• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tarnowem

(474)
  • Mieszkanie Dąbrowa Tarnowska rynek pierwotny ul. Berka Joselewicz...

    Dąbrowa Tarnowska » ul. Joselewicza

    • 359 310 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 8 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 41,3m2 zlokalizowanego na 3 piętrze 3 piętrowego budynku z windą. Budynek położony w samym cen...

  • 1 / 3
    Działka Wola Rzędzińska

    Wola Rzędzińska

    • 105 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 3 działki budowlane w miejscowości Wola Rzędzińska (gmina Tarnów). Media w zasięgu działki. Spokojna i zielona okolica, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Nr działek...

  • Dom Lisia Góra
    1 / 15
    Dom Lisia Góra

    Lisia Góra

    • 439 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 3 541 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM NA SPRZEDAŻ | LISIA GÓRA | pow. 124 m2 | DZIAŁKA 18 AR Są domy, które po prostu się ogląda. I są takie, w których od pierwszej chwili czujesz przestrzeń, spokój i potencjał n...

  • Działka usługowo-przemysłowa
    1 / 4
    Działka usługowo-przemysłowa

    Dąbrówka Tuchowska

    • 1 450 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 29 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę o powierzchni 50 ar usługowo-przemysłowej zabudowanej budynkiem o wymiarach 10m na 25m zlokalizowanej w bezpośrednim sąsiedztwie drogi wojewódzkiej numer 977 łączą...

  • Dom Łopoń Wojnicz dzialka
    1 / 5
    Dom Łopoń Wojnicz dzialka

    Łopoń

    • 310 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedaż bezpośrednio od Właściciela. Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana miejscowości Łopoń (gmina Wojnicz województwo małopolskie) składająca się z płaskich działek: - o powi...

  • Działka budowlana Sufczyn gm. Dębno
    1 / 4
    Działka budowlana Sufczyn gm. Dębno

    Sufczyn

    • 125 000 zł cena
    • 1 191 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Sufczyn, gm. Dębno Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w Sufczynie w centralnej części miejscowości, w pobliżu szkoły, p...

  • Działka budowlana w centrum Wojnicza!

    Wojnicz

    • 466 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 87 arów, położona w centrum Wojnicza. Nieruchomość ma płaski teren, co znacząco ułatwia realizację inwestycji budowlanej oraz...

  • Dom 83 m2 ogród, 2 miejsca postojowe
    1 / 12
    Dom 83 m2 ogród, 2 miejsca postojowe

    Koszyce Małe

    • 600 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 229 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PRZEDSPRZEDAŻ – 8 domów w nowej Inwestycji " Brzozowe Domy."  Czworaki – Budynki 1 i 2 Każdy dom składa się z parteru oraz poddasza o powierzchni 83 m² plus ogródki i miejsca po...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom z potencjałem zamknięte osiedle Krk Wróblowice
    Dom z potencjałem zamknięte osiedle Krk Wróblowice

    Wróblowice

    • 3 100 000 zł cena
    • 383 m2 powierzchnia
    • 8 094 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Pośrednikom dziękujemy. Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni ok. 383 m² (...

  • Dom w Szynwałdzie|Projekt-Dom w Balsamowcach 2 – 164 m²,15a
    1 / 12
    Dom w Szynwałdzie|Projekt-Dom w Balsamowcach 2 – 164 m²,15a

    Szynwałd

    • 499 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 3 043 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w Balsamowcach 2 – 164 m² | działka 15 arów | Szynwałd | 15 min do Tarnowa Opis ogłoszenia Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, realizowany w...

  • Sprzedam działkę budowlaną, atrakcyjna okolica
    1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną, atrakcyjna okolica

    Dąbrowa Tarnowska

    • 130 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlana,18.5 ara w miejscowości Dąbrowa Tarnowska ul żabienska, blisko centrum,cicha spokojna okolica Media Prad,Gaz,woda w poblizu,,zjazd z drogi asfaltowejl.P...

  • Działka budowlana z  prywatnym lasem w Burzynie!
    1 / 13
    Działka budowlana z prywatnym lasem w Burzynie!

    Burzyn

    • 187 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o powierzchni 55 arów, położona w miejscowości Burzyn. Nieruchomość składa się z części budowlanej oraz części rolnej częściowo zalesionej, co czyni ją idealną...

  • Działka budowlana 18 ar Tuchów, widokowa !
    1 / 5
    Działka budowlana 18 ar Tuchów, widokowa !

    Tuchów

    • 88 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

     Działka budowlana 18 ar z pięknym widokiem na Pasmo Brzanki – Tuchów, ul. Daleka  Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 18 arów, położona w malowniczej i spokoj...

  • Dom Koszyce Małe gm. Tarnów
    1 / 9
    Dom Koszyce Małe gm. Tarnów

    Koszyce Małe

    • 659 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 5 402 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa inwestycja w Koszycach Małych Domy w zabudowie bliźniaczej przy ul. Prostopadłej! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową okazję zakupu nowoczesnych domów w zabudowie bliźniac...

  • Dom Koszyce Małe gm. Tarnów
    1 / 15
    Dom Koszyce Małe gm. Tarnów

    Koszyce Małe

    • 668 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 4 424 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ostatni dom w stanie deweloperskim w Koszycach Małych. 151m2 to inwestycja dwukondygnacyjna z wydzielonymi strefami nocną na poddaszu i dzienną na parterze. Atutem budynku są bar...

  • Na sprzedaż dom jednorodzinny z pięknym widokiem
    1 / 12
    Na sprzedaż dom jednorodzinny z pięknym widokiem

    Tarnowiec

    • 1 020 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w malowniczej części Tarnowa – Marcince. Nieruchomość usytuowana jest na dużej działce o powierzchni 3200 m² z piękną ekspozycją n...

  • Dom Koszyce Wielkie z dodatkową działką budowlaną

    Koszyce Wielkie » ul. Stroma

    • 628 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 234 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z dużą działką z parcelą budowlaną – Koszyce Wielkie Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni ok. 120 m², położony w spokojnej i zielonej miejscowości Koszyce Wie...

  • Dom Lubaszowa gm. Tuchów
    1 / 15
    Dom Lubaszowa gm. Tuchów

    Lubaszowa

    • 379 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Drewniany dom na wzgórzu wśród lasów i ciszy, 4,04 ha Wyobraź sobie poranki z kubkiem kawy przy stoliku w ogrodzie, śpiew ptaków zamiast budzika i zapach jodłowego lasu, który otu...

  • Działka nad zalewem w Skrzyszowie
    1 / 16
    Działka nad zalewem w Skrzyszowie

    Skrzyszów

    • 220 000 zł cena
    • 1 795 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka nad zalewem Skrzyszowskim – prywatność, spokój i gotowe pozwolenie na budowę! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1745 m², położona w drugiej linii brzeg...

  • Działka nad zalewem w Skrzyszowie

    Skrzyszów

    • 220 000 zł cena
    • 1 795 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka nad zalewem Skrzyszowskim – prywatność, spokój i gotowe pozwolenie na budowę! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1745 m², położona w drugiej linii brzego...