• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tarnów +20 km
  • Nikielkowo
  • Wilkowisko
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tarnowem

(474)
  • Lokal handlowo-usługowy
    1 / 6
    Lokal handlowo-usługowy

    Koszyce Wielkie

    • 7 700 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Atrakcyjny lokal 140 m² – Koszyce Wielkie, ul. Szkolna (Przy A4) Szukasz idealnego miejsca na swój biznes? Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni...

  • Dom w cichej okolicy
    1 / 15
    Dom w cichej okolicy

    Łęki Dolne

    • 410 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w miejscowości Łęki Dolne (39-221), gmina Pilzno, powiat dębicki, województwo podkarpackie. Komfortowa przestrzeń dla rodziny –...

  • Działka budowlana na sprzedaż
    1 / 7
    Działka budowlana na sprzedaż

    Żdżary

    • 119 000 zł cena
    • 1 113 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż – 3 działki budowlane przy lesie Położone w spokojnej, zielonej okolicy, bezpośrednio przy lesie. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, kontaktu z naturą i je...

  • Działka rolno-budowlana Szynwałd gm. Skrzyszów
    1 / 15
    Działka rolno-budowlana Szynwałd gm. Skrzyszów

    Szynwałd

    • 99 000 zł cena
    • 1 935 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka na sprzedaż Szynwałd, gm. Skrzyszów Na sprzedaż działka położona w miejscowości Szynwałd, w gminie Skrzyszów, tuż przy granicy ze Skrzyszowem. Nieruchomość objęta jest...

  • Dom idealny dla dużej rodziny w Tuchowie!
    1 / 16
    Dom idealny dla dużej rodziny w Tuchowie!

    Tuchów

    • 570 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom przy ul. Zielonej w Tuchowie oferuje Ci aż 171,3 m² powierzchni użytkowej, mądrze rozplanowanej na kilku poziomach. Posadowiony na optymalnej, 7,7 arowej działce, daje wystarcz...

  • Zbylitowska Góra, Mieszkanie z ogródkiem, Gotowe
    1 / 10
    Zbylitowska Góra, Mieszkanie z ogródkiem, Gotowe

    Zbylitowska Góra

    • 594 720 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem na sprzedaż – Zbylitowska Góra | Stan – gotowe do zamieszkania, częściowo umeblowane Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie gotowe do w...

  • Apartament na parterze 57,88 m2 z ogrodem.
    1 / 6
    Apartament na parterze 57,88 m2 z ogrodem.

    Tarnowiec

    • 620 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. DO ZAMIESZKANIA. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni...

  • Działka- Jodłówka Wałki- Tarnów- Małopolska
    1 / 14
    Działka- Jodłówka Wałki- Tarnów- Małopolska

    Jodłówka-Wałki

    • 168 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana w msc. Jodłówka-Wałki, k. Tarnowa. Powierzchnia działki to 12 arów. Nieruchomość wyróżnia się doskonałą lokalizacją oraz dogodnym dostępem do i...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rolno-budowlana Ryglice
    1 / 15
    Działka rolno-budowlana Ryglice

    Ryglice

    • 89 000 zł cena
    • 2 862 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ryglice Twój własny kawałek ziemi z pięknym widokiem!!! Oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 28,62 ara, położoną w malowniczej miejscowości Ryglice. Nieruchomość znajduje się...

  • Niedomice, ul.Kolejowa, duży lokal użytkowy
    1 / 9
    Niedomice, ul.Kolejowa, duży lokal użytkowy

    Niedomice

    • 1 900 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 900 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    W ofercie na sprzedaż duży budynek o powierzchni 1000 m2 usytuowany na działce o powierzchni 13 arów w Niedomicach na terenie przemysłowym. Posiada on wiele cech, które mogą wpływa...

  • Niedomice, ul. Kolejowa, lokal handlowo- usługowy
    1 / 8
    Niedomice, ul. Kolejowa, lokal handlowo- usługowy

    Niedomice

    • 1 199 000 zł cena
    • 593 m2 powierzchnia
    • 2 022 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dostępny jest budynek o powierzchni 593 m2, położony na dużej, 25-arowej działce w miejscowości Niedomice na terenie przemysłowym. Ten obszerny budynek oferuje wiele mo...

  • Działka budowlana Bogumiłowice gm. Wierzchosławice
    1 / 6
    Działka budowlana Bogumiłowice gm. Wierzchosławice

    Bogumiłowice

    • 338 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka z warunkami zabudowy o powierzchni 29 arów Oferujemy na sprzedaż atrakcyjnie położony teren o powierzchni 29 arów z wydanymi warunkami zabudowy pod...

  • NOWE - DĄBROWA TARNOWSKA, UL. JAGIELLOŃSKA 1E L29
    NOWE - DĄBROWA TARNOWSKA, UL. JAGIELLOŃSKA 1E L29

    Dąbrowa Tarnowska

    • 479 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    NOWA NIŻSZA CENA !!! NOWE, UMEBLOWANE MIESZKANIE Z BALKONEM – DĄBROWA TARNOWSKA, UL. JAGIELLOŃSKA Na sprzedaż nowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 58,2 m², położone...

  • Na sprzedaż mieszkanie Koszyce Wielkie!

    Koszyce Wielkie » ul. Północna

    • 410 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 5 943 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3-pokojowe mieszkanie – Koszyce Wielkie, ul. Północna 69 m² | parter | bezczynszowe | 410 000 złNa sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 69 m², zlokalizowan...

  • Działka budowlana- Rzuchowa- Pleśna- Małopolska
    1 / 7
    Działka budowlana- Rzuchowa- Pleśna- Małopolska

    Rzuchowa

    • 149 000 zł cena
    • 1 047 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Rzuchowa, Gmina Pleśna, Powiat Tarnowski. Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 11 arów . Działka objęta planem zagospodarowa...

  • Dom 83 m2 ogród, 2 miejsca postojowe

    Koszyce Małe

    • 600 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 229 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • parter

    PRZEDSPRZEDAŻ – 8 domów w nowej Inwestycji " Brzozowe Domy."

  • Dom 83 m2 ogród, 2 miejsca postojowe

    Koszyce Małe

    • 600 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 229 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Działka budowlana WIDOKOWA 19 ar !!
    1 / 16
    Działka budowlana WIDOKOWA 19 ar !!

    Siemiechów

    • 153 300 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 19-arowa działka budowlana widokowa Położona na wzniesieniu, dzięki czemu widoki są tu z kategorii WOW – Tatry na horyzoncie oraz pasmo Brzanki w roli stałego tła do p...

  • Działka siedliskowa Pogórska Wola gm. Skrzyszów
    1 / 12
    Działka siedliskowa Pogórska Wola gm. Skrzyszów

    Pogórska Wola

    • 159 000 zł cena
    • 12 200 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka pod zabudowę jednorodzinną z częścią rekreacyjną Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1,22 ha, położona w miejscowości Pogórska Wola, w gminie...

  • Dom Niwka gm. Radłów
    1 / 15
    Dom Niwka gm. Radłów

    Niwka

    • 599 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 7 305 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z POTENCJAŁEM ROZBUDOWY NA 85-AROWEJ DZIAŁCE Z PRYWATNYM LASEM - NIWKA, GM. RADŁÓW Na sprzedaż ciekawa nieruchomość położona w miejscowości Niwka, w województwie małopolskim,...