• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Szczytną

(125)
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Duszniki-Zdrój

    • 498 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 640 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nowa Ruda

    • 190 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam działkę oddalaona od drogi,

    Stary Wielisław

    • 150 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    dojazd szutrowy. Działka pięknie położona, blisko las. Opis działki i zdjęcia znajdują się na portalu Sprzedajemy. Działka 1011/1. Stary Wielisław to wioska w Sudetach, przy starej...

  • Oferta

    Kłodzko

    • 1 111 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Firma BLACK DIAMOND sp. z o. o. to wiarygodny i kompetentny partner, który pomaga kupić, sprzedać, wynająć nieruchomości na terenie Polski. Dzięki naszej wieloletniej obecności na...

  • Mieszkanie na sprzedaz. 1-go maja Kudowa Zdroj

    Kudowa-Zdrój

    • 301 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam Mieszkanie w centrum Kudowa Zdroj. Powierzchnia mieszkania 56 m2, parter. Mieszkanie znajduje sie w centrum miasta przy dworcu autobusowym oraz pieknym parku zdrojowym. Id...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Wilcza ul. Wilcza

    Wilcza

    • 290 000 zł cena
    • 4 247 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    OSTATNIE 3 DZIAŁKI Działka budowlana znajdująca się w malowniczej miejscowości Wilcza, w powiecie Kłodzkim, o powierzchni 4247m2 jest wspaniałą okazją dla osób, które marzą o za...

  • Działka Wilcza ul. Wilcza

    Wilcza

    • 158 470 zł cena
    • 1 219 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OSTATNIE 3 DZIAŁKI Działka budowlana znajdująca się w malowniczej miejscowości Wilcza, w powiecie Kłodzkim, o powierzchni 1363m2 jest wspaniałą okazją dla osób, które marzą o za...

  • 1 / 4
    Działka rolna blisko drogi, Radochów (Lądek-Zdrój)

    Radochów

    • 120 000 zł cena
    • 16 800 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w Kotlinie Kłodzkiej, w miejscowości Radochów. Zlokalizowana jest obok drogi DW392 łączącej Kłodzko i Lądek Zdrój. Odległości od n...

  • 1 / 3
    Działka leśna w Radochowie (Lądek-Zdrój)

    Radochów

    • 70 000 zł cena
    • 12 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Przedmiotem sprzedaży jest działka leśna położona w Kotlinie Kłodzkiej, w miejscowości Radochów. Zlokalizowana jest niedaleko drogi DW392 łączą-cej Kłodzko i Lądek Zdrój. Odległośc...

  • 1 / 4
    Rozwojowa działka usługowa, Radochów (Lądek-Zdrój)

    Radochów

    • 150 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest działka usługowa położona w Kotlinie Kłodzkiej, w miejscowości Radochów. Zlokalizowana jest obok drogi DW392 łączącej Kłodzko i Lądek Zdrój. Odległości o...

  • Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia
    1 / 8
    Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia

    Lutynia

    • 374 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu 2 pokojowe mieszkanie idealne pary...

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Trzebieszowice

    • 799 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia
    1 / 9
    Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia

    Lutynia

    • 490 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o...

  • Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia
    1 / 12
    Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia

    Lutynia

    • 482 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 256 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu nowe, w pełni wykończone " POD KLUCZ...

  • Na sprzedaż nieruchomość  gruntowa Dębowina
    1 / 5
    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa Dębowina

    Dębowina

    • 887 000 zł cena
    • 19 200 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjne grunty pod zabudowę mieszkaniową (WZ)  położone w pod górzystej miejscowości Dębowina , gmina Bardo, działka  o powierzchni 1.92 ha. Dz...

  • Na sprzedaż działka budowlana z lasem Wilcza
    1 / 4
    Na sprzedaż działka budowlana z lasem Wilcza

    Wilcza

    • 305 880 zł cena
    • 7 647 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomości gruntowe o powierzchni łącznej 76.47 a w Wilcza. Działka składa się z trzech sąsiadujących ze sobą działek: - Działka numer 1 pod za...

  • Idealna działka pod dom z piękną panoramą gór
    1 / 16
    Idealna działka pod dom z piękną panoramą gór

    Grzmiąca

    • 209 000 zł cena
    • 1 454 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej malowniczych części miejscowości Grzmiąca, gmina...

  • dzialka pod inwestycje 5200 m2 -2 km od Ladka Zdroju
    1 / 8
    dzialka pod inwestycje 5200 m2 -2 km od Ladka Zdroju

    Radochów

    • 365 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Dzialka pod inwestycje 5200 m2 tuz przy glownej drodze z Wroclawia do Ladka Zdroju- 2 km od Ladka . Idealna pod stacje benzynowa, zajazd., budowe nowego domu. Dzialka nie zostal...

  • Na sprzedaż 3 działki budowlane Sosnowa
    1 / 9
    Na sprzedaż 3 działki budowlane Sosnowa

    Sosnowa

    • 168 120 zł cena
    • 1 868 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Sosnowa, oddalonej ok. 4 km od Kamieńca Ząbkowickiego. Działki budowlane o następujących...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Brzeźnicy - Bardo
    1 / 9
    Na sprzedaż mieszkanie w Brzeźnicy - Bardo

    Brzeźnica

    • 190 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy – Brzeźnica, gm. Bardo Jeśli marzysz o własnym mieszkaniu w klimatycznej kamienicy, w spokojnej wsi, a jednocześnie blisko miasta –...

  • Na sprzedaż 13 działek budowlanych Wilcza
    1 / 11
    Na sprzedaż 13 działek budowlanych Wilcza

    Wilcza

    • 223 200 zł cena
    • 1 860 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Wilcza u podnóża gór Bardzkich.  Poszczególne działki mają następujące powierzchnie  1. Działka numer 11...

  • Działki na sprzedaż
    1 / 4
    Działki na sprzedaż

    Ponikwa

    • 110 000 zł cena
    • 3 424 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam mam do sprzedaży 4 działki w miejscowości Ponikwa 1 323/ 2 3424 metry kwadratowe cena 110000 złotych 2 323/5 3192 metry kwadratowe cena 110000 złotych 3 323...

  • Atrakcyjne działki budowlane w Lutyni
    1 / 11
    Atrakcyjne działki budowlane w Lutyni

    Lutynia

    • 279 650 zł cena
    • 799 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 4 działki budowlane położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji: w gminie Miękinia – Lutynia, ul. Nowa. Powierzchnie od 799 m² do 1299 m², idealne pod budow...

  • patrykbudzynski88@gmail.com
    patrykbudzynski88@gmail.com

    Ponikwa

    • 110 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działki 323/2 o powierzchni 0,3424 hektara 323/3 o powierzchni 0,3424 hektara 323/4 o powierzchni 0,3191 hektara 323/5 o powierzchni 0,3191 hektara Do sprzedania...

  • Dom Lutynia gm. Miękinia Lutynia
    1 / 8
    Dom Lutynia gm. Miękinia Lutynia

    Lutynia

    • 1 099 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 7 964 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Atrakcyjne rabaty tylko dla naszych klientów Poleca...

  • Działka budowlana Owiesno gm. Dzierżoniów
    1 / 3
    Działka budowlana Owiesno gm. Dzierżoniów

    Owiesno

    • 95 000 zł cena
    • 1 093 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania dwie działki budowlane Owieśnie koło Dzierżoniowa: 1 - działka o powierzchni 1093 m2 - cena 95000 zł. 2 - działka o powierzchni 1241 m2 - 145000 zł. Obie działki są u...

  • Dom- przedwojenny pensjonat 342m2 Ostroszowice k. Bielawy
    1 / 16
    Dom- przedwojenny pensjonat 342m2 Ostroszowice k. Bielawy

    Ostroszowice

    • 330 000 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 1 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom- przedwojenny pensjonat 234m2 Ostroszowice k. Bielawy (65 km na południe od Wrocławia) tylko dla miłośników starych domów Tu historia spotyka współczesność. Odkryj niepowtarza...

  • Dom w stanie surowym zamkniętym, okolice Bielawy

    Ostroszowice

    • 630 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 2 972 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, posadowiony na działce o powierzchni 13 arów, zlokalizowany w spokojnej i dobrze rozwiniętej okolicy, około 3 km od Bielaw...

  • Działka widokowa - z widokiem na Śnieżnik

    Długopole Górne

    • 45 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę położoną w malowniczym rejonie górskim, u podnóża Masywu Śnieżnika, w województwie dolnośląskim (powiat kłodzki, gmina Międzylesie, Długopole Górne). Powierzchn...

  • Piękny Lokal usługowy w Lutyni/biuro /handel/gastronomie /usługi
    Piękny Lokal usługowy w Lutyni/biuro /handel/gastronomie /usługi

    Lutynia

    • 479 700 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 994 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam do zakupu pięknego lokalu usługowego w dobrej lokalizacji Lutyni . Starannie przemyślana koncepcja architektoniczna sprawia, że to zarówno wspaniałe miejsce...

  • Na sprzedaż dom w Trzebieszowicach
    1 / 11
    Na sprzedaż dom w Trzebieszowicach

    Trzebieszowice

    • 550 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: klimatyczny dom z dużą działką – Trzebieszowice k. Lądek-Zdrój Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Trzebieszowice, w bezpośredn...

  • 1 / 2
    Działka Stójków

    Stójków

    • 164 820 zł cena
    • 1 310 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W lewym górnym rogu dokumentupieczęć podłużna Burmistrz Lądka-Zdroju.Ogłoszenie Nr IF.6840.37.45.2025.406 Burmistrza Lądka-Zdroju z dnia 23 kwietnia 2026 r. o III przetargu ustnym...

  • 1 / 2
    Działka Stójków

    Stójków

    • 276 750 zł cena
    • 2 252 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W lewym górnym rogu dokumentupieczęć podłużna Burmistrz Lądka-Zdroju.Ogłoszenie Nr IF.6840.31.5.2025.406 Burmistrza Lądka-Zdroju z dnia 23 kwietnia 2026 r. o III przetargu ustnym n...

  • 1 / 2
    Działka Stójków

    Stójków

    • 227 550 zł cena
    • 1 817 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W lewym górnym rogu dokumentupieczęć podłużna Burmistrz Lądka-Zdroju.Ogłoszenie Nr IF.6840.36.5.2025.406 Burmistrza Lądka-Zdroju z dnia 23 kwietnia 2026 r. o III przetargu ustnym n...

  • 3-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy
    3-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy

    Głuszyca Górna

    • 120 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 2 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie na 2. piętrze w odnowionej kamienicy. Na powierzchnię 45 mkw składa się pokój dzienny, 2 małe sypialnie, kuchnia, łazienka, garderoba oraz przedpokój. To jedy...