 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży działka rolna w miejscowości Grabno, gm. Wojnicz, Małopolska. Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 76 arów, położona w malowniczej miejscowości Grabno. Działka nie...

  • Twoje miejsce na dom – płaska, prostokątna działka
    1 / 11
    Twoje miejsce na dom – płaska, prostokątna działka

    Smyków

    • 88 000 zł cena
    • 2 010 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu w spokojnej, zielonej okolicy? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną w...

  • Działka rolna- Grabno- Wojnicz- Małopolska
    1 / 10
    Działka rolna- Grabno- Wojnicz- Małopolska

    Grabno

    • 40 000 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży działka rolna w miejscowości Grabno, gm. Wojnicz, Małopolska. Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 93 ary, położona w malowniczej miejscowości Grabno. Działka nie...

  • Nowy dom parterowy z antresolą.

    Wola Rzędzińska

    • 1 050 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 5 586 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom parterowy z antresolą – nowa inwestycja na granicy Tarnowa i Woli Rzędzińskiej. (Ostatni dom)Rozpoczynamy budowę wyjątkowego, parterowego domu jednorodzinnego z antr...