• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tarnowem

(474)
  • 1 / 4
    Działka Zaczarnie

    Zaczarnie

    • 162 500 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 13 arów (1300 m) o wymiarach: ok. 26 m szerokości 50 m długości. Warunki zabudowy w trakcie uzyskiwania. Media na działce: prąd, gaz, woda, kanalizacja. Cicha...

  • Działka budowlana widokowa, z prywatnym lasem
    1 / 8
    Działka budowlana widokowa, z prywatnym lasem

    Burzyn

    • 197 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Multidom ma przyjemność zaprezentować ofertę atrakcyjnej działki budowlanej z prywatnym lasem o powierzchni 55 arów, położonej w malowniczej miejscowości Burzyn...

  • Dom Śmigno
    1 / 10
    Dom Śmigno

    Śmigno

    • 289 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 2 141 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 135 m2 (parter 65 m2 + poddasze użytkowe 65 m2 ) na działce o powierzchni 2950 m2 w miejscowości Śmigno. Parte...

  • Działka rolno-zagrodowa Łukanowice-gm. Wojnicz!

    Łukanowice

    • 238 500 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlano–zagrodowa położona w miejscowości Łukanowice, w gminie Wojnicz. Nieruchomość o łącznej powierzchni 29 arów, w tym około 15 arów stanowi teren budowlan...

  • Dom Błonie gm. Tarnów
    1 / 15
    Dom Błonie gm. Tarnów

    Błonie

    • 975 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 5 132 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, niezależności oraz nieruchomości o dużym potencjale, zarówno do zamieszkania, ale również jako inwestycja przynosząca dochód. N...

  • UMEBLOWANE MIESZKANIE – ZBYLITOWSKA GÓRA

    Zbylitowska Góra » ul. Pańska

    • 490 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Są mieszkania, które wymagają planowania i dodatkowych nakładów.I są takie, do których można wejść i od razu poczuć, że wszystko jest gotowe.Ta propozycja w Zbylitowskiej Górze prz...

  • Działka rolno-budowlana Grabno gm. Wojnicz
    1 / 15
    Działka rolno-budowlana Grabno gm. Wojnicz

    Grabno

    • 99 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka pod zabudowę w miejscowości Grabno Do sprzedaży przedstawiamy działkę położoną na granicy Grabna i Więckowic gmina Wojnicz powiat tarnowski. Nieruchomość o powierzchni 0,44...

  • Działka siedliskowa Pogórska Wola gm. Skrzyszów
    1 / 12
    Działka siedliskowa Pogórska Wola gm. Skrzyszów

    Pogórska Wola

    • 159 000 zł cena
    • 12 200 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    DUŻA DZIAŁKA O POWIERZCHNI 1.22 HA KOŁO TARNOWA POD ZABUDOWĘ Przedstawiamy do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Pogórska Wola gmina Skrzyszów. Nieruchomość składa się z dwó...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Lokal Dąbrowa Tarnowska ul. Berka Joselewicza

    Dąbrowa Tarnowska » ul. Joselewicza

    • 2 200 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem lokal handlowo-usługowy w Centrum Dąbrowy Tarnowskiej. Lokal usytuowany na parterze 3-pietrowego budynku z podjazdem dla osób niepełnosprawnych i parkingiem. Lokal może...

  • Działka budowlana Poręba Radlna-gm. Tarnów!

    Poręba Radlna

    • 210 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 15 arów, położona w miejscowości Poręba Radlna, w gminie Tarnów.Nieruchomość ma regularny kształt prostokąta oraz płaski teren, co daje...

  • Działka zagrodowa Poręba Radlna-gm. Tarnów!

    Poręba Radlna

    • 249 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka zagrodowa o powierzchni 30 arów, położona w miejscowości Poręba Radlna, w gminie Tarnów, z dogodnym dojazdem do Tarnowa.Nieruchomość ma regularny, prostokątny k...

  • Ekskluzywna działka w Lisiej Górze 1,81 ha

    Lisia Góra

    • 629 000 zł cena
    • 18 100 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowej działki o powierzchni 181 arów (1,81 ha), o charakterze budowlano-rolno-leśnym, z bezpośrednim dojazdem drogą gminną. Część terenu jest za...

  • Działka budowlana Rzuchowa gm. Pleśna!

    Rzuchowa

    • 169 900 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Rzuchowa, gmina Pleśna.Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP), zgodnie z którym prz...

  • 1 / 4
    Działka Nowa Jastrząbka

    Nowa Jastrząbka

    • 84 940 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 6 534 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki w różnych rozmiarach od 13,7 ar do 19,8 ar pięknie położone w spokojnej miejscowości Nowa Jastrząbka, gmina Lisia Góra, oddalonej jedynie 16 km do Tarnowa. Dla...

  • Mieszkanie Dąbrowa Tarnowska rynek pierwotny ul. Berka Joselewicz...

    Dąbrowa Tarnowska » ul. Joselewicza

    • 507 389 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 902 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 57.01 m2 zlokalizowanego na 1 piętrze 3 piętrowego budynku z windą. Budynek położony w samym c...

  • Działka budowlana Koszyce Małe - gm. Tarnów!

    Koszyce Małe

    • 340 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 37arów, położona w miejscowości Koszyce Małe, gmina Tarnów.Nieruchomość znajduje się w dobrej lokalizacji, w otoczeniu zabudo...

  • Działka budowlana Lubaszowa gm. Tuchów
    1 / 15
    Działka budowlana Lubaszowa gm. Tuchów

    Lubaszowa

    • 165 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA 34 ARY CENTRUM MIEJSCOWOŚCI LUBASZOWA Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 34 ary, położona w centrum urokliwej miejscowości Lubasz...

  • Dom Jodłówka-Wałki rynek pierwotny

    Jodłówka-Wałki

    • 920 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny dom parterowy w otoczeniu lasu Jodłówka-Wałki | tylko 14 km od Tarnowa Szukasz spokoju, zieleni i gotowego domu do zamieszkania. Parterowy dom z 2023 roku to idealne poł...

  • 1 / 3
    Działka Wola Rzędzińska

    Wola Rzędzińska

    • 110 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Tyko u mnie! Na sprzedaż działka usługowo-budowlana o powierzchni 18 ar w promocyjnej cenie 110 000 zł. Działka posiada plan zagospodarowania przestrzennego, prąd w zasięgu działk...

  • Działka Łowczów

    Łowczów

    • 154 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    To idealne miejsce dla osób szukających przestrzeni, spokoju i jednocześnie świetnej komunikacji. Doskonała propozycja zarówno pod budowę domu, jak i inwestycję. Gotowa infrastrukt...